1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

...:: PGR 4 - własna muzyka ::...

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez PonczeQ, Lipiec 7, 2009.

1. PonczeQ

PonczeQ Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Sky-NET :D
    Witam. Właśnie przeczytałem recenzję tej gry, mimo tego, iż gram w nią już dłuższy czas. Jest tam napisane, że można w tej grze odpalić swoją playlistę z dysku x360. Mam pytanie. Polega to na tym, iż normalnie włączam samemu muzykę podczas jazdy, czy da się playlistę od razu załadować do gry?? Pozdrawiam...

2. Lotnik421 Xbox One

3. miedzianek

miedzianek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Białystok
    w opcjach masz chyba setliste,na koncu masz 'your own playlist' czy cos podobnego,sprubuj tego

4. PonczeQ

PonczeQ Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Sky-NET :D
    Ale gdzie to jest?? Nie widzę tego w ogóle. W opcjach muzyki mam tylko do wyboru te, co są od razu w grze - proszę o bardziej dokładne info... Pozdrawiam...

Wczytywanie...

Poleć forum