Phil Spencer uważa, że Turn 10 Studios to najlepszy zespół tworzący gry wyścigowe

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl


Microsoft ma w swojej bibliotece prawdziwą perełkę. Turn 10 Studios od lat tworzy wyśmienite wyścigi na kolejne Xboksy i w bardzo pozytywnych słowach o deweloperach wypowiedział się szef marki Xbox.

Jedną z najważniejszych tegorocznych premier dla Microsoftu będzie Forza Motorsport 7. Produkcja zmierza na konsole z rodziny Xbox One, a jednocześnie na komputery osobiste. Zdaniem wielu dziennikarzy będzie to jedna z najmocniejszych gier tego roku.


W sprawie produkcji i zarazem studia Turn 10 wypowiedział się Phil Spencer, który doskonale zdaje sobie sprawę, że posiada wyśmienity zespół, który wciąż dostarcza genialne produkcje:

„Trudno argumentować, że Turn 10 Studios nie jest aktualnie najlepszym studiem tworzącym gry wyścigowe na świecie. Oni po prostu stale dostarczają świetne produkcje z piękną oprawą...”
Szef marki Xbox podkreślił, że współpraca z Porsche, a zarazem zaprezentowanie GT-2 RS pokazuje, że Turn 10 Studios liczy się wśród producentów samochodów. Trudno oczywiście nie zgodzić się z Spencerem, bo od wielu lat marka Forza jest rozwijana i gracze mogą zapoznawać się z coraz to lepszymi pozycjami.

  • Forza Motorsport (Xbox) - 92
  • Forza Motorsport 2 (X360) - 90
  • Forza Motorsport 3 (X360) - 92
  • Forza Motorsport 4 (X360) - 91
  • Forza Horizon (X360) - 85
  • Forza Motorsport 5 (XONE) - 79
  • Forza Horizon 2 (XONE) - 86
  • Forza Motorsport 6 (XONE) - 87
  • Forza Horizon 3 (XONE) - 91
Powyższe wyniki pokazują, że Turn 10 Studios stale dostarcza na rynek bardzo mocne pozycje i w zasadzie tylko raz możemy mówić o małym „niedopatrzeniu”, jednak zdaniem niektórych fanów serii „Piątka” po prostu zadebiutowała za wcześnie.

Mimo wszystko nie możemy zapomnieć, że pod koniec roku będziemy świadkami kilku ciekawych pojedynków. Na rynku zadebiutuje między innymi Forza Motorsport 7, Project CARS 2, czy też oczekiwane przez wielu Gran Turismo Sport. Fani gatunku nie będą narzekać.
 

Kendzi76

Ryżownik
Ryżownik
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
No jasne forzy horizon 3 dla mnie nic nic nie przebije tak mnie ta gra wciągnęła :D
 

krzys1190

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
owyższe wyniki pokazują, że Turn 10 Studios stale dostarcza na rynek bardzo mocne pozycje i w zasadzie tylko raz możemy mówić o małym „niedopatrzeniu”, jednak zdaniem niektórych fanów serii „Piątka” po prostu zadebiutowała za wcześnie.
Niedopatrzenie to jest Forza Horizon 2 na X360 a nie Motorsport 5.
 

suki

Użytkownik
Użytkownik
Masz rację. Kupiłem W DwG za 29,70pln bo tanio było i... bug obok bugu.
Osiągnięcia nie wchodzą można pod mapę wjechać i pływać autem ;)
Niby ten sam silnik graficzny co w pierwszej części ale grafika w jedynce jest na mój gust lepsza niż w tym badziewiu.
 

Do góry Bottom