1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Petycja o mecz United vs Chelsea 6 Kwietnia br.

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Gonzo7, Marzec 27, 2011.

1. Gonzo7

Gonzo7 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Polska
    Witam. tak jak w temacie. proszę was o to abyście (oczywiście jeśli jesteście zainteresowani ;) ) składali podpisy na petycji :) Petycja nie jest moja lecz zależy mi na tym by pokazali ten arcyważny mecz w polsacie a nie jakąś barcwelone z szachtarem.
    Z góry dzięki za podpisy !
    P.S. aby głos był aktywny, musicie potwierdzić podpis rejestracja, tzn. na maila przyjdzie wam link do potwierdzenia a Wy po prostu kliknijcie ;)
    A oto link: Prośba o transmisje meczu Chelsea vs Manchester United w TV POLSAT 6 kwietnia. - Petycje Online

GGMU !!!

2. Lotnik421 Xbox One

3. Dogg

Dogg Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    22
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Bydgoszcz
    Właśnie chciałem wklejać, uprzedziłeś mnie :)

To może kilka słów ode mnie.

W związku z nasilającą się fanatyką i rozprzestrzenianiem się sezonowców Barcelony proszę wszystkich, nawet kibiców innych klubów niż Chelsea i Manchester United, którzy tak jak ja niezgadzają się z decyzja Polsatu. Niestety zjawisko sezonowców rozprzestrzenia się także w mediach i my - wierni kibice naszych klubów musimy z tym walczyć. Nie możemy pozwolić na to, by pokazywano mecze takie, jakich zażyczą sobie 10-letni "wierni fani" Barcy. Ja - chociaż mam nSport, więc i tak na 100% zobaczę swój ukochany Manchester, to podpisuję się pod tą petycją choćby dlatego, że jest to niesprawiedliwe dla innych fanów tych klubów, a jak wiemy Barcelona na 90% zdeklasuje swojego rywala, bo nie dość, że jest to dużo słabszy klub, to jeszcze do tego trybuny są po stronie Farsy. Tak więc jeśli tak samo jak ja nie zgadzasz się z decyzją mediów i uważasz że takie zjawisko nie powinno mieć miejsca w publicznej telewizji, to podpisz proszę tą petycję, bo pamiętaj - nawet jeśli nie jesteś fanem tych drużyn, to Twój klub może być następny.

EDIT
    Aha, zapomniałbym... Glory, Glory Man United! :)

4. mati3410

mati3410 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    I żeś tutaj mnie uraził, ja również mogę powiedzieć że jest pełno sezonowców tego twojego Man UTD. Ja także mam telewizję N i tak czy siak zobaczę moją ukochaną Barcę ,której kibicem jestem odkąd zacząłem interesować się piłką nożną, ale nie podpiszę się pod tą waszą petycją. Niech ludzie zobaczą piękno prawdziwej piłki nożnej :) Idealne podania, wyjścia na pozycję, podanie w uliczkę i brameczka :) To jest to co chce oglądać kibic piłki nożnej a nie kibicuje żadnej z drużyn które zostały w LM

5. Dogg

Polubienia:
    22
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Bydgoszcz
    Ja kibicuję Manchesterowi od bodajże czterech lat, więc sezonowcem nie jestem, to po pierwsze. Po drugie, sam przyznasz, że teraz gdy nagle Barcelona jest na szczycie, pojawiło się wielu jej "fanów". Po trzecie, sezonowcy United się już skończyli, Manchester nie jest już taki mocarny jak niegdyś, a to, że jest na szczycie Premier League to nic nie znaczy. Zaraz ktoś inny może na to miejsce wskoczyć, co potwierdzają porażki z Liverpoolem i Chelsea. I po czwarte, musisz także przyznać, że mecz Chelsea vs ManU będzie dużo bardziej ciekawy i wyrównany. Dlaczego? Ano dlatego, że w meczu Barca-Szachtar znamy już zwycięzcę. Barcelona na Camp Nou staje się maszyną do strzelania bramek, poza tym jest o kilka klas wyżej od Szachtara, więc tymbardziej będzie to gra do jednej bramki. Co więcej nawet tego piękna piłki nożnej nie zobaczymy, bo Szachtar na takim stadionie, przy takim dopingu Barcy, takim klubie i takiej presji po prostu zostanie sparaliżowany, a Barca będzie po prostu to wykorzystywała i tyle.

