1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pics na profil xbox live !!!

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez PIKOxPL, Luty 27, 2012.

1. PIKOxPL

PIKOxPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Łódź
    Witam

Nie wiem czy to tu skladac ten temat bo innego nie znalazlem a wiec czy moje pytanie brzmi : Czy da sie zrobic obrazek , pics zeby byl on na profilu xbox live znaczy jak bym mial juz taki obrazek i zeby go przerobic na format na konsole i wgrac przez pendriva a potem zmienic na konsoli lub przez strone. Wiem ze na necie np na chomikuj sa jakies themes i pics i wiem ze mozna na pendriva zgrac przez jakis tam program USB .... . Ale czy moge robic wlasne obrazki ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Keryy

Keryy Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Nie da się, a jak Ci się już uda dostaniesz bana. :)

4. PIKOxPL

PIKOxPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Łódź
    no nie wiem :p juz mi sie udalo zreszta wgrywanie themes i pics chyba nie jest niedozwolone jesli nie mam do tej pory bana :p ale moze ktos inny sie wypowie na ten temat

5. Keryy

Keryy Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Własnego ava sobie wgrałem? Bo themy to chill. Słyszałem wielokrotnie, że jak na profilu ktoś ma własnego ava, i ktoś to zgłosi to ban-warn. Dziwne, że nikt inny się nie wypowiada.

6. kufer111

kufer111 Banned

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Zdolny Śląsk
  7. Marf

Marf Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Programem GPI 2.0 możesz mieć za darmo płatne obrazki,ale jak wgrać swój to nie wiem.
    Ale nie polecam (i sam nie używam) takiego "modowania" bo można dostać bana.

8. sammael74

sammael74 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    olsztyn
    jesli chodzi o obrazek gracza to mozna i nie ma za to zadnego bana,mozesz np zrobic zdjecie kamera xboxa i wgrac jako obrazek gracza ale bedzie widoczny tylko dla znajomych,jesli chodzi o wlasne obrazki z kompa to juz wiecej zachodu

Wczytywanie...

Poleć forum