1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Piatkowe KSW - Dlaczego walka Pudziana trwala 2 rundy?

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez adidas2009, Maj 8, 2010.

1. adidas2009

adidas2009 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Polnocna czesc kraju ;).
    Jesli ktos ogladal walki z dziesiejszego KSW to widzial ze wszystkie walki trwaly 3 rundy, to dlaczego walka Pudziana trwala tylko 2 rundy?

Edit: A Mamed Khalidov przegral, a niby jest remis, no bez zartow to jest jeden wielki walek.

2. Lotnik421 Xbox One

3. sammael74

sammael74 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    olsztyn
    3 runda to dogrywka,w przypadku walki pudziana byla niepotrzebna,co do walki khalidova to trzeba przyznac ze japonczyk ma jaja z zelaza:)

4. Ruzyk

Ruzyk V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Przemyśl
    1 zapoznaj się z zasadami KSW czy MMA... nie jestem jakimś expertem, wręcz przeciwnie ale z tego co mówili komentatorzy to sędziowie o tym decydują... na chłopski rozum jeśli Pudzian miał przewagę w 2 pierwszych rundach to co by dała przewaga "samurajowi" w rundzie ostatniej?

Co do Khalidova to jestem lekko rozczarowany (i kumpel który postawił na niego 400 zł też :D ), jak dla mnie powinien bardziej postarać się w tych gilotynach.
    Co do werdyktu to zgadzam się z nim w 100%, zauważ że tylko pod koniec Khalidov dostawał po bani a całą rundę to on wymiatał... na dodatek te niefortunne kopniaki w jaja ;/ niby miał ochraniacze a zwijał się jakby mu ktoś kowadło na jajka spuścił z wysokości 10m
    Kumpel który ćwiczy karate i oglądał ze mną tą walkę sądzi że japoniec udawał... uderzenie w ochraniacz co prawda boli ale nie aż tak by się ponad 5 min zwijać...
    Tyle...

5. MaryGave

MaryGave Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Zawiercie
    Trochę nie tego się spodziewałem po Pudzianie ale i tak dał radę ;) zamiast śpiewać mógł się szykować poszło by może lepiej PS patrzcie jutro na gamertagi po dzisiejszym natchnienie będzie na granie w UFC ja nie ukrywam że zagrał bo odpaliłem grę z ciekawości jeszcze jak miałem rękę w gipsie więc nie mogłem grać. Zobaczymy co w następnej walce Pudzian pokaże

6. TaLKu

TaLKu Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Walke oglądałem i zgodzę się z kolega na gorze ale co do Pudziana miał pokazać klasę miał dobrze walczyć jako nowicjusz za mocno się podniecał tym i robił nam nadzieje ale wygrał za to można mu dziękować ale on się za szybko zmęczył w pierwszej rundzie myślał ze Yusuke uderzy raz jak Marcina i od razu zaboli go noga ale nie tak doświadczony zawodnik w dziedzinie MMA nie będzie walczył jak szanowny Pan Najman, a przede wszystkim panowie z Japonii są bardzo wytrzymali bo przechodzą różne testy na wytrzymałość psychiczną i fizyczną itp.

7. marek2fgc

marek2fgc Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Lubin
    Podoba mi się w pudzianie jego brak stylu :p Walkę wygrał co było oczywiste, wygrałem 700zł . Rużyk, współczuje twojemu koledze :p

8. jarek43_16

jarek43_16 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Lisów
    widocznie boli, a twój kumpel g.wno sie zna, mógł przecież wygrać, jakby dalej zwijał się, ale chciał walczyć to już o czymś znaczy

9. sloniu

sloniu trolololololo V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Po co ten temat założyłeś :F (wyjaśniam bo dla rowera nie było jasne :DD)

Za każdym razem ktoś robi temat żeby się podniecać walką... I z tego wychodzi jedna wielka kłótnia :#

10. kaligula1984

kaligula1984 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Częstochowa
    Wedlug mnie Pudzian absolutnie nie nadaje sei do tego tupu sportu , muskulatura to nie wszystko liczy sie forma , czy nie widziliscie zaskoczenia w jego oczach jak japoniec nie padl po serii jego ciosów ? jakby pojedynek byl ustawiony na 4-5 rund to niestety ale nasz rodak padlby na zawal...lub sędzia przerwalby walkę. To jest jedynie moje zdanie Wy jak chcecie chwalcie go .... ale nie zdzwicie się jak dostanie po glowie za te pare tygodni :(