6. LowMen

LowMen Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Malbork
    Pier*ole Polsat - oglądam na NSport.

7. macieQ

macieQ Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Ja wolę obejrzeć Barcelonę. Tak ciężko obejrzeć mecz w internecie?

8. bartekks

bartekks Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Tulce

Ty nie jesteś sezonowcem? Co to jest 4 lata? To jest nic! Siedzisz przed tv i oglądasz, to jest kibic? Chyba nie! Prawdziwi kibice Man Utd są na każdym meczu w Manchasterze, a co niektórzy przemierzają zanim cały świat, poświęcając na to całe życie i wszystką kasę jaką mają. Nic do Ciebie, ani Manchesteru nie mam bo lubię i szanuję ten klub, ale nie mogę się nazywać jego kibicem!

9. TheDarkKnight

TheDarkKnight Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    160
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wielkopolska
    Mam nadzieje że śmieszny Polsat zmieni decyzje o transmisji śmiesznej Barcelonki... Chelsea vs Man Utd to "Bitwa o Anglię", hit ćwierćfinałowy Ligi Mistrzów, więc nie rozumiem decyzji. Ale przeczuwałem, że tak będzie, od razu, gdy oglądałem na informatyce w szkole losowanie :) Najsłabszy mecz, jaki mogli wybrać...

mati3410 jakoś sezonowców Man Utd jest bardzo mało, ja chyba raz czy dwa w swoim życiu miałem z takimi kolesiami styczność, a sezonowców Barcelony można spotkać na każdej stronie poświęconej piłce nożnej.

bartekks to, że ktoś nie jeździ na mecze, wcale nie znaczy, że nie jest kibicem. Radziłbym na przyszłość trochę myśleć nad tym co piszesz... Poza tym, wyjazd na mecz wiąże się z wielkimi kosztami, nielicznych stać na taki luksus (przynajmniej w Polsce).

GLORY GLORY MAN UNITED!

EDIT
    Jeśli chodzi o petycję, to podpisałem się 3 razy :) Ci, co popierają całą akcję niech podpisują się ile wlezie (czytaj - ile masz kont mail'owych :D)

10. Squashik

Squashik Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    ok. Jasła

Dokładnie , też kibicuje Barcy a sezonowcem nie jestem ;)

11. bartekks

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Tulce

Definicja słowa kibic z słownika Języka Polskiego:
    Kibic-osoba obserwująca pewne wydarzenia (najczęściej sportowe) i dopingująca, biorąc w nich udział.

Takie jest moje zdanie. Rozumiem że sympatyzujesz jakiejś drużynie, ale myślę, że nie jesteś jej kibicem. Wiem, że wszyscy na mnie naskoczą że to nieprawda, ale cóż.

12. macieQ

macieQ Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    TheDarkKnight napiszę jeszcze raz. Stron z meczami na żywo jest bardzo dużo. Wystarczy żebyś 20 min przed meczem włączył transmisję, po to, abyś nie miał problemów z zacinaniem, bo ten mecz sporo osób będzie oglądać. Polsat kupił transmisję Barcelony od "n", więc wątpię, aby można było obejrzeć mecz Chelsea. Prawa do transmisji Barcelony, kosztowały na pewno dużo mniej, a obejrzy taka sama ilość widzów, co MU.

