1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Petycja do EA Polska w sprawie duetu Szpakowski-Szaranowicz

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Paf9o, Grudzień 2, 2010.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. Paf9o

Paf9o Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Łódź
    Witam

Grając sobie w FIFA 11 w z kolegami, jak zwykle byliśmy dręczeni koszmarkami w wykonaniu naszych "ulubionych" komentatorów piłkarskich.
    I tak nieco w żartach zastanawialiśmy się, czy tylko to nam przeszkadza, czy może wszystkim posiadaczom wersji PL?
    O ile pierwsze pół godziny można znieść tę amatorkę to już kolejne stają się prawdziwą drogą przez mękę...
    Może teksty w stylu "pum pum pum pum", "ładnie się zapowiadało ale się ze....yyy psuło" i "masakracja" bawią dziewięciolatków ale juz zupełnie nie młodzież czy starszych Graczy.

O ile sama gra stoi na bardzo wysokim poziomie to już sam komentarz jest naprawdę na żenująco niskim poziomie. Mam nawet wrażenie, że EA daje całkowicie wolną rękę Szpakowskiemu w tworzeniu przegłupich tekstów, nie sprawdzając tego później.
    Możnaby sobie oczywiście zmienić język ale w wersjach polskich na Xbox 360 są jeszcze tylko czeskie i rosyjskie komentarze. Nie wiem naprawdę, co gorsze...

Oczywiście można kupić wersję angielską ale po co, skoro jest polska?

Dlatego też na początku chciałbym się zapytać Was - drodzy Gracze - czy nie czujecie się nie poważnie traktowani przez EA Polska?
    Czy nie uważacie, że lepiej sprawdził by się duet Borek/Kołtoń(tak, wiem że zawiedli w PES-ie) Laskowski/Pol czy jakikolwiek inny Smokowski?

Jeśli tak, to wystarczy Wasza aprobata poniżej. Gdy okaże się, że niepochlebnych głosów i opinii o Szpakowskim i Szaranowiczu jest sporo, to będziemy działać na szerszą skalę - już bezpośrednio z EA Polska.

Pozdrawiam i życzę DOSKONAŁEJ FIFY w przyszłym roku.

Pafcio9

2. Lotnik421 Xbox One

3. blazejp

blazejp <a href="http://xboxforum.pl/artykuly-f206/%5Btuto V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Musieli by nagrywać nazwiska itp wszystko od nowa, a tak to biorą sobie 90% z poprzedniej wersji i ~10% nowego komentarza i koszty produckji są dużo mniejsze

4. gozdzikowa

gozdzikowa Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Płock
    Możesz w każdej chwili zmienić na komentarz angielski , więc nie wiem w czym problem . Mi osobiście podoba się duet , bo miło usłyszeć rodzimy język w grze , a takie błędy jak "masakracja" dodają temu smaczku .

5. theversus

theversus Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Radom
    Myslę, ze bardziej ty chodzi o odzywki i poprawki w tekscie a nizeli o jakosc komentatorow. Uwazam ze duet Szpakowski Szaranowicz jest odpowiedni natomiast komentarze powinny ostac absolutnie przebudowane

6. maroko freestyle

maroko freestyle Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    36
    Miasto:
    Złote Przedmieście
    Ja przy dłuższym graniu włączam sobie jakiś dobry secik i jakoś się gra. Pamiętam że w 09 była możliwość zmiany komentarza na angielski. Czemu to usunęli? Nie mam pojęcia. W ogóle 11 jest strasznie uproszczona. Teraz lecą tylko na dobrze wypracowanej marce -.-

chyba gramy w dwie inne gry

7. ZDZISIU222

ZDZISIU222 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Ja nie mogę.... Nie ma w grze PL źle, jest też nie dobrze. Ludzie wam dogodzić nie można. Ja osobiście bardzo lubię ten duecik i w życiu nie chciałbym go zmieniać. A jeśli uważacie że komentarz w FIFIE jest zły to sobie zagrajcie w PES6.

8. tysonic

tysonic Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    26
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Zawsze gram w takie gry bez jakiegokolwiek komentarza bo to oczywiste że dobry komentarz musiałby ważyć z 5 giga żeby się nie powtarzało co chwilę. Ale fakt faktem polski komentarz jest tragiczny. Zmienią na Kołtonia i Borka i będzie tak samo. Dawać gości z Canal+

9. trayman

trayman Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Wrocław
    Twarowski + Nahorny. To byłoby coś!:D

10. Glothus

Glothus Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Szczecin
    Jeżeli już coś robia to niech zrobia to porządnie, bo ten duet mi odpowiada ale komentarze sa skopane, np. łapie bramkarzem piłke z rożnego a tu słysze "Nie złapał tej piłki, bedzie niebezpiecznie" (Czy coś takiego, mówie z pamięci), denerwuja mnie też czasami komentarze typu "Odebrał piłke" bo w środku pola komentator powtarza sie nawet z 3 razy nie mowiac nic innego gdy odbieramy sobie pilke z przeciwnikiem, lub lecimy sam na sam, lekko np. przestrzelimy lub bramkarz złapie piłke a tu Szaranowicz gada ze ta akcja i tak nie była niebezpieczna itd -.- Nie jest najgorzej ale mogło być o wiele lepiej...

11. Tieu

Tieu Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    50
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Zagan, Polska
    Mnie tylko denerwują błędy. Np. Dośrodkowuje, a Szaranowicz z tekstem - To nie był za silny strzał.

Reszta ok!

