1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Petycja do EA sports w sprawie poprawy FIFY

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez luquepl, Wrzesień 19, 2015.

1. luquepl

luquepl Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam ,mam prosbe.
    Na forum EA sports pojawila się petycja , która ma na celu pokazac ze gracze nie chcą więcej dostawac tego samego odgrzewanego kotleta.
    Chce tez trochę rozreklamować ta petycje bo potrzebujemy az albo tylko 10tys podpisow.
    Czy można liczyc na jakas wasza pomoc ?

Bylbym wdzięczny :)
    Podpisujmy i udostepniajmy wszystkim znajomym.

-->> www.ipetitions.com/petition/easports-fifaproclubs

2. Lotnik421 Xbox One

3. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3210
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
    Przecież w tym roku się sporo zmieniło to raz a dwa co Ty chcesz tam zmienić? Piłka jest okrągła bramki są dwie... Co mają nosami grać?

4. luquepl

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Sporo sie zmienilo? Ta gra jest wciaz taka sama.Naprawiaja jedna rzecz by za 2 edycje znowu ja zepsuć.
    Pozatym petycja bardziej jest skierowana do trybu Wirtualnych Klubow.Lecz jesli uda sie pokazac EA ze mozna i tutaj wygrac to wkoncu cos zacznie sie zmieniac na lepsze

5. o M a c z 0 S

o M a c z 0 S Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    367
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Dolny Śląsk
    a co ci nie pasuje w tej fife tzn w wirtualnych klubach co jest tam źle według ciebie ?

6. luquepl

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    EA wprowadzilo Wirtualne kluby w fifie 09.Przy czym w 09 grales normalnymi prawdziwymi zawodnikami ale kazdy mial overall 85.
    Pozniej pomysl zaczal sie przeksztalcac we wlasne gwiazdy.Z roku na rok przez fify 10-11-12. Tryb ten byl udoskonalany a nawet na konferencjach E3 czy gamescom bylo mu poswiecane kilka minut.Utworzyly sie takie spolecznosci jak VFL,AVPL,IFVPA czy polskie FVPA.Ktore zrzesza graczy i ich kluby.(Np Mistrzostwa swiata w ktorych polska zajela 3 miejsce).Wszystko fajnie ale wlasnie do FIFY12.
    Do tego czasu bylo widac ,ze EA zalezy.To co sie dzieje teraz przez te 4 lata to jest kompletna stagnacja.Jedyne nowosci w trybie to 2-3 brody i 2-3 nowe fryzury no i bym zapomnial przeciez nowy kolor menu jest.Sama gra ma mnóstwo bugow poczawszy od dziwnego AI botow az po "mrozenie"
    zawodnikow ktora wystepuje juz od fify 14.

W tresci petycji sa wypisane podpunkty o jakie ten tryb powinien zostac wzbogacony dzieki czemu ten tryb powinien byc naprawde wysmienity.
    Niestety jak teraz przy okazji 16 zostalismy olani przez EA.Dlatego tez pojawila sie petycja i mam nadzieje ze uzbieramy potrzebne podpisy.
    Jesli ta petycja wypali to i inni pojda w nasze slady dzieki czemu gra FIFA bedzie z roku na rok lepsza.A chyba kazdy by chcial placic te 230zl za produkt ktory wart jest tej ceny prawda?

7. o M a c z 0 S

o M a c z 0 S Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    367
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Dolny Śląsk
    hmm akurat ja w fife od fify 10 gram tylko i wyłącznie tryb virtual pro, napisane w tej petycji zmiany jak najbardziej popieram no może poza dołączaniem podczas meczu i dodatkowymi 10 sek przerwy to jest ok, można by tam jeszcze dopisać by dodali coś takiego jak boisko treningowe online na którym ćwiczylibyśmy zagrania z znajomymi ale bez komputerowych graczy jak miało to miejsce bodajże w fifie 12 gdzie była taka możliwość.
    ps. dla czego jak chcę poprzeć petycję to muszę zapłacić ? co to ma być za G!

8. qba123

qba123 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    30
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Po 10h grania w nową fifę stwierdzam, że naprawdę jest lepiej. Może nie jest to gra idealna, ale przynajmniej jakis doumbia nie przejdzie mi całego boiska z piłką:) Gra obroną jest poprawiona i to dla mnie jest najważniejsze. Prędzej bym wolał petycję, żeby ea sports wzięło się za fight night champion 2, czego mi cholernie brakuje na xbox one

Wczytywanie...

Poleć forum