1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pierścień słabiej świeci - nietypowy problem :/

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez akuma_pl, Marzec 5, 2009.

1. akuma_pl

akuma_pl Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam wszystkich na forum.

Mam nietypowy problem. Dotychczas gdy włączałem Xboxa, pierścień światła na konsoli zapalał sie na zielono, robił kilka kółek i zatzrymywał sie na pozycji pierwszego pada. Jednocześnie tv automatycznie przeskakiwał z kanału na wejście RGB i pokazywał sie obraz z Xboxa.

Teraz przy włączeniu pierścień porusza się flegmatycznie, słabo się zapala ale potem łapie pozycje pierwszego pada. Jednocześnie TV przełącza się na obraz z Euro lecz czasami wraca z powrotem na kanał telewizji i muszę zmianać kanał ręcznie.

Problem wydaje się błachy ale chciałbym wiedzieć co to jest i dlaczego tak się dzieje. Jestem nowy w temacie i proszę o pomoc.

2. Lotnik421 Xbox One

3. przyklejony

przyklejony Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    moze zasilacz?

Sprawdzales zasilacz czy wszystko z nim ok?

4. BoskiSqnJPL

BoskiSqnJPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    łódź
    Moze masz Sproboj zmienic gniazdko w ktore masz wlozony kabel od xboxa moze prad nie dochodzi

5. smiti

smiti Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Chorzów
    Jak to zacytowałem to 3/4 wyrazów jest podkreślone, nie wiem o co Ci chodzi.

@topic: Jaka lampka na zasilaczu ?

6. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1065
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Tobie do mózgu nie dochodzi ;)
    Na czym ty grasz na euro lol. Sprawdź kable euro lub włącz najpierw tv przełącz na kanał xboxa i włącz konsolę.

Wczytywanie...

Poleć forum