1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pierwsza przeróbka z LT 1.91 na LT 2.0 napedu liteon

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Artur Słomowski, Październik 18, 2011.

1. Artur Słomowski

Artur Słomowski Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam.
    Chce zrobic swoja pierwszą przeróbke do LT 2.0. Napisze co ja wiem na ten temat, a licze ze wy uzupełnicie braki. Ponieważ czytam forum, ale niektóre tematy są lekko stare.

1. Musze mieć klucz napędu. Z tutoriala na forum wyczytałem, że jeżeli mam nowsze oprogramowanie to musze zakupić coś na allegro. Czy to jest aktualne? Naped liteon LT 1.91 Jasper
    2. Następnie odpalam program junglecostam, i zgodnie z tutorialem przechodze do vendor mode, dzieki wyjęciu i włożeniu wtyczki.
    3. Jak już jestem w vendor mode, to wybieram plik z fw i flas***e poprzez button write.

I teraz lekko zgubiony jestem. Czy ja własnie zflashowałem do oryginalnego frameware i przez xbl musze zakutalizować do najnowszego by pozniej nałożyć patcha?

Licze na wyrozumiałość, ale konsole mam od miesiąca :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. mck2

mck2 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Wszystko jest napisane w tym tutorialu: http://xboxforum.pl/firmware-napedo...-liteon-ixtreme-1-91-jungleflasher-98709.html,
    postępuj według niego a na pewno się nie pomylisz, ja się dzięki niemu nauczyłem sam przerabiać i już 4 konsolki przerobiłem.

Najpierw musisz konsolę zaktualizować do dasha np. 13599 przez pendrive sformatowany do Fat32 (inaczej konsola go nie znajdzie), jest sporo tutków na sieci jak to zrobić.
    Ty akurat mając już w swoim x-ie przeróbkę LT+ 1.91 zaczynasz od punktu 3C tego tutoriala w/w czyli nie wgrywać oryginalnego fw tylko od razu LT+2.0 ale oczywiście musisz mieć klucz napędu w formie pliku "dummy.bin" bo bez niego ani rusz. Wyciągnąć go z konsoli możesz jedynie za pomocą urządzonka tzw. "probe".

Co do reszty musisz poczytać na sieci bo jest na prawdę dużo tego i dużo filmików na youtube.

Powodzenia i pozdro

4. Artur Słomowski

Artur Słomowski Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    A czy sorzedawca (allegro) powinien mi dac klucz napędu?

5. opeael2

opeael2 Pomocnik Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    390
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Nidzica
    jesli tylko sie o niego upomnisz...

Wczytywanie...

Poleć forum