1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

PGA - powrót największej gamingowej imprezy w Polsce

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez Shinoku, Listopad 30, 2011.

1. Shinoku

Shinoku Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Kielce
    Największa gamingowa impreza w Polsce - Poznań Game Arena, po dwóch latach wraca do życia. Zgodnie ze stroną Międzynarodowych Targów Poznańskich impreza odbędzie się w dniach 28-30 września 2012 roku. Nie wiem jak dla Ciebie, ale dla mnie to jest świetna wiadomość. Jednak zanim zaczniesz się pakować, weź pod uwagę, że w 2010 r. również na stronie MTP wisiała informacja z datą PGA. W tym właśnie roku organizatorzy wypieli się na poznaniaków i - zmieniając nazwę imprezy na On/Off - przenieśli ją do stolicy. Gdzie - przyznać to należy uczciwie - dużo jej brakowało do swojego poznańskiego odpowiednika. Fanom to się nie podobało, to też zaczęli męczyć organizatorów petycjami, o przywrócenie imprezie dawnego miejsca, wraz z jej rozmachem i splendorem. I udało się! Najnowsze PGA ma mocno propagować nowe technologie, powrócą e-sportowe zawody dla hardkorowców. Niestety nie ujawniono, w jakich tytułach przyjdzie zmagać się elektronicznym gladiatorom (choć FIFA i bardzo popularny w Polsce CS to dla mnie pewniaki). O chęci wystawienia się na PGA wypowiedziały już takie polskie firmy, jak CD Projekt:

"Wstępnie jesteśmy zainteresowani. Wszystko zależy jednak od warunków, jakie postawią organizatorzy PGA"

czy Techland:

"Wszystko zależy od tego, co będziemy mogli we wrześniu ujawnić i ogłosić. To jest bardzo ciekawy okres, choć pamiętać trzeba, że miesiąc przed PGA odbędą się największe na świecie targi gier komputerowych - Gamescom. Jeżeli jednak chcemy, by coś się w tej części Europy działo, trzeba próbować."

poniżej zwiastun PGA 2009

Organizator - zwracając uwagę na to, że Kinectem bawią się wspólnie rodzice z dziećmi – chce żeby PGA było przyjazne całym rodzinom. Co nie oznacza, że impreza ma być bardziej casualowa, "wracamy do korzeni" takie jest założenie. A jakie są to korzenie? Impreza od zawsze była podzielona na trzy areny:

Digital Arena - arena poświęcona rozrywce multimedialnej, grom komputerowym i nowoczesnym technologiom,

Fantasy Arena - miejsce dla miłośników gier karcianych, figurkowych, planszowych, pasjonatów szachów i brydża oraz spotkanie miłośników literatury fantasy,

Paintball Arena - przeznaczona dla fanów militariów i tradycyjnego sportu.

Czy w 2012 roku będzie ich więcej? Na razie nie wiadomo. Od 2004 sześciokrotnie powtarzano ten schemat – bo po prostu się sprawdzał. W 2009 r. (ostatnia edycja) padła rekordowa liczba odwiedzających polskie targi - 28576 osób, wśród których spotkać można było Jonathana "Fatal1ty" Wendela, chyba najbardziej utytułowanego i znanego na świecie zawodowego gracza. Obecny był również Jay Watamaniuk prezentujący – przedpremierowo - MASS EFFECT 2. Targi w 2009 r. prezentowały światowy poziom, któremu – niestety - ktoś postanowił ukręcić łeb. Trzymam kciuki za kręgarzy, którzy pracują nad powrotem PGA do zdrowia. Do zobaczenia w Poznaniu.

Ostatnio edytowane przez moderatora: Grudzień 24, 2014
  2. Lotnik421 Xbox One

3. eXotic

eXotic Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Poznań
    Mieszkam niedaleko Poznania i byłem co roku na tego typu imprezach i powiem tak. PGA nie ma startu do ESWC które odbywało się w Poznaniu. Na PGA masz tłumy gimnazjalistów biegających za smyczami i koszulkami, siedzącymi przed konsolą po kilka godzin i nie wpuszczających nikogo innego na wypróbowanie gry. Dlatego ja sobie daruje już tego typu imprezy w Polsce.

4. Shinoku

Shinoku Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Kielce
    @up
    chłopie z gimnazjalistą takim szczylem sobie nie poradzisz :D? ja bym go zgonił :)

5. NonbankSpace

NonbankSpace Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Nowa Sól
    Jak by był turniej GoW 3 to pojechał bym

6. bgszef!

bgszef! Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    w Miescie
    Milo wspominam PGA z ubieglych lat. Ale juz jestem za stary na klany, turnieje i cupy hehe oby powrot byl udany!

7. Helid

Helid Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Jak dla mnie to świetna wiadomość :).

Wczytywanie...

Poleć forum