1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Philips (Ritek-s04-66) - Jakość dysku

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez debowski, Październik 5, 2012.

1. debowski

debowski Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Konin
    Witam. Dzisiaj kupiłem kilka płyt DVD+R DL marki Philips (Platinum akurat nie było). Okazało się, że są to płytki Ritek-s04-66. Wgrałem firmware pod ten mediaID i wypaliłem Resident Evil 6. Jest to gra XGD3 więc miałem pewne obawy. Lecz wszystko poszło OK. Gra nagrała się bez problemów, przeszła weryfikację oraz zainstalowała się na dysku. Z ciekawości w NeroDiscSpeed zrobiłem test jakości dysku. Oto co wykazało: [​IMG]
    Na początku tj. do końca 1 warstwy jakość była 93% jak tylko przeszło na 2 warstwę od razu spadło do 50%. Czy to normalne? Dobre będą te płyty? Czy za miesiąc już nie wgram tego na dysk konsoli. Ale to i tak dobrze. Bo nagrałem ostatnio na TDK to jakość była 10% a na 2 warstwie spadło do 0. Co myślicie?

PS. Czy mogę grać w RE6 nagraną na tym Philipsie na live?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Tomekzc

Tomekzc Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    31
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Jeśli masz Lt 3.0 to na live możesz grać smiało. Na 2.0 juz raczej można mieć obawy.
    Nagrywanie płyt jest swego rodzaju loterią. Trzeba by się pobawić z ustawieniami troche, aby odnaleźć te najbardziej optymalne dla danej płytki. Dlatego ciężko powiedzieć czy w twoim wypadku to normalne. Myślę, że dało by się wiecej wycisnąć z tej płyty jakościowo. A czy odpalisz za miesiac? Myslę, ze tak. Bezproblemowo

4. barman_2000

barman_2000 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    393
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Włoszczowa
    skoro jakosc masz 50 to te plyty to katorga dla napedu, i zazwyczaj jest tak ze jakosc sie pogarsza przy zmianie warstwy i wtedy wychodzi ktore plyty sa dobre a ktore to szmelc i moga sluzyc jako ozdoba samochodu, watpie aby z tej plyty dalo sie zrobic lepiej, Verbatim i Platinum to sprawdzone marki przezemnie, wiec ja radze nagrywac na tym bo jeszcze problemu nie mialem

Wczytywanie...

Poleć forum