1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Piękniejsza strona ChinaJoy 2014 - zmasowany atak orientalnych hostess

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Sierpień 11, 2014.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3214
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Jeszcze niedawno Chiny kojarzyły się z jedną wielką wylęgarnią piractwa. W ostatnich latach jednak Państwo Środka wystrzeliło gospodarczo do niebios i otwarło się oficjalnie na granie - również to konsolowe.

Potwierdzenie tych słów można znaleźć w filmowych materiałach z imprezy ChinaJoy 2014. W trakcie wydarzenia nie zabrakło Microsoftu, który prezentował po raz pierwszy takie tymczasowe "regionalne exclusive'y" jak Mercury i Neverwinter. Rzeczone pozycje trafią w 2014 roku na Xbox One w Chinach (premiera we wrześniu), a dopiero później, w 2015 roku będą się nimi cieszyć europejscy i amerykańscy gracze.

Szczerze powiedziawszy oglądając filmiki z ChinaJoy 2014 można w wielu momentach pomyśleć, że oglądamy materiały z ostatniego Tokyo Game Show. Chińczycy niewątpliwie zapatrzyli się na japońską popkulturę i stworzyli nawet swoje wersje "girlsbandów" w stylu AKB48, w których występują dziesiątki wokalistek. Chiński odpowiednik tej grupy to SNH48, którego występ możęcie sprawdzić poniżej.

Na imprezie nie zabrakło też cosplayerów - ich wyczyny możecie sprawdzić w galerii.

Ostatnio edytowane przez moderatora: Grudzień 24, 2014
  2. Lotnik421 Xbox One

3. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1668
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    No nie powiem.. Niektóre przeorałbym jak rolnik swe pole podczas żniw.. dla pewności parę razy :).

Tylko w momencie jak otwierają buzię i zaczynają gadać, myślę WTF Pleas NO!

Ale niektóre na prawdę konkretne :) Chociaż czasami jedna podobna do drugiej aaallleee różnią się kostiumem :D hehe :)

PS. Ostatni filmik pierwszy taniec myślałem, że tańczą chińską wersję MY SŁOWIANIE :D

4. NikoBellic91

NikoBellic91 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    691
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Tokyo
    ^up Tylko uważaj, bo w typowo azjatyckich krajach, trafiają się tzw. "trapy". If you know what i mean :). Ale to chyba najczęściej w Tajlandii dochodzi do takich zjawisk.

A co do tematu, cosplaye super. Od kilku lat jestem fanem cosplayu, ale nigdy na żywo nie widziałem :( Mam nadzieję, że w przyszłości będzie mi dane na jakichś targach te "arcydzieła sztuki" :D

5. z0nk31

z0nk31 Banned V.I.P Pomocnik Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    958
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Łódź
    podnosisz kieckę a tam jajca.
    dla pewności trzymałbym się od nich z daleka.

6. jaszczurka23

jaszczurka23 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    83
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    jaja jak berety , beka

Wczytywanie...

Poleć forum