1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

pes2013 xbox360 online...

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez misiek7979, Styczeń 2, 2013.

1. misiek7979

misiek7979 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    witam wszystkich
    chcialem zapytac czy ktos moglby mi pomoc przy poczatkowej fazie gry w pes2013 na xbox online
    dokladnie chodzi mi o rozbudowanie druzyny ktora wybralem w master lige, sa tam zawodnicy poczatkowi tak jak u kazdego i wszystkie mecze do tylu, wiem ze to normalne ale chcialbym sie dowiedziec jak ich trenowac i podnosic kwalifikacje lub jak kupic nowych lepszych zawodnikow ...chodzi mi ogolnie jak zaczac to wszystko ogarniac bo przeciez tymi zawodnikami to sie z wlasnej polowy nie da wyjsc...bardzo prosze o instrukcje...dziekuje lukasz

Wczytywanie...

Poleć forum