1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pierwsza Konsola. Jaka?

Temat na forum 'Co kupić?' rozpoczęty przez ArTmol, Październik 4, 2014.

1. ArTmol

ArTmol Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Cześć wszystkim . ! :)
    Jestem tutaj nowy i chciałbym się spytać jaką konsolę kupić, dokładnie chodzi mi o Xboxa 360, ale są tutaj różne modele tej konsoli jak różne przeróbki nie przeróbki i po prostu nie znam się na tym :apthy: . Na konsolę chciałbym przeznaczyć +/- 600zł używaną.

2. Lotnik421 Xbox One

3. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1067
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Mohe ci polecić uzuwana konsole z przeróbka rgh cena 520zl

4. bob93329

bob93329 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Xbox 360 Slim z RGH lub LT , albo nie przerobiona .

5. ArTmol

ArTmol Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Jednak chciałbym oryginalna kupić. Jaki model konsoli jest najlepszy? I w jakiej cenie szukać owej konsoli

6. piccolo

piccolo Banned

Polubienia:
    26
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Lt nagrywanie i xbox live, Rgh dużo możliwości to brak xbox live znowu. Slima bierz najpewniej, za 600zl możesz mieć i z lt lub rgh. Wybierz do czego ci konkretnie potrzebna jest.

7. ArTmol

ArTmol Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Xbox live to jednak podstawa. Więc będę szukał wersji slim w tej cenie. A co powiesz o tej najnowszej wersji "E". Grzeje się, głośno chodzi czy nie ma takich wad

8. piccolo

piccolo Banned

Polubienia:
    26
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Dolicz sobie do lt nagrywarka ihas rev b (150zl) lub ihas rev eu (50zl+tylko verbatimy). Nie miałem takiego sprzetu mam tylko slima, slim E jest bardziej ubogi niż zwykły slim. Za 600zl możesz kupić slima zwyklego z 320gb dyskiem+lt. Jest tez wasabi i xkey nie trzeba nagrywać i można grać xbox live ale nie ma takich możliwości jak RGH.

Wczytywanie...

Poleć forum