1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pierwotnie Xbox One pozbawiony miał być napędu optycznego

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Styczeń 2, 2014.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3210
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Oryginalne plany Microsoftu zakładały, iż Xbox One będzie konsolą całkowicie nastawioną na cyfrową dystrybucję, a co za tym idzie pozbawioną napędu optycznego. Głodna plastikowych dysków paszcza dodana została dopiero w połowie zeszłego roku.

Informacją z magazynem OXM podzielił się Phil Spencer:

Rozsądek wziął górę nad nazbyt entuzjastycznym wybieganiem w przyszłość. Bo chyba nikt nie wątpi, że prędzej czy później na zawsze pożegnamy się z fizycznymi nośnikami? ​

2. Lotnik421 Xbox One

3. NikoBellic91

NikoBellic91 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    691
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Tokyo
    To wtedy naprawdę marka Xbox by upadła, bo jakbym miał kupować gry w tych "promocyjnych" cenach w wersjach cyfrowych, to bym zmienił chyba swoje hobby.

4. Krzychu1987

Krzychu1987 Banned

Polubienia:
    57
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Ceny nie są złe, tylko to ni są ceny dla Polaka.

Pamiętam jak czytałem te ich wymysły, na szczęście sie ogarnęli choć nie widzę problemu wy wydać wersję konsoli która była by mniejsza i pozbawiona napędu, jednak czy to miało by sens ? O ile ta konsola była by tańsza ? Pewnie jakieś grosze bo 399$ a 359$ to żadna różnica.

5. Lera1n

Lera1n Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    8
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Daleko
    40$ dla Ciebie nie robi roznicy ale tworzenie nowego designu pod napęd już kosztuje nie wliczajac roznicy w produkcji fabrycznej....

6. L4mia

L4mia Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    44
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    KRK
    i tak upadnie - z taką polityką handlową i traktowaniem klienta xbox się sprzeda w usa a wszędzie indziej zdechnie

7. -=DEXTER=-

-=DEXTER=- Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    552
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Kalisz, Poland
    Nie upadnie, Flash napędu juz w drodze, fw da się już odczytać i wgrać. Będzie tak jak z 360 ;-)

Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka

2 użytkowników lubi ten post.
  8. blueup

blueup Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Aachen
    ja kupuje gry na XBO tylko w wersji cyfrowej , przemigrowalem konto live na stany zjednoczone i kupuje gry w dolarach co przy porownaniu cen w niemczech gdzie mieszkam sa w calkiem dobrej promocji , w przeciwienstwie do x360 nie ma problemow z blokadami regionalnymi , wystepuja tylko w pragramach takich jak xbox viedeo xbox music itp a stronek z kartami zeby doladowac konto w dolarach jest pelno

9. Ezioauditore12

Ezioauditore12 Banned

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Tarnów - Wiedeń
    Juz te ich zabezpieczenie to byl strzal w stope , na szczescie opamietali sie w ostatniej chwili , jesli zrezygnowali by z czytnika bluray to nie mieliby zednych szans z sony .

10. dragus1208

dragus1208 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Chojnice
    Dexter, to info z flashem jest potwierdzone?? Masz jakieś źródło którym mógłbyś się z nami podzielić :)??

11. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1661
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Ehh szkoda :D, a już byłby upadek M$ jak chodzi o konsole ;). Wtopę na dzień dobry zaliczyli.. Jestem na prawdę ciekaw, co przyniesie nam czas.. Bo od momentu pojawienia się XO jestem bardzo sceptycznie nastawiony do M$, a moje zaufanie do nich jest wręcz zerowe. Nie dałbym sobie ręki obciąć, czy kiedyś tam nie wpadną na jakiś piękny pomysł by jak zawsze utrudnić życie graczom..

Tak jak mówię XO mógłby pucować podeszwy butów PS4 jakby był bez napędu :), bądź ustawić się w kolejce do tego :)

12. maxoff

maxoff Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    182
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Poważnie mówisz czy jaja sobie robisz ?
    Podaj jakieś źródło
    Eh.... to by była nowina :)

13. peh

peh Banned

Polubienia:
    96
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Swojego czasu działała na tym forum całkiem prężna grupa entuzjastów tamtego rozwiązania (tj. rikamaru, barman2000 itp..) legitymująca się tym, że "Microsoft naprawdę chciał wprowadzić innowacje tylko to Sony i głupi internet przeforsowało zastój na kolejne lata..." :D Dzisiaj patrząc z perspektywy czasu mam tylko banana na ustach. W sumie śmiałbym się nadal gdyby Microsoft nie odszedł od tego pomysłu i jedynym źródłem gier byłby marketplace z cenami 289zł :)

14. msFormat

msFormat XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    49
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Poznań
    @maxoff jaja sobie zrobił zespół Lizarda najpierw dając takie info na Twitterze a później pisząc, że to był żart :/

15. maxoff

Polubienia:
    182
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Tak myślałem że ktoś sobie jaja robi bo trochę za szybko by to było :untroubled:

16. kufer111

kufer111 Banned

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Zdolny Śląsk
    hahah banana mam teraz gdy ide do kumpla na ps4 i patrze na marketplace z cenami 289zł :)

17. bld

bld XBOX MANIAK Xbox One XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    473
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Racja :) , już też czytałem ze chłopaki nad tym siedzą kwestia czasu i będzie gites :)

18. The mistic40

The mistic40 Banned

Polubienia:
    96
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Zespół Lizarda stwierdził tylko ,że dało się niby zgrać i zapisać soft z napędu co od początku było bujdą bo wiadomo ,że napęd jest na 100procent zabezpieczony jak te z 360 slimów ,że bez wymiany pcb ani rusz. Takie cuda się nie dzieją według mnie konsola by musiała mieć mega dysk chcieli zrobić bez napędu optycznego te 500gb to jest mało a gry się dosyć długo ściągają lub instalują.

19. peh

peh Banned

Polubienia:
    96
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    W takim razie rozgryzłes zagadkę dlaczego nośniki fizyczne dalej są na topie.

20. maxoff

Polubienia:
    182
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Na naszym polskim owszem taka cena jest i jest to złodziejstwo za wer. cyfrową gry, ale zaloguj się na inne (np. USA) gdzie gra kosztuje wtedy bodajże (o ile dobrze pamiętam) 50-59$, a to już trochę lepiej.

Wczytywanie...

Poleć forum