Phil Spencer gratuluje PlayStation i From Software miliona sprzedanych pudełek Bloodborne

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl


Od wczoraj wiemy, że Bloodborne trafił do ponad miliona graczy na całym świecie. Tytuł From Software osiągnął ten wynik w ekspresowym tempie i z tego powodu sprawę postanowił skomentować szef marki Xbox.

Od przejęcia rządów przez Spencera widzimy wielką zmianę w polityce Microsoftu. Szef marki Xbox stara się w bardzo pozytywny sposób podchodzić do wszystkich informacji. Nawet gdy produkcja nie trafiła na sprzęt jego firmy, to Phil postanowił pogratulować Sony oraz From Software dobrego wyniku:

„Wiem, że niektórzy będą mnie o to pytać, ale chcę powiedzieć, że świetnie jest zobaczyć ponad milion sprzedanych egzemplarzy Bloodborne. Tworzenie nowego IP to trudna sprawa, gratulacje PlayStation i From Software.”
Japończycy są na pewno bardzo zadowoleni z osiągniętego rezultatu. Premiera gry odbyła się pod koniec ubiegłego miesiąca i pierwszy milion został osiągnięty po zaledwie 12 dni od debiutu.

Warto również wspomnieć, że twórcy zapowiedzieli nową łatkę, która trafi na serwery do końca miesiąca. Patch usprawni pozycję pod wieloma względami

 

nemesis48s

Użytkownik
Użytkownik
Niech płaczą ci co nie mają PS4 bo Bloodborne to bardzo dobra gra
 

o M a c z 0 S

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Niech płaczą ci co nie mają PS4 bo Bloodborne to bardzo dobra gra
ubolewam pełnym sercem z tego powodu
 

Jacław

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
PSforum.pl
Ja mam PS4 i nie płacze bez tej gry:p
 

Do góry Bottom