1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

pierwsza konsola xbox360 proszę o pomoc

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez tomaszgru93, Kwiecień 16, 2015.

1. tomaszgru93

tomaszgru93 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam,
    Noszę się z zamiarem kupna konsoli xbox 360 z tej aukcji:

http://allegro.pl/xbox-360-slim-250gb-kinect-2xpad-gw-2-lata-i5262363176.html

Mam do Was pytanie. Czy będę mógł na niej spokojnie grać przez internet i nie dostane bana?
    Naczytałem się, że jak ktoś ma RGH to dostaje się bana na konto live. Nie wiem ile w tym prawdy bo się na tym kompletnie nie znam. Zależy mi na grze przez internet, a nie ma tam napisane nic o RGH.
    Czy nawet posiadając RGH można grać przez internet?
    Czy opłaca się kupić ten zestaw? Zależy mi na kinect i 2 padach.

Prosiłbym o pomoc, ponieważ kompletnie się na tym nie znam..

Pozdrawiam.

2. Lotnik421 Xbox One

3. ROBI772

ROBI772 RGH Użytkownik

Polubienia:
    606
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    PZL
    Oczywiście że będziesz mógł grać online, bez obawy o bana ponieważ ta konsola nie jest przerobiona.
    RGH to rodzaj przeróbki, który w dużym skrócie pozwala odpalać gry prosto z dysku, bez płyt. Gdy masz taką przeróbke nie można grać na XBL, bo odrazu ban.
    Można mieć lt i grać xbl, dużo ludzi tak gra i nie ma banów, ale jeśli chcesz być w 100% pewny to tylko oryginały i wtedy się o nic nie martwisz :)

4. tomaszgru93

tomaszgru93 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dziękuje Ci bardzo za szybka odpowiedź :) a jeszcze w takim razie mógłbyś mi odpowiedzieć czy opłaca się kupić ten zestaw czy lepiej szukać używek gdzieś po internetach? Generalnie tam w aukcji jest napisane, że jest to używana konsola. Nie orienujesz się może o co chodzi z tym, że jest "powystawowa" ?

5. ROBI772

ROBI772 RGH Użytkownik

Polubienia:
    606
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    PZL
    Powystawowa to znaczy że była wystawiona gdzieś w sklepie na półce, gdzie można było ją pooglądać, pograć na niej.

6. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1067
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Lub zwyczajnie używana i bełkot sprzedających :)

7. zibi_07

zibi_07 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    50
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    @akir@akir ma rację. Zazwyczaj to jakieś zwroty od klientów, którzy byli niezadowoleni z zakupu i oddali do sklepu. Jeśli jest pełna gwarancja i nie widać śladów używania, to nie jest duży problem.

Wczytywanie...

Poleć forum