1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

"Pierścień xboxa" na płytkach??

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez edek2009, Luty 27, 2010.

1. edek2009

edek2009 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    OK, a więc tak. Mam taki problem.
    Dzisiaj, gdy przyjrzałem się swoim płytkom z gier zauważyłem okrągłą ryskę blisko środka. Wygląda jak koło. Widać je dopiero po baaardzo dokładnym przyjrzeniu się. Wczoraj zakupiłem FIFE10. Nie zobaczyłem czy też takową rysę posiada zanim wsadziłem do napędu, lecz gdy FIFA już się zainstalowała to po sprawdzeniu jej takową rysę też zauważyłem. Czy to normalne? Czytałem że napęd xboxa rysuje płytki itp. ale czy akuratnie te "koła" robi napęd czy takie od nowości są?? Trzeba naprawdę bardzo się przyjżeć żeby je zobaczyć. Bardzo to niszczy płytkę??

Dzięki za odp!

2. Lotnik421 Xbox One

3. TytiX

TytiX Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Zabrze
    To jest wina xboxa, nie wiem dlaczego tak się dzieje po poruszaniu/przesunięciu konsoli podczas odtwarzania płyty. Nawet jeśli nie ruszałeś to były też takie przypadki gdzie konsola od tak rysuje płyty..

4. edek2009

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    No właśnie nie ruszałem :/
    Idzie tą wadę jakoś usunąć??

5. Czesi0

Czesi0 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    A działają po tym jak mają te ryski? I spróbuj jak bd miał jakąś jeszcze płytke bez tej ryski to przed włorzeniem zmień jak masz np. konsolę poziomo to postaw pionowo albo odwrotnie może porpostu rysuje jak jest w jakieś pozycji ;P

6. Tony745

Tony745 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Usunac ryse mozna plynem specjalnym;] Ale xboxy nowe juz nie rysuja plyt jak i nie wystepuje juz rrod. musi byc wina fabryczna

7. TheSonyMix

TheSonyMix Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Hove (UK)
    Nie prawda. Sprawdzałem specjalnie dla Ciebie to. Wziąłem GTA IV które kupiłem już jakiś czas temu, i nowiutką grę. Na GTA IV był okrąg, tak samo jak na nowej grze. Nie musisz się o to martwić, chyba że twoja konsola jest stara.

8. nowas89

nowas89 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    ZgN
    to nie problem gdyż może to być spowodowane wypalaniem płyty płyty Dl są wypalane 2-ma sposobami do 49%zawartości płytyjest wypalana 1 warstwa a pozniej druga ktora jest wypalana z wiekszą głębokością i to może byc nie rysa lecz odnośnik który można dostrzec gołym okiem,

pozdrawiam programistów;p

9. novy66

novy66 Xbox One Xbox One Użytkownik Liga XboxForum.pl

Polubienia:
    270
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Słupsk
    To normalka ja na każdej oryginalnej grze mam ten okrąg (trzeba dobrze się przyjrzeć pod światło) , nie przeszkadza to w graniu i gra chodzi oraz instaluje się w 100% więc się nie martw. Jak byś poruszył konsolą podczas odczytywania gry to co innego :)

10. Pawlllosss

Pawlllosss Guest

Ten pierścień służy zabezpieczeniu płyty przed kopiowaniem, ponieważ programy do kopiowania gdy się natkną na taką rysę uznają ją za uszkodzoną.

11. edek2009

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ufff. Już się wystraszyłem :D
    Konsola nowa, Jasper :)

Dzięki za pomoc!

Wczytywanie...

Poleć forum