1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Photoshop CS6

Temat na forum 'PC' rozpoczęty przez Simo, Czerwiec 24, 2012.

1. Simo

Simo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Jastrzębie Zdrój
    Witam szukam poradnika do tego Photosopa jakiegoś Samouczka. Już sie kiedyś tym bawiłem ale chciałbym poznać dokładnie wszystkie moce tego programu :p

2. Lotnik421 Xbox One

3. Tofu212

Tofu212 Banned

Polubienia:
    97
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    google i na torentach są fajne poradniki:)

4. Blood.

Blood. V.I.P V.I.P

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Szukaj tutoriali photoshopowych, zaczynaj od łatwych, na tych trudniejszych kończąc.

5. ESLORD

ESLORD V.I.P V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    759
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Londyn
    photoshop jest jak klocki lego. Posiada podstawowe funkcję które w zależności od twojej wyobraźni możesz wykorzystać do zrobienia kozackich rzeczy ;-)

6. Tofu212

Tofu212 Banned

Polubienia:
    97
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    program jest kozaki nie jeden filmik na youtube widziałem:) tylko umieć go wykorzystać:)

7. Pavos90

Pavos90 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Poradników w sieci pełno, wpisz w google np. photoshop tutorials, to od razu wyskoczy ci masa stron z tysiącami tutoriali.
    CS6 mi się nie podobał, polecam cs4.

8. Simo

Simo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Jastrzębie Zdrój
    Ok dzięki, nawet fajnie youtube jeest pełno poradników jak krok po kroku coś stworzyć i to nawet po polsku i ładne filmiki są. Nie wiedziałem że w tym wypadku wujek google wyszuka mi to czego szukam tak szybko (czasem wiadomo trzeba się "naklikać" żeby znaleźć to co nas interesi).

O to mi właśnie chodziło żeby zrobić takie efekty jak na pordnikach a późńiej można już wykorzystywać swoją wyobraźnie wiedząc jakich narzędzi używać żeby stworzyć to co się ma w głowie :p

NO właśnie najpierw trzeba wiedzieć jakich trzeba użyć narzędzi żeby stworzyć to co siedzi w głowie, a w photoshopie jest ich milion pięćset sto dziewięćset :p

9. kaszana

kaszana Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Let me google that for you

miłej nauki ;]

Wczytywanie...

Poleć forum