1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Phil Spencer prawdopodobnie planuje małe zmiany w polityce marki Xbox

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Kwiecień 6, 2014.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3213
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Świeżo upieczony szef zaczął znów odpowiadać na pytania zadawane mu za pomocą Twittera - głównym celem jest uczynienie Xboksa One jeszcze lepszym.

Tradycyjnie fani wypytali swojego ulubieńca o wiele kwestii związanych z jego polityką wobec marki. Na pierwszy ogień poszła sprawa ciągle rosnącej przewagi PlayStation 4.

Dalej Pan Spencer powiedział, że wszystkie zespoły podległe MGS pracują nad tym, aby konferencja na E3 była jedną z najlepszych w historii firmy. Jeden z fanów zapytał również czy, skoro Phil jest już szefem całej marki, to właśnie jego możemy obwiniać za obecny stan XLA Gold.

Na koniec znalazł się użytkownik, który chciał dowiedzieć się, czy aplikacja Skype dostanie update umożliwiający włączenie Kinecta przy odbieraniu rozmów i wyłączanie go po ich zakończeniu.

Mam nadzieję, że Pan Spencer wpłynie pozytywnie na całą markę Xbox.​

2. Lotnik421 Xbox One

3. tomix710

tomix710 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Nie wiem jak było z jego poprzednikami ale widać że od samego początku chce wprowadzać zmiany po przez rozmowę i coraz bardziej takie stanowisko jego osoby do Mnie przemawia ;)

Wysłane po przez "Super Szybki Internet LTE" 1mb/s i Xperie Z1

4. skyDragon

skyDragon Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    76
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Kęty
    Znając życie to na pustych słowach się skończy, jak to się mówi gadać każdy umie.

Wysłane z mojego Wildfire S A510e za pomocą Tapatalk 2

Wczytywanie...

Poleć forum