1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pierwsza konsola od Microsoft (XBOX ONE)

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez osa1282, Sierpień 18, 2016.

1. osa1282

osa1282 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Bydgoszcz
    Witam! Jestem świeżym użytkownikiem Xbox'a One i chciałbym wiedzieć czy jeśli kupie Fifę 17 (edycje DELUX z dostępnymi 5 żetonami DRAFT i złotymi paczkami) i będę chciał ją udostępnić mojemu znajomemu, albo kupić ją z Nim na spółkę to jak przekazać tą licencję? I teraz jeszcze jedno pytanie czy te żetony i paczki będą dostępne też dla Niego czy nie ... Wiem że moge kupic Golda na swoje konto i mu je jakoś przekazać. Teraz pytanie jak mam to zrobić. Proszę o instrukcję i z góry dziękuję :).

2. Lotnik421 Xbox One

3. small551

small551 Banned Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    61
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Ostróda
    Kupić na spółkę możesz. Albo ty albo on dopisujecie grę do siebie do konta(konsola musi być ustawiona jako domowa na tym koncie). Kumplowi dajesz passy do swojego konta. On loguje się na swojej skrzyneczce(też ustawiona jako domowa) na Twój profil, ma dodany też swój. I możecie grać nawet w tym samym czasie. Jeśli chodzi o żetony i inne pierdoły to będą one dostępne tylko na koncie na którym jest kupiona gra. Osiągniecia też będą dodawane tylko do konta na którym będzie dodana gra. Myślę, że nic nie pomyliłem.

osa1282 lubi to.
  4. Abandon

Abandon Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    50
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Do wspólnych zakupów najlepsze jest 3 konto . Kupujecie wspólnie grę na tym koncie , jedna osoba ustawia Home druga gra w tle . Obydwoje możecie grać w tym samym czasie i OBYDWOJE DOSTAJECIE OSIĄGNIĘCIA. Co do żetonów itp nie mam pewności czy obydwoje je dostaniecie wiec tutaj nie odpowiem konkretnie . Co do golda możesz podobnie kombinować ale z kontami lub tez udostępnia swoje ale chyba najwygodniej golda wbić samemu na swoje konto

osa1282 lubi to.
  5. osa1282

osa1282 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Bydgoszcz
    Oki dzięki @small551@small551 @Abandon@Abandon . Czyli w sumie nie mam w tym nic skomplikowanego. Jestem ciekaw czy żetony przejdą w takim razie :D

6. Abandon

Abandon Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    50
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Wiele osób kupuje wspólnie gry wiec sama forma kupowania i dzielenia sie nie jest skomplikowana . Jedyna kwestia to bonusy w grach takie jak żetony w fifie . Nie ma wiele gier które tego typu bonusy oferują by moc zdecydowanie tobie odpowiedzieć . Najlepiej jak by tu odpowiedział ktoś kto wspólnie kupował fife 16 z bonusami i powiedzial czy przeszło czy tez nie .

Wczytywanie...

Poleć forum