1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

PGR 4 Czy Forza 2?

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez Kaliberek, Styczeń 22, 2009.

1. Kaliberek

Kaliberek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Kraków
    Witam! Przeszukałem forum i nie znalazłem podobnego tematu więc zrobiłem nowy.

Mam problem z wyborem gry a dokładnie między PGR 4 a Forza 2 czy moglibyście napisać która gra wydaję Wam się lepsza i dlaczego ?
    Oglądnąłem Reviewy tych gier i dalej nie jestem wstanie określić która będzie lepsza. Wybrałem PGR 4 i Forze 2 ponieważ szukam dobrze odwzorowanych mark i samochodów (wiele mark i samochodów), wiele tras, długa kariera, dobra zabawa, i żeby nie było to takie łatwe sterowanie jak np w NFS Undercover :p. Więc którą wybrać ?

Dziękuje za pomoc.

2. Lotnik421 Xbox One

3. offtopic

offtopic Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Ceny tych tytułów do wysokich nie należą, więc kup dwie :D. Ja bawiłem się równie dobrze na obydwu tytułach, choć jeśli chodzi o model jazdy to Forza 2 zdecydowanie góruje. :D

4. HD202

HD202 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Jesli jestes fanem symulatorow i denerwuje cie smieszny model jazdy w Undercover i innych grach typu aracade Forza jest gra ktora musisz miec. Jesli chodzi o poziom trudnosci grajac na padzie jest dosc ciezko, typowa gra robiona pod kierownice ( jak to w symulatorach). Nie oczekuj od niej zniszczen rodem z Grid'a ale mysle ze nie o to ci chodzi.

5. mr19inches

mr19inches Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Ja polecam Forze. Naprawdę kawał dobrej gry.

Wczytywanie...

Poleć forum