1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

philips pfl5 led 40 cali +hdmi problem

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez barteknysa, Styczeń 13, 2012.

1. barteknysa

barteknysa Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam próbuję od 2 dni podłączyć Xboxa 360 Elite do w/w telewizora przez kable hdmi jednak cały czas pisze mi na ekranie "brak sygnału".

Próbowałem 3 różnymi kablami z trzech różnych firm jednak nie nic nie skutkuje.
    Na kablu Component działa.
    Forum i internet przeszukałem dogłębnie.
    Może miał ktoś podobny problem i go jakoś rozwiązał?
    Proszę o porady i pozdrawiam!

2. Lotnik421 Xbox One

3. edward24

edward24 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Rozumiem, że próbowałeś w innych wejściach hdmi? Spróbuj zmienić rozdziałkę w xklocku na mnijeszą (używając kabla component) i wtedy spróbować pod hdmi - tylko to mi narazie przychodzi do głowy.

4. barteknysa

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Niestety nie przyniosło skutku. Zmieniałem na wszystkie rozdzielczości i kabel i tak nie działał. Jakieś inne pomysły?

5. barteknysa

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
Wczytywanie...

Poleć forum