1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

PicoPix 1430 + Xbox 360 slim - problem z kablem

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Maciej Siek, Wrzesień 20, 2011.

1. Maciej Siek

Maciej Siek Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Brzeg, Poland
    Moim celem jest podłączenie mini projektora Picopix 1430 do konsoli Xbox. Zrobiłem to już za pomocą cinchów, ale nie da się ustawić konsoli w PAL60 (obraz nie jest wyświetlany) - nie da się grać w to co chcę, bo w PAL50 działa mi co najwyżej menu i parę demek. Po kontakcie z Philipsem niczego się nie dowiedziałem - np. nikt nie był w stanie powiedzieć, czy projektor jest w stanie obsłużyć 60hz. Niemniej jednak szukałem, szperałem i natrafiłem na aukcję kabla VGA do mojego projektora KABEL DO PROJEKTORA PHILIPS PICOPIX VGA DO PC FV23 (1826238380) - Aukcje internetowe Allegro . Z opakowania wynika wyraźnie, że projektor sobie poradzi . Muszę więc zakupić dwa kable - do xboxa, oraz do miniprojektora - ( PPA 1110 ) Philips PicoPix PPA1110 - Kabel komponent 40 cm - Philips *| redcoon Polska .

Zastanawiam się - może jest jakaś możliwość pokombinowania z xboxem i kablem VGA? Urządzałoby mnie to podwójnie, bo mógłbym czasem podłączyć malucha do laptoKa... Nie mam kasy na dwa zestawy kabli.

XBOX - http://allegro.pl/ka...1808085680.html

Potem przejściówka - http://allegro.pl/vg...1811064335.html

i na koniec - http://armago.pl/ind...%85cze-vga.html

Czy to zadziała? Które rozwiązanie wydaje się być lepsze?

2. Lotnik421 Xbox One

3. batorzajac

batorzajac Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    hmm.. a to złącze to nie jest mini HDMI?

4. Maciej Siek

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Brzeg, Poland
  5. batorzajac

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    a masz jakikolwiek kabel do AV? może dałoby się pokombinować.

6. Maciej Siek

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Brzeg, Poland
    Tak, mam - mogę sobie podłączyć np. dekoder satelitarny i rzucać obraz projektorem. Jeśli chodzi o podłączenie nimi Xboxa, to projektor wyświetla menu i Pal-50. Na Pal-60 znika sygnał, a tego trybu potrzebuję...

7. batorzajac

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    coż... może byc tak, że twój projektor nie obsługuje PAL 60, nie wiem czy dokładnie to jest to, ale wg. mnie chodzi o częstotliwośc odświeżania w HZ. więcej tutaj. a w projektorze masz takie czy takie wejścia?

8. Maciej Siek

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Brzeg, Poland
    Również podejrzewałem, że mój miniprojektor może nie obsługiwać tego odświeżania, ale na opakowaniu kabla VGA wyraźnie widać rozdzielczości i 60hz. Wyjścia zobacz pod tym linkiem - Philips PicoPix PPX1430 Mini-Projector for iPhone In Test | Movmag.com - Gadget's News, Review and Apps - drugie zdjęcie. Dlatego właśnie potrzebuję tego specjalnie dedykowanego kabla-adaptera z postu 1...

Najbardziej interesuje mnie czy ta kombinacja kabel vga z xbox + przejściówka obustronnie żeńska + kabel VGA do picopixa ma szansę zadziałać :p

9. batorzajac

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    można tak, ale tych tanich kabli vga bez pudełka nie polecam, sam się przejechałem. albo z componenta, jeśli cena gra rolę. co do kabli nie-microsoftowych to tylko allegro.

10. CSpec

CSpec V.I.P V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    579
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    K-PAX
    jeżeli ten port na twoim wynalazku to mini hdmi w co szczerze wątpie bo to phillips.., to tak, da się prostym sposobem

tak twój projektor obsługuje 60Hz, masz to nawet w specyfikacji ...

teoretycznie tak

11. Maciej Siek

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Brzeg, Poland
    Już pisałem, że to NIE JEST miniHDMI, a specjalne wyjście compontent, które wymaga adaptera za ok. 100 zł ;p

Poleć forum