1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Peter Moore przedstawia kulisy sagi Red Ring of Death - Microsoft wydał 1,15 mld dolarów!

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Lipiec 2, 2015.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3212
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Peter Moore przedstawia kulisy sagi Red Ring of Death - Microsoft wydał 1,15 mld dolarów!
    Przedstawiciele Microsoftu nie mogą dobrze wspominać startu Xboksa 360. Gracze z całego świata zgłaszali problem nazwany „Red Ring of Death”. Amerykanie musieli reagować błyskawicznie i nie mogli zwracać uwagi na koszty. Peter Moore, który w tamtym czasie pracował dla korporacji, postanowił przybliżyć kulisy tej sagi.
    Plaga „RRoD” nawiedziła graczy z każdego kontynentu. Microsoft musiał ratować skórę i walczyć o dobre imię marki. Po ośmiu latach od tego wydarzenia Peter Moore, który w tamtym okresie pracował dla Microsoftu, postanowił przybliżyć tę sytuację:

Moore wraz ze swoim zespołem dokładnie obliczył, że cała operacja zwracania konsol i wysyłania nowych będzie kosztować firmę 1,15 mld dolarów:

Brytyjczyk wspomina, że nigdy nie zapomni spotkania z Stevem Ballmerem – ówczesnym dyrektorem generalnym Microsoftu. To Peter musiał przedstawić mu plan działania:
    Na te słowa Ballmer odpowiedział tylko „ile to będzie kosztować?”, a gdy usłyszał zawrotną sumę, powiedział bez jakiegokolwiek wahania „zrób to”.

Szef Microsoftu nie zastanawiał się dwa razy, nie kalkulował, a chciał za wszelką cenę uchronić markę:

2. Lotnik421 Xbox One

3. warone

warone Banned Użytkownik

Polubienia:
    324
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Belgia
    Nom pamiętam 2x moja konsola to przeżyła biedna juz na emeryturze jest Nie mniej caly serwis gwarancyjny sprawnie działał .

komski lubi to.
  4. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1661
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Na szczęście nigdy takiego problemu nie miałem - i mam nadzieje, że mój X360 nadal będzie daleko od tego problemu :)

5. krzys1190

krzys1190 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1227
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Wyboru nie mieli gdyby powiedział inaczej to dziś marka Xbox była by pogrzebana. Swoją drogą tak to jest jak się nie przetestuje produktu ale M$ stać na takie wydatki to dla nich widać drobne ;P
    ~2008 Falcon 1,5r RIP

Wczytywanie...

Poleć forum