13. Dogg

Polubienia:
    22
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Bydgoszcz
    Zapewniam Cię, że na Old Trafford byłem, jestem całym sercem za Manchesterem, wiem o tej drużynie wszystko, zapoznałem się z historią klubu - to nie wystarczy, bym mianował się kibicem tego klubu? Przecież nie każdy może sobie pozwolić na wyjazd do Anglii na każdy mecz ManU, lecz jeśli miałbym taką możliwość - zapewniam Cię, że jeździłbym na każdy mecz tego wspaniałego klubu. Tak samo jest z moją ulubioną drużyną NBA. Kocham Los Angeles Lakers, jestem kibicem od dawna, jeszcze wcześniej niż ManU, byłem nawet na Staples Center, ale przecież nie będę wyjeżdżał do Stanów na każdy ich mecz!

Squashik, po Twoim avatarze na Gametrade sądzę że zaliczasz się do tej grupy 10-letnich sezonowych kibiców Barcelony.

14. Hextor

Hextor V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    144
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa
    Jestem przeciw! :p Prawie od urodzenia jestem wychowywany w duchu Barcelony :) Sorry chłopaki ....

15. AiZo

AiZo Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    KrakĂłw, Poland
    Ten polsat w ogóle nie myśli. Jak można puszczać mecz do jednej bramki? Widać tam też trafili się lofferzy FCBar(aka Cash)celony.
    Dużo więcej emocji dostarczy Bitwa o Anglię a nie jakieś podniecanie się pięcioma bramkami Barcy -,-. Z całym szacunkiem dla niej, ale w tym dwumeczu wynik jest już przesądzony, a Chelsea - Manchaster - jeszcze nie i nie będzie do ostatniej minuty.
    Podpisuję petycję.

16. mati3410

mati3410 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Ogólnie to chyba powinniśmy skończyć temat bo to jest bez sensu zaraz zacznie się najeżdżanie na drużyny tak jak już miał na myśli &AiZo
    A co do tego że kibic powinien być na każdym meczu swojego klubu to jest to raczej nie możliwe. Nie każdego stać na takie coś aby jeździć sobie do Hiszpanii czy tam Anglii na mecze. Wiąże się to z ogromnymi kosztami. Po 1.Dojazd drogi; po 2.bilety też mają kosmiczną cenę(raz byłem na Man City to tam były spore ceny a co dopiero na takim Man UTD czy Barcelonie) po 3.musisz przecież coś tam zjeść i po 4.musisz gdzieś się przespać. Więc bartekks przemyśl sobie czy nie masz prawa być kibicem jakieś drużyny z za granicy tylko dla tego że nie będziesz na każdym jej meczu. Ciekawe czy ty jesteś na każdym meczu Kolejorza?

17. bartekks

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Tulce
    Akurat tak się składa, że na meczach w Poznaniu jestem wszystkich. Ale na wyjeździe byłem tylko jednym (niestety), ale planuje kolejny. Ale nie ważne. MOŻE WRÓĆMY DO TEMATU:
    PODPISYWAĆ TE PETYCJE!

18. Matti1231

Matti1231 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Wadowice
    Wole oglądać potyczkę gigantów niż oczywistą oczywistość ! też podpiszę !

19. hashpl

hashpl Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Płock
    ta "barcwelona" pojedzie ten sezonowy Manchester tak jak Arsenal w tym roku i MU pare lat temu oczywiscie jezeli wyeliminuja Chelsea

20. AiZo

AiZo Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    KrakĂłw, Poland
    hash ku.... tu nie chodzi o to kto kogo pojedzie ;] tylko o to, który mecz powinien być puszczony w tym czasie. Po co ma być Barcelona jak wynik jest znany? Manchester - Chelsea nie znamy i nie poznamy prawie do ostatniej minuty. Lepiej obejrzeć coś co jest niewiadome, niż fapać się przy 4-0 Barcelony.

21. hashpl

hashpl Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Płock
    Aizo no dokladnie, tez bym wolal obejrzec mecz Man U - Chelsea bo jest ciekawszy ale wkurza mnie ten post autora tematu, ktory troche sie zagalopował.Troche szacunku dla najlepszej druzyny swiata ktora juz zapisala sie w historii

Wczytywanie...

Poleć forum