1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

PGR4 czy jest fajne?

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez TymonPRO, Maj 7, 2008.

1. TymonPRO

TymonPRO XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Mam do was pytanie gracze jak wam sie podoba PGR4 bo niewiem czy ściagac a bardzo lubie ścigałki.Prosze tylko o wypowiedzi tych osób, które grały z góry dzięki:)

Mam nadzieje że ten post dałem w dobrym miejscu ;)

2. Lotnik421 Xbox One

3. szyna55

szyna55 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Odp: PGR4 czy jest fajne?

Ja wlasnie sciaglem i nie załuje PGR to dobra gra jesli lubisz wyscigi, mi sie bardzo podoba :)

4. mateusz_gosc

mateusz_gosc Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16

gdy jeszcze nie miałem xboxa i oglądałem filmiki gameplayou to żygać mi się chciało z PGR4 ... fizyka do bani itp...

tydzien temu ściągłem demo PGR4 .. i powiem :

-grafa szok !! krople wody na samochodzie genialne !!, pogoda itp....
    -fizyka ! jak na arcade to 10000000 razy lepsza niż NFS PS
    -głos samochodów !!
    -gameplay ... wymiata .. przeszedłem demko z 50 razy (wszyskie zwyciestwa i puchary)

i powiem że nie moge się doczekać aż przerobie xboxa ... zagram w GTA IV i PGR4 :)))

i może Was to zdziwi ale mam pełną wersje BURNOUT PARADISE i wogóle w niego nie grma bo nudny jak flaki z olejem ! bardziej wciągnoł mnie PGR4

PS. byłem kiedyś mega fanem simracingu... posiadałem najlepszy sprzęt do tego typu można powiedzieć sportu ... najlepsze kierownice (DFP w zwysz)... najlepsze symulatory wyscigow (GTR2, rFactor, LFS S2) we wszystkich byłem na czołowych miejscach w polskich ligach ... o mały włos nie wygrałem spotkania z KUBICĄ ! .. ale wszystko to sprzedałem i kupiłem XBOXA 360 .... i powiem że x0 i takie demko PGR4 dały mi więcej frajdy :)))

oczywiście nie mówie że gra jakaś nie wiem .. lepsza od GTA IV ... ale naprawde warto zagrać :))

pozdrawiam

5. TymonPRO

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16

a grałeś w BMW M3 Chalange też symulator na pc i jest darmowy całkiem fajny polecam

6. mateusz_gosc

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16

no tak .. M3 chalnege to taka rekmala BMW :))) gra jest na silniku GTR2 ... wiec lepiej kupic GTR2...

kurcze jak sobie przypomne te godzinne lub 2 godzinne wyscigi ... 20 osób na torze .. DFP ... mikrofon i team speak ... teamy ... gadanie przez mikrofon kiedy mam zjechać do boxów .. oj było to baaaardzo realistyczne.... ale i bardzo męczące ...
    więc postanowiłem się nie męczyć ... nie musze teraz co dzienne !! trenować każdy tor, co dziennie organizowac treningi, co dzienne sprawdzać ustawienia aut ... i potem 2 godzinny wyscig raz w tygodniu ...

teraz usiąde wygodnie w fotelu i grajac na XBOXIE relax na maxa ;]

7. TymonPRO

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16

a Forza Motorsport 2 Fajna? Bo te dwie gry jeżeli chodzi o ścigałki mam zamiar sciagnac lub nawet kupić

8. mateusz_gosc

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16

ostatnio też ściągłem demo forza 2 ...

grafa dużo gorsza ... zniszczenia troche lepsze ... auta super .. tak samo i dzwięi

oryginalne tory i co najważniejsze super realizm ..(może nie aż taki jak GTR2 na PC) ale jak pisałem ... byłem kiedyś członkiem simracingu i wiem co to fizyka jazdy a forza 2 jest w tym naprawde dobra ...

tak wiec ... zabawa, grafa, grafa :p, miejska jazda - PGR4
    fizika, fizyka, fizyk :D, prawdziwe tory - forza 2

co prawda nie mogę do końca oceniać bo mam tylko wersje demo ....

ale myśle że pełne nie różnią się aż tak bardzo :)

pozdr.

9. arni100

arni100 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6

śmiało możesz ściągać forze motorsport 2 jak dla mnie gra super na równi z pgr4 ,jedna jak i druga ma swoje minusy i plusy ale obie to jak do tej pory moim zdaniem najlepsze wyścigi na konsolę xbox 360,polecam!!

10. cux

cux Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18

PGR 4 miodnie wyglada tylko na monitorach LCD albo tivikach HD Ready, na telewizorze CRT to tak jakby grafika z PS2.

11. arni100

arni100 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6

no nie z tą grafiką jak na ps2 coś ci się chyba pokręciło ,ja akurat gram na zwykłym telewizorze ,wiadomo że na lcd jest dużo lepiej ale porównywanie grafiki do ps2 to już przesada !

12. mateusz_gosc

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16

jak będe miał czas to zrobie foty jak wygląda PGR4 na LCD 22" i TV CRT 32" SHARPa

ogólnie to xboxa jeszcze nie podłaczałem pod TV :p od początku jade na monitorze :] więc sam jestem ciekawy czy lepiej wielki ekran i CRT czy LCD 22" z wysoką rozdzielczością....

pozdr.

13. cux

cux Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18

No, moze z tym PS2 przesadzilem, ale gra wyglada na CRT poprostu "normalnie", nic nadzwyczajnego.

14. Piri001

Piri001 Guest

Forza to symulator wyscigow , a PGR4 to zrecznosciowka , gra arcade . Nie mylcie pojec

15. misiek8

misiek8 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    In an ODST armor waiting to drop

Forza to w miare realistyczny arcade!!!Zaden tam symulator wyscigow!!!
    Symulator wyscigow to Live for Speed,GTR...

16. zaku666

zaku666 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Kraków

Ja kupilem ja wczoraj i mi sie wcale nie podoba :( prowadzic od razu umialem arcade az boli , przesadzili z wibra lubie ja w padzie ale nie na kazdym biegu i skrecie.. moze z czasem sie do tej gry przekonam - glownie kupilem ja dla trybu podzielonego ekranu

17. vagner

vagner Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Bydgoszcz

Jak oryginała kupić chcesz to na dobry początek kup PGR3, teraz na takim allegro nówke za 20zł kupisz, a gra jest bardzo dobra, jak ci się spodoba to bierz czwartą część ;)

18. sejt

sejt Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Radom/UK lincoln
    wy gracie na kierownicy czy jak?

19. nakoz

nakoz The Legend Xbox One V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    66
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Kraków - Irlandia

Ja gram na xbox-ie... ale żeś temat odświeżył świeżak...

@toppic - PGR4 według mnie bardzo fajna i miodna gra. Porównywać do Forzy nie ma co ale jak ktoś dalej pyta czy kupić to odpowiadam - tak!!

20. CwK Bialy

CwK Bialy Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Szczecin
    Ja odkopywania tematów z przed ponad roku też nie uważam, ale akurat ten mi podpasował, bo to uważam jedna z najlepszych gier na xboxa. Fakt faktem, że PGR 4 poza kilkoma drobnymi zmianami nie różni się od "3". Można by powiedzieć, że jest ona "trochę słabsza", ale... i tak kocham tę grę. Spędziłem nad nią najwięcej czasu w perspektywie grania w gry na xboxie. Jak dla mnie system jazdy typowo arcadowy sprawdził się w 100%. Brakuje mi w niej tylko zniszczeń z "Bernałta" :p
    Pozdro.

21. XPiterLeeX

XPiterLeeX Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Tychy
    Moim zdaniem PGR 4 to jedna z najlepszych samochodówek na X'a. Przeszedłem ją 2 razy i naprawde jest spoko :))

Wczytywanie...

Poleć forum