Phil Spencer już testuje nową konsolę Scorpio

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl


Szef działu Xbox w Microsoft jak zwykle udziela się na Twitterze. Tym razem Phil Spencer umieścił wyjątkowo ciekawy wpis, w którym chwali się, że Project Scorpio znajduje się już w takiej fazie produkcyjnej, że można na nim grać.


"Wspaniały dzień z zespołem Scorpio. Zagrałem pierwszy raz w gry z wczesnego egzemplarza Scorpio. Grało się wspaniale, konsola wyglądała świetnie; jestem dumny z całego zespołu" - napisał szef działu Xbox.
Skoro Microsoft posiada już Scorpio w tak zaawansowanej formie, to można zakładać, że firma spokojnie wyrobi się z premierą sprzętu wyznaczoną na ostatnie miesiące 2017 roku. Uwiarygodniają się też wczorajsze przecieki DigitalFoundry. Informatorzy tej redakcji twierdzą, że Microsoft zrezygnował w Scorpio z pamięci eSRAM. Hardware ma również posiadać 4 razy więcej pamięci podręcznej procesora L2. Architektura GPU ma być tak nowoczesna jak co najmniej Polaris od AMD. System ma też wg DigitalFoundry wspierać technologię kompresji pamięci.

Wg pogłosek z początku stycznia Scorpio może zostać zaprezentowany w szczegółach jeszcze przed targami E3 2017. Pozostaje uzbroić się teraz w jeszcze trochę cierpliwości. Osoby wyczekujące "najpotężniejszej konsoli w historii" (tak Microsoft nazywa Scorpio) już w najbliższych miesiącach powinny poznać jej pełną specyfikację techniczną.


 

Kendzi76

Ryżownik
Ryżownik
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Robią smaka :)
 

Krakoos

Xbox One
Xbox One
XBOX MANIAK
Użytkownik
Znaczy... pompują balonik :)
 

dudi2000

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Użytkownik
rozkręcają marketing - gruba kasa pójdzie na reklamę, a to nie koniec plotek i newsów.
 

Onicniepytaj

Ryżownik
Ryżownik
Xbox One
Użytkownik
po czym rozczarowanie, że scorpio nie taki scorpio hehe ;)
 

Kyron

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
A mi nie dali potestować, paskudy.
 

AS185

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Nie wiem po co oni czekają do świąt z sprzedażą? Precież mogą na rynek już wyjść.
 

sirepox

Użytkownik
Użytkownik
Mam nadzieję, że jednak do scorpio trafi VR - inaczej nie widzę sensu zmieniać konsoli zbyt szybko.
 

Abandon

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Ta konsola jest kierowana do bardziej wymagającego gracza pod kątem graficznym . VR nie ma dla mnie większego bytu podobnie jak kinect . Fajnie się bawisz przez chwile ale później będzie zbierało kurz. Teraz przy zakupie konsoli mogli by zrobić ofertę z dobrym tv bo ponad 50% graczy musi zakupić nowe tv
 

rafu_007

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Nie wiem po co oni czekają do świąt z sprzedażą? Precież mogą na rynek już wyjść.
Czekają bo okres świąteczny to prawdziwe żniwa handlu.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
 

suki

Użytkownik
Użytkownik
Podstawowe pytanie czy ma gigabitowy lan i dual wifi?
 

Do góry Bottom