1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pierwsza ocena FIFA 12 mówi sama za siebie

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez K0TAKU, Wrzesień 10, 2011.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. K0TAKU

K0TAKU Banned Użytkownik

Polubienia:
    238
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    FIFA 12 wpadła już w ręce redakcji magazynu Games Master – tegoroczna edycja gry wychodzi z tego starcia zwycięsko.

Świetny system kolizji i świeżość gameplayu, szczególnie w defensywie - to jedne z wielu zalet, które według magazynu Games Master posiada FIFA 12. W oficjalnej, pierwszej na świecie recenzji gry dzieło EA Sports otrzymało ocenę 94%. W podsumowaniu recenzent poleca ją wszystkim, którzy "są już wyczerpani przez FIFA 11 i spragnieni nowych wyzwań".

Już niebawem przyjdzie możliwość zweryfikowania tych słów - demo FIFA 12 pojawi się w najbliższy wtorek.

źródło : •• Pierwsza ocena FIFA 12 mĂłwi sama za siebie

2. Lotnik421 Xbox One

3. fukz91

fukz91 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Katowice
    Demo na XBL będzie dostępne we wtorek dla ogółu, czy dla użytkowników Gold'a ?

4. MrDraiger

MrDraiger V.I.P V.I.P XBOX MANIAK

Polubienia:
    334
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Inowrocław
    Zapewne dla golda, jak zawsze, userzy bez złotej subskrypcji pobiorą demko z XBL tydzień później, ale nikt nie zabrania pobrać dema na komputerze i zgrać na płytkę/pena

5. endione

endione Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Białystok
    Pewnie tylko dla goldow, jak zwykle...

6. Skolud

Skolud Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Mysłowice
    Pobieram jak tylko wróce ze szkoły ; ] Trzeba sprawdzić czy się opłaca wymieniać 11 za 200zł

7. p1teReq.

p1teReq. Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Warszawa
    omg demko jest dla wszystkich we wtorek, no oprócz PS3 ;]

8. SIEDZE

SIEDZE Banned

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Zakładzie Karnym
    Ciekawe ile EA shrots wydalo kasy na recenzje ;]

9. Rob1N_PL

Rob1N_PL Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    224
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Pewnie nic. Za samą wyłączność i udostępnienie gry tak wcześnie dostali pozytywną recenzje :D

10. AjnSztajn

AjnSztajn Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Jeżeli ktoś wierzy jeszcze w bezstronność recenzentów to równie dobrze może wierzyć w bociany czy dziadka mroza :cool:. Był gdzieś ostatnio art. o tym kto i komu płacił, chociaż seria FIFA z wydania na wydanie jest jednak lepsza. Może akurat w wypadku tej gry oceny są usprawiedliwione.

11. blazejp

blazejp <a href="http://xboxforum.pl/artykuly-f206/%5Btuto V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Do polskich redakcji gra została wysłana już kilka dni temu więc nie wiem czy tak wcześnie, chodź recenzji z Polski nadal nie ma

12. Hextor

Hextor V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    144
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa
    Fanboy mode ON? Żeby nie było dla mnie każda gra sportowa o piłce to to samo tylko o 10% się różni ;)

13. Wujek WilQ

Wujek WilQ Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Żory ( Śląsk )
    Nie płacisz nie ma , proste nie ma nic za darmo.

14. kamiIeqPL

kamiIeqPL Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Wiadomo może mniej więcej w jakiej porze dnia się pojawi?

15. damian7154

damian7154 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Demko pobiorę na pewno, ale już jestem na 99% pewny, że gry nie kupię. Mam FIFĘ 11, w którą naparzam ze znajomymi przy piwku i to mi wystarcza. Wypracowałem w niej całkiem dobry poziom, mam jeszcze dużo do zrobienia (gra online, grałem mało, nie kupowałem golda oprócz tych 3 darmowych pierwszych miesięcy). Oglądałem filmik ze Skill Moves. Jedyna różnica jest taka, że dodali podwójne ATW. (2 razy przekłada nogę nad piłką). Kolizje zawodników nie są powodem, żebym wydawał 199 zł. Równie dobrze mogliby to dodać jako DLC (choć wiem, że to niemożliwe). Musieliby napisać od nowa system strzałów. Bo to co jest to porażka. Są okropnie nierealistyczne, biegnąć pod odpowiednim kątem wciskając RB + B odpowiednim zawodnikiem zawsze wiem kiedy padnie gol. Nie ma takich nieprzewidzianych sytuacji, typu "z byle jakiego miejsca dobrze trafiona piłka i bramka" lub bramkarz przepuszczający piłkę między nogami 1/100 przy uwzględnieniu czynników jak podkręcenie piłki, dezorientacja bramkarza itp.

16. V.V

V.V Xbox One Xbox One XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Elbląg
    nie wiem w jakim Ty świecie żyjesz. ;-) Ale zejdź do tego właściwego.

Poza tym irytująca jest ta Wasza gadka - co roku to samo/ to jest jak DLC - a, 199zł nie będę za DLC płacił. Ludzie wielbicie grę, wciągnęła Was to kupicie następną część - proste! . Traktujecie to jako kilkuminutową zabawę(lub zabawa do piwa) to zostajecie przy starej części.

Wracając do tematu osobiście okropnie wyczekuję premiery tej gry. Póki co odliczam godziny do dema by wytrzymać do 30września. :) W ciemno podpisuję się pod recenzją i oceną gry. Fifa 11 była naprawdę świetna ( mam tylko wrażenie, że producenci olali trochę virtualne kluby.. naprawdę w nich jest co poprawić) . Tak, więc jestem spokojny o Fifę 12.

17. Eiliff

Eiliff Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    mam nadzieję, że poprawili crossy na długi słupek i podania do Drogby , zapewne nie poprawili i nie ulepszyli strzałów z daleka i woleji, jeżeli tak to mają u mnie piwo..... wszystkie parzyste fify były lepsze od tych nieparzystych oby i tym razem tak było.

18. onix212

onix212 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Śląsk
    oni te fify robia masowo poprawiaja troszke grafe kilka ulepszen i kupe kasy znowu:) najlepiej im chyba wychodza te mistrzostw swiat lub euro:)

19. Eiliff

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Masz rację FIFA WC 10 była według mnie najlepsza odsłoną serii FIFA

20. onix212

onix212 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Śląsk
    grałem i widziałem te zwykłe fify i są typową masówką wydawać jak najwięcej i kase brać za tylko , ale te takie raz na kilka lat sa nawet da sie pograć

21. Eiliff

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    11 jest naprawdę fajna, ale olali pare elementów tak jak to napisał kolega wyżej, klub to tragedia, połączenie, bugi, do niedawna cheaty itp, firma taka ja EA powinna wprowadzić serwery dedykowane, ale po co się łudzić, Activision jest firmą podobnej wielkośći, a z serwerami do Call of duty na konsole, gry która bije rekordy sprzedaży co rok też tych serwerów nie wprowadzają....,

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum