1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

PES2014 PATCH

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez Rufi85, Czerwiec 17, 2015.

1. Rufi85

Rufi85 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam,
    ostatnio wróciłem do PES-a2014 i chciałem wgrać sobie patch. Pojawił się jednak problem z nową aktualizacją dasha. Nie ma już opcji dostosuj pendriva, w związku z tym pytanie - czy ktoś wie jak wgrać obecnie patcha do pes2014, bo do tej pory było tak ze wystarczyło skopiować do folderu xbox360(którego już nie ma) pliki data0001 i data0002. Teraz jest plik CONTENT i pokazuje ze pliki są uszkodzone.

Ktoś wie jak to wgrać lub posiada OF-a pod patcha1.16 i dlc 7.0 ??

2. Lotnik421 Xbox One

3. Lee13V2012

Lee13V2012 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Hej, podbijam pytanie.
    Ja podobnie, chcialbym wgrac OF na nieprzerobiona konsole i teraz nie wiem jak to zrobic. Slyszalem o programie Horizon, ale nie wiem czy moge go uzywac zeby nie dostac bana? A poza tym jak go probowalem sciagnac to chrome mi go zablokowal twierdzac ze to wirus..

Wczytywanie...

Poleć forum