1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pierwsza prasowa ocena F1 2010 wgniata w fotel

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez TymonPRO, Sierpień 31, 2010.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. TymonPRO

TymonPRO XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Jest pierwsza ocena F1 2010. Brytyjski Official PlayStation Magazine wystawił grze silną dziewiątkę w skali dziesięciopunktowej.

Na ponad 20 dni przed tym, jak gra trafi do sklepów, ocenili ją redaktorzy pisma Official PlayStation Magazine. Test wypadł nadzwyczaj dobrze i nowa F1 2010 z laboratoriów Codies doczekała się mocnej dziewiątki. A co najbardziej spodobało się testującym F1 2010 dziennikarzom? Oto kilka cytatów:

- To wyścigi, w których pierwsze miejsce jest przez długi czas nieosiągalne, za to bycie ósmym w kwalifikacjach można z powodzeniem uznać za dobry rezultat.

- Każde udane wyprzedzanie to nie lada zwycięstwo, a strata pozycji to niepowetowana strata.

W recenzji wspomina się także o tym, że niesamowicie dużo w wymiarze grywalności dają grze efekty deszczu. Niesamowicie wielkie opady pojawiają się całkowicie niespodziewanie w czasie wyścigów i zupełnie zmieniają ich oblicze.

- Wszystko to sprawia, że w F1 2010 w umiejętny sposób łączy niebezpieczeństwo i ekscytacje, które wcześniej nie występowały w tym gatunku gier.

Recenzja kończy się konkluzją: - F1 2010 to najbardziej intensywne i przerażające rajdy, jakie kiedykolwiek stworzono.

Nie wiem jak Wy, ale ja nie mogę się już doczekać.

Pierwsza prasowa ocena F1 2010 wgniata w fotel - gram.pl

2. Lotnik421 Xbox One

3. garnek

garnek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Noo... widać że to będzie bardzo udana gra. Na pewno kupię. :D

4. barman_2000

barman_2000 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    393
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Włoszczowa
    F1 rajdy???? wtf, jakos nie wierze w fachowosc tego pisma, mam nadzieje ze lepiej znaja sie na ocenianiu niz pisaniu

5. djploki

djploki Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    250
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Jelenia Góra
    To będzie najlepsza gra traktująca o wyścigach Formuły 1 jaka kiedykolwiek się ukazała.

6. rudy2007

rudy2007 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    No, informacja, że F1 to rajdy wgniata w fotel !
    Mam nadzieję, że te zdania o wyśrubowanym poziomie trudności okażą się prawdziwe. Cena też zachęcająca, pewnie używane szybko zejdą o kilkadziesiąt zł. do ~120-130 :)

7. Utakata

Utakata Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    No rajdy , rajdy ...

8. Vassi

Vassi Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wrocław
    Widać że ciężko się gra, i o to chodzi.

9. Paso_holik

Paso_holik Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    ja też mam nadzieje że gra będzie rzeczywiście dobra bo brakuje gry o tematyce F1 na x-a, jeśli będzie trudna to jeszcze lepiej, może pobije PC'towego RFactora

10. Salzgitter

Salzgitter Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Gliwice
    jeszcze tylko 24 dnii bedzie gierka super gierka wczoraj filmik ogladalem baaaaaa ciekawe czy bedzie szlo zrobic wlasnego zawodnika :D

11. tkn

tkn Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Tarnów
    Mam nadzieje, że gra da bardzo dużo zabawy :)

A o jakość nie martwię się :)

12. zary

zary Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wałbrzych
    Odliczamy dni do premiery? :D:yeye:

13. Macias1973

Macias1973 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Przyznam że również z dużą ciekawością oczekuje tej pozycji, jestem graczem weekednowym i lubię tematykę F1. Korzystam z dostępnośc rFactor-a i F1 Challenge w wolnych chwilach, co nieukrywam daje mi wiele radochy, szczególnie rFactor na modzie 2009. Ale jak wspomniałem z poziomu gracza jakim jestem ta pozycja F1 2010 bedzie pełnym uzupełnienie bo jednak patrzy sie na jakość strony graficznej a ona prezentuje się zacnie ( wiem wiem w tego rodzajach gier nie to jest istotne) ale mnie to jako potencjalnego odbiorcy interesuje. Druga sprawa spektakularnośc, może za duze słowo ale to co do teraz widziałem dodatkowo łechta moje zmysły a co mam na myśli, a to że fajnie wygląda model zniszczenia, oprawa kariery te wszytkie dodatki które mozliwe ze dla większosci sa zbedne. Po trzecie licencja, składy, bolidy itp. mam podane na tacy, bez koniecznosci sciągania modów itp. wygodny jestem..owszem. Bo poprostu nie mam czasu na kompletowanie i uzupełnianie innych w/w simów. I najważniejszy aspekt fizyka, no cóż znawcą tematu nie jestem wieć nie bede sie wypowiadał, to dla osób które w temacie mogą okreslac sie "zawodowcami" ten aspekt w wielu wątkach dyskusji jest znany. Cześć na dzien dobry skresla F1 2010 jako sim i klasyfikuje jako Arcade, natomiast druga połowa chce lub daje szanse i upatruje jednak produkt simo podobny. Miedzy innymi ja należe do tej drugiej grupy, dla mnie to bedzie pozycja odbierana jako symulator dla gracza w moim przedziale weryfikacji. Zresztą wszystko okaże sie po otrzymaniu swojej gry.

14. barman_2000

barman_2000 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    393
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Włoszczowa
    zabawny jestes, rajdy to rajdy, z punktu A do B, a F1 to wyscigi na zamknetym torze, czyli wkolo jakbys nie wiedzial

15. Rudy96

Rudy96 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Żagań
    No jeżeli gra już tyle dni przed premierą zdobywa 9/10 to musi być dobra :yeye:
    Ciekawe jak ocenia tę grę w PSX Extreme/Neo Plus :rolleyes:
    O oprawę graficzną się nie martwię, bo ostatnio Codemasters jest w czołówce pod tym względem(jak i nie najlepsi). Jedynie w aspekcie symulacyjnym nie brylowali, ale mogą to zmienić. Poza tym, produkt simo podobny też będzie mi odpowiadał :D

16. Fennixs

Fennixs Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    TM
    Mam nadzieję że będzie to dobra gra o F1 bo poprzednie wersje jakoś mnie nie wciągnęły

17. patryk878

patryk878 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Warszawa
    Ocena robi wrażenie, mimo to znudziłbym się po 30 minutach gry :p

18. maciek1422

maciek1422 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Gdynia
    Już się nie mogę doczekać tej gry. Jeszcze po tej ocenie. Będzie zaje***ta :D Uwielbiam F1 i już widzę te godziny spędzone przy tej produkcji :)

19. Utakata

Utakata Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Gostek nie rób ojca dzieci robić
    Rajd - zawody sportowe polegające na przebyciu określonej trasy w wyznaczonym czasie przy ustalonych warunkach regulaminu. Rozróżniamy:
    Następnym razem pomyśl 4 razy i sie odzywaj , bo wiesz tyle co kot na....
    A co do stworzenia zawodnika , tak będzie można zrobić swoją gwiazde.

20. Paso_holik

Paso_holik Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    mam także nadzieje że multi będzie też dobre bo przecież wiecznie w singla grać nie można

21. <LOLO>

<LOLO> Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Warszawa
    Pewnie tak jak piszą będzie nie wiem czy będzie to fajne jak sie przez pół godziny będzie jechało na tej samej pozycji ale zobaczymy

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum