1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Photoshop - arkusze na na ścianę

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez iTyle, Grudzień 31, 2009.

1. iTyle

iTyle Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Szczecin
    Witam mam problem
    Chciałem zrobić kilka arkuszy na ścianę stylu http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/7/76/Bruce_Lee_Stencil.jpg no i właśnie nigdy nie bawiłem się photoshopie i mam problemy . Znalazłem kilka tutoriali na YT ale postępowałem jak pokazywał film ale mi nie wychodzi . Jeżeli ktoś umie to zrobić w photoshopie to proszę napisać krok po kroku (jak dla idioty) jak to się robi . Umieszczę jeszcze kilka fotek jak ktoś by nie wiedział o co chodzi oraz jeden mój projekt który ma mało szczegółów i nie jestem z niego zadowolony

przykładowe :
    http://www.bigartmob.com/media/s/o/n/sonita/camera-stencil-2.jpg
    Stencil girl image by johnny13dangeruz on Photobucket

Oraz to co mi wyszło w photoshopie :
    Imageshack - pinupe

2. Lotnik421 Xbox One

3. Blood.

Blood. V.I.P V.I.P

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Co Ci dokladnie nie wychodzi.

Btw. ********** ta laska, chyba sobie taką na ścianie sprawie :D

4. iTyle

iTyle Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Szczecin
    Ten mój projekt ma za mało szczegółów powinna mieć kwiaty na sukni i buty bardziej widoczne poza tym usta i oczy są za bardzo nie wiej jak to nazwać ale są za bardzo czarne bym miał problem z wycięciem tego (czyli zrobienie szablonu) aaa i brakuje kawałek sukienki

porównaj : Imageshack - sadasda

Wczytywanie...