11. mic1225

mic1225 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Łomża
    To ty się zapoznaj z zasadami MMA. Po pierwsze walki mistrzowski o pas są na dystansie 3 rund, a normalne są na 2 rundy. Jeżeli sędziowie uznają remis jest trzy minutowa dogrywka.
    Co do uderzeń Khalidov-a były i to nie lekkie, więc twój kolega najwyraźniej nigdy nie dostał w krocze i nie wie co to za ból.... A Japończyk wstał a nie musiał, więc to o czymś świadczy.

Co do "Pudziana" to nie dawałem mu szans na wygranie tej walki, ale cieszę się że wygrał. Interesuje się MMA i UFC od pewnego czasu i nie widzę "Pudziana" w walce o pas mistrzowski, chociaż wiele się nauczył przez te pół roku ( co pokazał w walce z Yusuke Kawaguchi ), ale widać, że szybko się męczy.

Czekamy na następne KSW i pojedynek Krzysztof Kułak vs Najman...

12. hehe925

hehe925 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    a patrzcie jakiego suplesa pudzian zrobił hehe

13. adidas2009

adidas2009 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Polnocna czesc kraju ;).
    W walce pudziana widac bylo ze juz nie walczyc z jakims leszczykiem, low-kick'i nic nie dawaly, a kawaguchi bral go w klincz - pudzina ma po prostu sile i to niesamowita. Pojedzie do stanow i ja mu nie daje zadnych szans w walce z tim'em sylvia.
    A i szkoda ze w 2 walce "remisowej" nie kopali, ale coz kazdy ma swoja dziedzine.

Ogolnie MMA jako sporto podjezdza pod wrestling. Jak ktos lubi bez sensowne naparzanie i turlanie po ziemi jak na ulicy no to ten sport jest dla niego.

14. Ruzyk

Ruzyk V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Przemyśl
    Pisałem że nie jestem expertem i wiem to ze słuchu tj od komentatorów.... czytanie ze zrozumieniem się kłania

No sorry.. nie wiem czy gówno się zna od jakieś tam 7 lat już karate kyokushin czy jak to się tam pisze ćwiczy i nie raz pewnie w jajka dostał...
    jak dla mnie but w jajka z ochraniaczem nie jest aż tak bolesny, wiem że chciał dalej walczyć ale bez przesady... miał ochraniacz a zwijał się jakby go nie posiadał

To Ty chyba wrestlingu nie oglądałeś :DD sorry chłopcze ale wrestling jest wyreżyserowany, ustawiony a zawodnicy jadą na koksie, chwytach i rzutach... MMA to coś jak UFC, wszystko się może zdarzyć i największa różnica... są jakieś zasady (czyli np zawodnik nie dostanie podpiłowanym krzesłem...)
    Wrestling jest to sport bardziej widowiskowy i robiony tylko i wyłącznie pod zakłady

15. muppets

muppets Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    BDG
    to może i ja sie wypowiem..

Gdyby była jeszcze jedna runda Pudziana z japońcem to japoniec by wygrał bo Pudzian nie miał już sił... a poza tym to ten japoniec to nie jest jakaś tam wielka gwiazda i nie ma się czym podniecać ze Pudzian z nim wygrał..

Co do Mameda to według mojej własnej opinie to 2 i 3 runde wygrał a w dogrywce był remis na korzyść Sakuraia bo pod koniec zasypał go serią uderzeń... ale to nie byl ten Mamed co na 11 KSW albo podczas walk z Santiago

16. maniekmaniu

maniekmaniu Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Następna walka Pudziana z Time Silvą.... Hmmmm Tim nie jest za dobry ostatnio zawalczył z Fedorem i wytrzymał ok.30sekund. a i jego poprzednie walki nie były zachwycające.

