1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Piękny świat Red Dead Redemption

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez sid2007, Lipiec 19, 2010.

1. sid2007

sid2007 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    23
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Radom
    Western RED DEAD REDEMPTION jest moim pewnym kandydatem do gry roku. Jednym z powodów tego wyróżnienia jest otwarty świat, który podziwiałem przez cały czas spędzony z tym sandboxem. Potężny teren, zmieniająca się aura, efekty świetlne, tętniące życiem środowisko i gdzieś pośród tego wszystkiego ja, wykonujący kolejną, ciekawą misję. Redaktorzy serwisu Eurogamer nie mogąc nasycić się widokiem tych przepięknych krajobrazów, poszli dalej i utworzyli filmik, który pokazuje przemijanie czasu w tym otwartym świecie Dzikiego Zachodu. Całość została okraszona muzyką, która dodaje klimatu. Rzuć okiem i opisz swoje doznania, mnie się bardzo podobało. [konsolowisko.pl]
    YouTube - Red Dead Redemption ? World in Motion Time-Lapse (Eurogamer)
    Widać również , że nieprawdą były opinie o nieruchomych chmurach.

2. Lotnik421 Xbox One

3. zatobajestbrat

zatobajestbrat Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
  4. mosakPL

mosakPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    krakow
    @up to taka ciekawostka.
    @forum - wkońcu jest taki dział :)

5. sid2007

sid2007 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    23
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Radom
    Temat wyraźnie brzmi CIEKAWOSTKI!!! Nie AKTUALNOŚCI , więc myślę , że tego typu wiadomości pasują właśnie tutaj!

Wczytywanie...

Poleć forum