1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Phil Spencer o ulepszonej wersji Xbox One

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Kwiecień 2, 2016.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3212
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Przy okazji konferencji Build Microsoftu, szef oddziału Xbox - Phil Spencer odbył krótką dyskusję na temat nadchodzących zmian Xbox One i gier na Windowsa. Przy tej okazji wyraził swoją opinię na temat PS4K oraz ulepszonej wersji X1.

Phil Spencer nie owijał w bawełnę. Podczas dyskusji w której wziął udział, prosto i klarownie wyraził swoje zdanie na temat ewentualnej ulepszonej wersji swojej najnowszej konsoli. Zmartwieni fani Xboxa mogą odetchnąć z ulgą.

Czy uspokoiło to Wasze obawy o ewentualną ulepszoną wersję Xbox One? Jak widać Phil Spencer twardo stoi przy swoim, najwidoczniej nie obawiając się konkurencji ze strony ulepszonej wersji PlayStation 4. Zapewne ostateczna kwestia upgrade'u obu konsol wyjaśni się na nadchodzących targach E3.

2. Lotnik421 Xbox One

3. krzys1190

krzys1190 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1230
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Nawet jeżeli robią taką konsole to przecież o tym nic nie powiedzą.

4. synek03

synek03 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    228
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Niech wydadzą za rok, góra dwa lata nową generację. 1080p 60fps niech będzie standardem, z dobrą ilością detali. Tyle mi wystarczy, do 4K w ogóle się nie przymierzam. Żaden dziś program w TV nie nadaje nawet w porządnym 1080p, a do mego domu dobre 40" wystarcza. A 1080p na 40" mnie bardzo satysfakcjonuje :)

tapnięte z Note 4

5. amholen

amholen Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    27
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    i grzecznie poczekasz na gry 2-3 lata? Jak dla mnie potencjał obecnych konsol nie jest wykorzystany nawet w połowie. Wiele tytułów zapowiadanych przy premierze konsol nie ujrzało jeszcze światła dziennego. (przynajmniej na ps4). Moim zdaniem nie jest to jeszcze czas na nową generację, ale już widać, że micrysoft robi jakieś podchody pod nowe pudło - wcale bym się nie zdziwił gdyby za jakiś roczek wypuścili coś z możliwością rozbudowy i zaczęli wrzucać jakieś pakiety rozbudowujące regularnie co rok może pół.

Takenishi lubi to.
  6. krzys1190

Polubienia:
    1230
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Także bym tak wolał ale podobno na zachodzie 4K to w sklepach już standard. Wolałbym dopieszczoną graficznie grę w 1080p w 60fps niż wyglądająca tak samo jak nie gorzej w 4K l leciwym 30fps.

synek03 lubi to.
  7. synek03

synek03 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    228
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    dokładnie, tym bardziej, mówiąc o 4K i tym leciwym 30fps to mówimy o kwotach rzędu 5-6k zł

8. Biały406

Biały406 Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    82
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Ja nie obraziłbym się na nową konsolę co 2-3 lata, ale pod pewnym warunkiem. Zachowana pełna kompatybilność dla wszystkich tytułów z poprzednich sprzętów. Nowe smartfony wychodzą co chwila i jakoś nie ma problemu z działaniem starszych gier czy aplikacji. Podobnie jest u Nintendo czy na pecetach.

A na 4k to jeszcze kilka lat poczekamy. Synek03 słusznie zauważył, że telewizja często ma problem z FullHD. Na komputerach zresztą też większość użytkowników nie ma z nim do czynienia a co dopiero z 4k, które jest dostępne dla garstki. Nim ten standard spowszednieje to minie jeszcze dobrych kilka lat.

9. haskikazik

haskikazik Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    niech coś zrobią nowego bo jak na razie jeśli chodzi o gry to poraszka totalna łata za łatą gozej jak na amidze ,każdy wydawca się tłumaczy nie ch powiedzą nie pociągnie xo nie pociągnie gier,i po sprawie łaty 1-2 gb wydają zenada klapa

Ostatnia edycja: Kwiecień 2, 2016
  10. szonyone

szonyone Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Bydgoszcz
    Ja ********...
    Dobrze ze mam ps4
    Od tego momentu gdy włączam co jakiś czas XONE nie ma dnia abym nie natrafił na j..eb...na. aktualizacje

I jak tu grać.
    Zamiast pier...lic o jakiś nowościach niech dadzą aktualizacje w tle !!!!!