17. livingfear

livingfear Guest

Powiem tak:
    widziałem walke.
    o ile to byla walka?,
    Pudzian to cienias,
    nie potrafił sobie poradzić z takim
    średniej klasy zawodnikiem UFC
    Wygrał dlatego bo sędziowie go polubili,chyba?
    bo jak wytlumaczyc brak pomyslu na walke i brak
    efektu?
    daja mu do walki samych emerytów i amatorów(Czyt.Najman) i robią
    wielki show,choć walka z japońcem da mu do myślenia...:)
    Szanowałem Pytona jako strongmena ale juz go nie szanuje, jako
    człowieka,który myśli ,że zwojuje świat w ''świecie UFC(czyt.MMA)
    Dał plamy tą piątkową walką i lepiej niech nie walczy z najlepszymi w tej kategorii,
    bo dostanie w*******.

18. TaLKu

TaLKu Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Myślę aby dać mu szanse może z niego będzie dobry zapaśnik bo jest silny albo będzie dobry w stójce bo ma mocnego kopa i pięść ogólnie uważam ze on po prostu się nie nadaje na to UFC i KSW bo z lepszymi przegra Pudzian myśli ze jak ma mistrza świata w strongman to będzie miał w MMA eee nie raczej trzeba ćwiczyć wiele lat aby osiągnąć kondycje oraz szybkość. Siłę to on ma ale nie umie jej ograniczyć na tyle aby mu wystarczyła na cala walkę i dlatego tak szybko się meczy aby być dobrym zawodnikiem niech dużo ćwiczy oraz niech się zastanowi czy dobrze robi waląc cepami z całej siły nie trafiając w twarz drugiemu zawodnikowi czy to mu się opłaca tracąc coraz więcej siły

19. Pls

Pls Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    No śmiechawa była niezła podczas walki Pudziana:] Ostro wystartował ale już w połowie pierwszej rundy dostał zadyszki. Przypomina mi Tanka z UFC, szybki agresywny start a za chwilę pływanie. Na pewno wczoraj dotarło do Pudziana jak duże ma braki i sądzę, że zmieni swój cięty język przed walkami:D Za bardzo podniecił się szybką wygraną z totalnym leszczem Najmanem - leszczem jeśli chodzi o MMA, bo z pewnością w samym boksie Pudzian dostałby od niego baty. Tak czy siak Pudzian teraz siedzi i obmyśla strategię na Sylvie - na pewno dopadł go stres, bo Sylvia choć i tak jest nieco leszczowaty to jest lepszy i znacznie większy niż Japończyk. Tutaj nawet jak Pudzian złapie zadyszkę to nie będzie się mógł obronić samym ciężarem swojego ciała jak w przypadku Japończyka. Sylvia to też kawał chłopa (wyższy od Pudziana). Myślę, że Pudzian dokładnie studiuje walkę Sylvii z Fedorem i zechce go w podobny sposób załatwić. Gorzej jeśli Sylvia przetrwa ten pierwszy najazd (czyli jakieś 2 minuty), wtedy Pudzian będzie w czarnej d*pie.

20. mic1225

mic1225 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Łomża

A co ty oczekujesz po półrocznym treningu? Myślisz, że to jest sport, wychodzisz i wszystko potrafisz? A Japończyk stoczył tyle walk i nic nie pokazał. Pudzian rzucał nim jak workiem ziemniaków. Mariusz był aktywny przez całą walke i wygrał jednogłośnie. Fakt porywa się z motyką na słońce, ale na błędach się człowiek uczy i mam nadzieje, że wyciągnie odpowiednie wnioski po ostatniej konfrontacji.

I założę się, że nie dalibyście rady wytrzymać przez 1 minutę 1 rundy nawet z takim żółtodziobem jakim jest Pudzian... Tyle ode mnie. A wy zamiast narzekać to kibicujcie.

21. sammael74

sammael74 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    olsztyn
    powiem tak:z gowna bata nie ukrecisz:p,nie mam nic do pudziana ale nawet jego trener sceptycznie sie o nim wypowiada,mowi ze jest za wolny,nie ma techniki i nie zdaje sobie sprawy jaki to jest bol przy zalozeniu dobrej dzwigni mowiac ze przelamie kazda dzwignie,chlpak powinien zajac sie tylko treningiem a nie tancem,spiewem,pieczeniem ciast i czort wie czym jeszcze,warunki ma jak malo ktory ale to nie wystarczy.

Wczytywanie...

Poleć forum