1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pierwsza konsola

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez xXuRXx, Grudzień 4, 2010.

1. xXuRXx

xXuRXx Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, na początku chcę zaznaczyć, ze czytałem prawie wszystkie artykuły o konsolach, ale mam kilka małych pytań na które nie znalazłem odpowiedzi, otóż:
    - Które modele da się przerobić, a których się nie da? Czytałem, że slima nie można przerobić, ale on chyba ma kilka wersji oprogramowania i pierwsze wersje się da, a te nowsze już nie, czy jak to wygląda? Bo Arcade, Premium i Elite można przerobić, tak ?
    - Jeżeli przerobię konsolę i nie będę grał w internecie, a co za tym idzie nie dostanę bana, to posiadam jeszcze gwarancję? Czy po przerobieniu automatycznie jest ona anulowana?
    - Czy kontroler ruchu kinect mogę podłączyć do każdej wersji xboxa? Jak to jest z tym kinectem to jest tylko kamera i mikrofon? Czy tak jak w PS i Wii jakiś kontroler?
    - Jeżeli chcę dokupić jeszcze jednego pada (bezprzewodowego) to one są uniwersalne? Niezależnie jakiego mam xboxa, idę do Media Markt i kupuję pada? Czy muszę kupić pada do swojej wersji xboxa?
    Z góry dzięki za odpowiedź.

2. Lotnik421 Xbox One

3. _PlamKa_

_PlamKa_ Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    ŁĘCZNA
    1.Tak
    2.Tak , stracisz gwarancje , ale zawsze można spróbować , serwisanci często nie sprawdzają napędu , dają nową konsloę
    3.Tak , głos i ruch nic nie masz w ręku. Ale musisz mieć kabel do starej wersji xboxa
    4.Tak

4. eXtrim

eXtrim Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Na daną chwilę nie da się przerobić slima (znaczy da się, ale trzeba napęd wymieniać), resztę da się bez problemu.
    Jeśli nie zerwiesz plomb podczas otwierania x'a i nie dostaniesz bana/nie oflagujesz konsoli, to w przypadku gdy coś Ci się stanie (odpukać) z konsolą, możesz wgrać OFW i wysłać konsolę do MS.
    Kinect i pady działają ze wszystkimi 360 (w przypadku Kinecta wymagany jest nowy dash).

5. xXuRXx

xXuRXx Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Jeszcze mam dwa pytanka o tego kinecta:
    1. Dash to jest oprogramowanie, tak ? Mogę to zrobić np. przez pendrive bez podłączani konsoli do internetu, czy nie?
    2. Jak wygląda ten kabel o którym wspomniał _PlamKa_? Możecie podesłać jakiś link ?

ps. Co to znaczy oflagować konsolę? Jak będę na dysku zapisywał gry i save'y, czy co ?

6. eXtrim

eXtrim Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    1. Tak, to interfejs konsoli, można go wgrać przez pendrive, do gier w których jest wymagany jest dołączany na płycie.
    2. #screen (są na allegro aukcje z zasilaczem)

7. xXuRXx

xXuRXx Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    o to git, myślałem, że coś bardziej rozbudowanego to będzie ;P

A jeszcze mógłby ktoś napisać ogólnie coś o oflagowaniu ?

8. Gumis1985

Gumis1985 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Kraków, PL
    Dostać flagę to znaczy że w systemie MS twoja konsola widnieje jako taka która jest przerobiona i ma dostać bana, coś jak by znacznik że jesteś już przeznaczony do zbanowania.

9. xXuRXx

xXuRXx Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    aha, czyli jak odłączę całkiem konsolę od internetu przez cały okres użytkowania to mogę być pewny na 100% że mnie nie oflagują ?

10. kwiatek169

kwiatek169 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    tak

11. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1661
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    @UP
    Nie.

Bo flaga a ban to całkiem coś innego. Oglagowanie "FLAGA" czyli że M$ wykryje twoją konsolkę jako przerobioną (zmiana FW napędu) i flagę dostajesz jak jesteś offline czyli np. Nie masz podpiętego x'a pod internet próbujesz załączyć grę z AP2.5 (przypuszczamy że nie masz LT+ ani metody na 3 dashe) robisz akutualke dasha i wyskakuje ci komenda (coś tam o płycie..) i właśnie twoja konsolka została oflagowana (Podkreślam dzieje się to wszystko Offline).
    No i wtedy jak to zostało już napisane że jak podłączysz się do liva to twoja konsolka jest w pierwszej kolejności by dostać Bana.

12. kj5

kj5 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Jastrzębie Zdrój
    Kiedyś flage mozna było dostać tylko podłączając konsole, ale od pół roku nie siedze w przeróbkach to nie wiem :)

13. xXuRXx

xXuRXx Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    a są jakieś skuteczne metody na uniknięcie oflagowania? Bo żadnego poradnika nie mogę znaleźć. Wiem, że najskuteczniejszą metodą byłoby nie przerabianie konsoli ;D ale nie stać mnie na kupowanie gier po 2 stówy.

14. Skubaniec

Skubaniec Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    uaktualniac fw napedow + czytac posty na forum + sprawdzac badz poprawiac kazdy obraz plyty

15. xXuRXx

xXuRXx Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dzięki wielkie za pomoc, wszystko już wiem.

Wczytywanie...

Poleć forum