12. bzyczq

bzyczq Użytkownik Użytkownik Liga XboxForum.pl

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Tczew
    'ciekawe czy mu piłke odbierze' - wpienia!
    'masakracja' - co to wgl ma byc?

wgl przeciez Szaranowicz nie komentuje pilki noznej... bez sensu jest ten duet... moglby zostac Szpak, tylko kwestie ktore wypowiada niech poprawia i bedzie good

13. Daniello09

Daniello09 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Kraków
    Mi się ich komentarz bardzo podoba. Jak to mówi młodzież- masakracja. Przecież to jest wszystko zrobione na żarty a wy "stare dinozaury" nie wiecie o co chodzi i to co ma być w komentarzu śmieszne przekształcacie w nudne, głupie, bez sensu i dziecinne :D . No w końcu lepszy takie sztywne komentowanie albo żadne. Najlepiej angielskie, bo chociaż mało kto zrozumie komentarz i nie będzie na co narzekać.

Nikt wam nie broni ściągnąć z xbl dowolnego komentarza. Tylko trochę musicie za niego zabulić :D

14. Evill

Evill Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Szczecin
    Ja bym chętnie usłyszał w polskim komentarzu Ryczela , bo moim zdaniem świetnie komentuje mecze. A oprócz niego to Borek tez niczego sobie

15. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1656
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Nie żebym coś mówił bo każdy sobie może mieć komentarz taki jak danej osobie odpowiada. Ale tak i tak podziwiam tych którzy grają z PL komentarzem :) Jakoś jestem nauczony że tylko i wyłącznie angielski. Chociaż próbowałem też z niemieckim przy jakieś tam fifie i też nie było aż tak źle. Ale do angielskiego już przywykłem :)

A w PL miałem już teksty typu " było bardzo groźnie" a doopa wcale nie było. Albo "mało brakowało" a piłka luzem parę metrów od bramki (nie zacytowałem dosłownie komentarzy bo nie pamiętam ich od A do Z, przybliżyłem jedynie ich znaczenie).

16. Hextor

Hextor V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    144
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa
    Jestem za napisaniem petycji gdyż tekst "No ciekawe czy mu piłkę odbierze" jest wręcz żenujący i wkurzający gdy słyszy się go 100 razy w przeciągu trzech meczy ...

17. Ancient296

Ancient296 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Komentarze same w sobie nie są najgorsze, bo niektóre dodają po prostu grze uroku, ale oskryptowanie ich jest po prostu beznadziejne. Wiele osób zwróciło uwagę na "Bramkarz piąstkuje, spójrzmy !" gdy on ją łapie w ręce. Petycje warto napisać, aby przy kolejnej odsłonie Fify (nie mówimy tu o robieniu patcha pod '11 - bo to przecież nie możliwe) bardziej nad tym popracowali i zwrócili uwagę na te niedociągnięcia. Niech ktoś z EA do cho**ry zasiądzie do gry z polskim komentarzem i posłucha, jakie oni bzdury wygadują.
    Sytuacja z "Tryb Kariery - zawodnik". Mój napastnik ma ok. ~75 overall i nie wiem z jakiej racji podczas meczu słyszę komentarze dotyczące mojego piłkarza typu "To świetny playmaker, niesamowity talent" lub "To jeden z najlepszych napastników na świecie" - tak, tak. W Polonii W-wa z ~75 overallem :D

18. Paf9o

Paf9o Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Łódź
    Na dobrą sprawę, jedna odpowiedź jest w pełni rzeczowa. Ale nie ważne.

Bawią mnie wręcz za to wypowiedzi w stylu "ja tam ich lubię"...
    Już mówię dlaczego. Od FIFY, która osiągnęła już bardzo wysoki poziom(choć błędy są ale będą jakieś zawsze) oczekuję pełnego profesjonalizmu podejścia do piłki nożnej. Jest już naprawdę blisko.
    Ale nie mogę wziąć na poważnie faceta, który nawet w grze(!) błędnie czyta nazwiska, że przytocze tylko MeLtzelder zamiast Metzelder i Assuncion(stolica Paragwaju!) zamiast Assuncao.. Zakrawa to na kpinę, porównywalną w PESowskim "Braszczykowskim".
    Absolutnie nie szanuję twórców gier, którzy nie szanują Graczy, czego najlepszym dowodem jest ostatnio AC:Brotherhood i połóżenie Moskwy w miejscu Przemyśla...

Jako wielki fan piłki nożnej oczekuję, że chociaż nie będę czuł się dużo mądrzejszy w temacie piłki od komentatora. W przypadku Szpakowskiego/Szaranowicza jest zgoła odmniennie.

A tłumaczenie, że większość komentarzy jest ironiczna i śmieszna, utwierdza mnie w przekonaniu, że panowie "Sz." bardziej pasują do Pet Soccer a nie do FIFY.

19. SFU666

SFU666 Banned

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    a ja wam powiem że szukacie magi do zupy.

20. Respev

Respev Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    ~Kraków
    Dobrze, zrobicie petycję i co? Pokażcie mi chociaż jedną polską petycję, która zmieniła coś w świecie gier (nie mówię o Xbox Live).

21. Glothus

Glothus Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Szczecin
    Jeszcze dodam po poście Ancient'a, że lubie grać Barcelona i denerwuje mnie jak mówia na Davida Ville, powinni wymawiac "Wija" przynajmniej dla mnie, a im wychodzi cos w stylu Wilija (w i l i j a) czy Wilja (w i l j a), nie wiem jak dla was mi to nie pasuje.

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum