1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

PhatKey failed USB Probe V3

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez rival1120, Październik 13, 2012.

1. rival1120

rival1120 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Radzyń Podlaski
    Witam, mam problem z wyciągnięciem klucza z napędu liteon DG-16D2S, robie wszystko tak jak powinno być, czyli podłączam napęd, jungleflasher wykrywa go poprawnie, klikam PhatKey, wyskakuje okienko, klikam yes, wyłączam zasilanie, przykładam do punktu MPX01, włączam zasilanie i w tym momencie zawiesza się komputer, czakam jakieś 2-3 minuty i wkońcu wyskakuje okienko żeby odłączyć i podłączyć zasilanie, tak też robie, nasyępnie klikam ok i wywala błąd PhatKey failed. Czy to wina mojego komputera, czy ja coś robie źle? Próbowałem na różnych wersjach jungleflashera i nadal jest to samo.
    System to windows XP SP3, FW napędu to: 83850C

2. Lotnik421 Xbox One

3. modem12

modem12 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Polska
    A masz wylaczone cyfrowe wymuszanie podpisu sterownikow ??????
    Spróbuj uruchomic program jako administrator
    Jak mozesz to wklej log z JF

4. ESLORD

ESLORD V.I.P V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    759
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Londyn

Alert Poczytaj o tym w dziale LT jest wszystko dobrze wyjaśnione i tam też możesz zadawać pytania w odpowiednich wątkach.

Wczytywanie...

Poleć forum