11. haskikazik

haskikazik Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1

ps4 też nowa będzie już developerzy robią gry już mają konsolke

12. szonyone

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Bydgoszcz
    Dlatego prócz obu konsol mam PC za 35000 zł
    Nie tylko do pracy ale i do gier

Dlatego zamiast brać tabsy na uspokojenie podczas włączania x1 wolę pograć niekiedy na dużym ekranie 50" w ps4 bądź na 32" x3sztuki w PC

13. piter1811_jolkipolki

piter1811_jolkipolki Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Mannheim
    Hehehe dobra masz wiedze o XOne :D jest cos takiego jak instant-on gdzie aktualizacje sa zawsze pobierane w tle. I jesli się ma internet z trzciny to się tez nie dziwie że czekasz :)

wendrol13 lubi to.
  14. piter1811_jolkipolki

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Mannheim

No no a moja lodówka otwiera się na pilota ^^

warone lubi to.
  15. szonyone

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Bydgoszcz
    Hahaha
    Za akyltualizacja nie czekam
    UPC 250mb wystarcza na sprawne załatwienie sprawy
    Lecz w pudło X1 nie gr codziennie więc tego trybu nie będę włączał

16. szonyone

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Bydgoszcz
    Każdy ma co lubi

17. piter1811_jolkipolki

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Mannheim
    No skoro Ci wystarcza tak szybko ściąganie aktualki to po co narzekać? Po drugie jesli stać Cie na takie zestawy to 50 zł rocznie za instant-on nie zbawi :)

warone lubi to.
  18. krzys1190

Polubienia:
    1230
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Ale z ciebie bajkopisarz komputer w cenie dobrej klasy auta a nie włączysz instant-on LOL

Dla jednych to plus dla innych minus mnie wkurza fakt że konsola w tle aktualizacje gry bo mam internet pakietowy, gdybym miał takie łącze to miałbym to w d. bo pobranie łatki to byłoby kilka sekund.

Obydwóm konsolą przydało by się więcej opcji konfiguracji ale chwila to przecież konsole i typowego konsolowca przytrafiło by to o zawrót głowy.

19. piter1811_jolkipolki

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Mannheim
    Sama integracja z win 10 wystarczy ;)

20. krzys1190

Polubienia:
    1230
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    MS na siłę pcha W10 wszędzie gdzie się da a moim zdaniem to nie tak powinno być system na PS4 śmiga aż miło, konsola uruchamia się bardzo szybko gry to samo gdy na XO to tra wieki kurde straciłem wątek no to tak chodzi mi o to że na konsoli powinno być napisane od podstaw lekkie oprogramowanie a nie na pałę wciskany zamulacz z PC po liftingu.
    MS jako ten wielki w świecie systemów operacyjnych powinien tak odpicować ten system na konsoli by wszystkim kopary poopadały a tak nie jest nadal brakuje podstawowych opcji.

21. Tincu

Tincu Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    37
    Punkty za osiągnięcia:
    28

Dobrze powiedzanie - jak dla Ciebie... przecież wiadomo odkąd była premiera konsol, że ich bebechy nie są zbyt mocne. Ja nie narzekam, ale połowiczna moc to Twoje mrzonki :) Notabene zaletą tej generacji jest fakt, że jest to na bazie x86 - w teorii, jeśliby kolejna generacja dalej szła tą drogą, to nie powinno być żadnego problemu z kompatybilnością wsteczną.

PS do kolegi o tym standardzie 4k... nie wiem o jakim zachodzie mówiłeś, ale na pewno nie jest tak na Wyspach :) Wbrew pozorom ludzie na Zachodzie, mimo że mają pieniądze i byłoby ich stać na taką fanaberię - a uwierz mi widziałem tutaj nawet dom należący do multimilionera (w domu właśnie tv z grubszą ramką jakieś LG i Samsungi 1080p, za konsolę robiły jeden x360 jeden PS3 u nastoltnich dzieci w pokoju) - nie zmieniają sprzętu dla samej zmiany - póki ich telewizory działają i są w miarę nowe to ciągle ich używają - dlatego w większości domów standardem jest jakiś LCD w 1080p starszego typu (z grubszym obramowaniem, jeśli wiesz o co mi chodzi ;) ) - nie wiem jak jest w Niemczech, czy innych krajach Europy Zachodniej, ale wiem jak jest tutaj. Również w sklepach nie jest tak, że wszystkie tv to hiper wypasione nowoczesne 4k - nie, wciąż można spotkać tv nawet 720 p 32 cale w wersji taniej, pólka wyżej to 1080p, później jakiś smart tv 1080, no a później dopiero 4k - jest dokładnie taki sam przekrój jak w PL :)

Wczytywanie...

Poleć forum