1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

philips 40" full hd ustawienia xbox

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez majkel69, Styczeń 19, 2013.

1. majkel69

majkel69 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, od niedawna jestem posiadaczem konsoli xbox 360 jak i telewizora philips led 40pfl3107h/12 full hd .

Mam pytanie jak ustawić konsole aby obraz jak i płynność gry na moim telewizorze była najlepsza ? na 720p? czy 1080p? wertuje fora i jedni piszą 720p ,drudzy że do tv full hd lepiej ustawić na 1080p. Więc już sam nie wiem... gram dopiero 2 dzień także dopiero to ogarniam i różnicy w grze nie dostrzegam, ale wydaje mi się że obraz jest lepszy gdy ustawię konsolę na 1080p. Ale może wtedy gra jest mniej płynna? ja tego jeszcze nie zauważam bo dopiero zacząłem grać, prosiłbym o jakąś radę i wytłumaczenie co mi da 720p a co 1080p?

i czy nie jest czasem tak że jak ustawie grę na 720p to telewizor sam z tego będzie wyciągał 1080p? jeżeli tak to które 1080p będzie lepsze z xboxa czy tv?

2. Lotnik421 Xbox One

3. MaXis

MaXis Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Jeśli masz monitor w full HD to ustaw rozdzielczość na full HD 1080p tak jest najlepiej moim zdaniem i nie ma różnicy w płynności jest tak samo płynnie jak na 720p :)

Wczytywanie...

Poleć forum