1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pierwsza data premiery Wiedźmina 2 na konsolę?

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez Groszq, Maj 25, 2011.

1. Groszq

Groszq Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Producenci Wiedźmin 2: Zabójcy Królów cały czas wypowiadają się o wersji konsolowej w samych superlatywach, ale czy tak naprawdę jest możliwe jej powstanie? Myślę, że tak. Szczególnie, że jeden ze polskich sklepów internetowych podał jej datę premiery.

Według Ultima.pl druga część przygód Geralta na konsolę Xbox 360 i PS3 przewidziana jest na dzień 15 listopada. Firma dodała jednak, że nie jest to oficjalna data podana przez producenta. Z drugiej strony CD Projekt RED ogłosił ostatnio, że planuje przedstawić nowy produkt z uniwersum Wiedźmina na najbliższych targach E3. Nie będzie to jednak trzecia część opowieści o Białym Wilku.

Mam nadzieję, że gracze nie zawiodą się po raz kolejny na producentach, ponieważ nie jest to już pierwsza próba lokalizowania Wieśka na konsolach obecnej generacji.

Pierwsza data premiery Wiedźmina 2 na konsolę?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Marydson

Marydson Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Lubaczów
    mam na PC wieska 2, na konsoli napewno tez bym kupil, sa takie gry, które sie nie nudza x]

4. javownik

javownik Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    USG Ishimura
    jak się pojawi to na bank zamawiam pre-ordera. Ostatnio nawet chciałem kupić W2 na PC, bo czytałe że dużo osób posiadających x360 tak robi, ale niestety mój laptop niespełnia rekomendowanych wymagań, więc co najwyżej może kupię jedynkę w edycji rozszerzonej. W sobie fajnie wyłoby gbyby W2 pojawił by się na x360 w wersji z remasterowaną jedynką.

5. barrrtek

barrrtek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    mazury
    Ja bym też w to chętnie zagrał ale:
    1.Mam za słabego kompa
    2.Nie chciałoby mi się grac na PC ;/

6. arkadiusz_89

arkadiusz_89 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    23
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Polska
    zobaczę grę w moim czytniku konsoli to dopiero uwierzę... niestety wcześniejsze akcje z wiedźminem na konsole sprawiły, że nie biorę na poważnie słów CDPR

7. Mnih

Mnih XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    205
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Bydgoszcz
    kurcze, tyle fajnych gier się zbliża, że nawet nie wiadomo na co zbierac kase : /

8. Despayre

Despayre Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Wiedźmin 2 bardzo mnie zaskoczył, pierwszej części prawie nie tykałem, w ogóle mi się nie podobała.
    Jednak problemy z optymalizacją są, niestety. Pewnie będą jakieś patche, które to naprawią i co prawda nie jest tak strasznie jak np z Gothiciem 3 jednak mały niesmak jest, gdy Crysisa 2 przeszedłeś na najwyższych a Wiedźmin 2 przycina się na średnich.

9. T0Mmy

T0Mmy Banned

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Warszawa
    Z tego co wiem gra jest marną kopią części pierwszej

10. Hextor

Hextor V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    144
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa
    Gierka ryje beret, a wszyscy którzy mówią że by kupili gdyby nie trzeba było grać na kompie są po prostu śmieszni... Po prostu nie macie kompa do tej gry odpowiedniego i tyle. Bo na PC gra się w to 100 razy lepiej niż (będzie) na konsolach - można podłączyć pada, włączyć V-sync, 1080p, AA oraz AF. Dla mnie mogliby nie robić portu na konsole ;) Przynajmniej kozak exclusive jest

11. Groszq

Groszq Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Oprócz tego, że Twój komputer kosztuje 2000-3000zł złoty a moja konsola + gra około 1000zł.

12. Shibby

Shibby Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    127
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Do tego pudło z wystającymi kablami, ustawienia... nie dziękuję nie potrzebuje super grafiki ;]

13. PoisonB0lt

PoisonB0lt Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Kto Cię spłodził?...

14. T0Mmy

T0Mmy Banned

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Warszawa

15. baqubak

baqubak Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Niektórzy po prostu wolą katować gry na konsoli a nie na Pc. W moim przypadku gra na Pc mnie nudzi, na xboxie jakoś relaksuje, dlatego kupiłem xboxa i kupuję oryginalne gry, równie dobrze mogłem kupić Pc za 3-4 koła i mieć z głowy .... To jest takie piepszenie za przeproszeniem. Dla mnie zawsze będą Pc'towcy i konsolowcy :)

16. bryan123

bryan123 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Co kto lubi ,mam tego wiedzmina 2 na PC i gra sie calkiem fajnie (najnizsze detale oO). Dlatego wolalbym miec na konsole ,przynajmniej obraz bylby lepszy. Nie kazdego stac na komputer z NASA.

17. AjnSztajn

AjnSztajn Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16

Kurde jesteś pewien ? Można WŁĄCZYĆ V-SYNC ? Nie wierzę... O AA oraz AF już nie będę pytał bo nie jestem w stanie. Faktycznie, jeżeli można robić TAKIE RZECZY to gra ryje beret i nie tylko. (EDIT) Zapomniałem o 1080p ale proszę wybaczcie , musiałem ochłonąć po tych rewelacjach.

<sarkazm mode OFF>

Jasne że na x360 nie będzie aż tak wyglądać jednak pewnie da radę.Pokazy bety i wcześniejszych wersji odbywały się przy zastosowaniu pada od x360 więc sterowanie na pewno ok. Wyjdzie porównamy zobaczymy, zwłoka w wydaniu pomoże , prawdopodobnie konsolowcy dostaną już połataną wersję. ( jakieś błędy pewnie wyjdą bo to podobno duża gra). Jeżeli chodzi o śmieszność to wybacz ale ciężko konkurować z kimś kto cieszy się komputerem jak dziecko.

18. Don Joinciano

Don Joinciano Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Biała Podlaska / Warszawa
  19. DeadWarrior

DeadWarrior Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    18
  20. astronic

astronic Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Skąd wiesz że będzie się gorzej grało na padzie skoro jeszcze nie miałeś możliwości zagrać ? Śmieszą mnie takie odpowiedzi. Jak dla mnie na xbox gra się dość przyjemnie w RPG

21. Groszq

Groszq Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Dlatego jeden z redaktorów krótko podsumował całe zachowanie CD Projekt RED i jego niezdecydowanie na http://xboxforum.pl/aktualnosci-f9/cd-projekt-red-sam-strzelil-sobie-w-stope-92779.html

Wczytywanie...

Poleć forum