1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pierwsza reklama telewizyjna Xboksa One z rozgrywkami NFL. Zaraz, a gdzie... gry?

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Wrzesień 6, 2013.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3226
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Tak, wiem, że Amerykanie to zupełnie inni klienci niż Europejczycy i że w Stanach Zjednoczonych Microsoft chce zdominować „salony” tworząc urządzenie multimedialne, na którym można robić niemalże wszystko. Ale żeby w pierwszej reklamie telewizyjnej Xboksa One nie pokazać w ogóle gier, a na pierwszy plan wysunąć… możliwość oglądania rozgrywek NFL?!

Gwoli ścisłości – spot został wyemitowany w amerykańskiej telewizji w trakcie jednego z pierwszych meczy rozpoczynającego się właśnie sezonu NFL. Teoretycznie więc działania marketingowców Microsoftu są zrozumiałe – rozpoczynając kampanię reklamową Xboksa One postanowili wykorzystać sport narodowy USA promując przy okazji ważną (według giganta z Redmond) funkcję.

Nie zdziwiłbym się, gdyby niektórzy po jego obejrzeniu zastanawiali się czy na XBO w ogóle można grać…

Ostatnio edytowane przez moderatora: Grudzień 24, 2014
  2. Lotnik421 Xbox One

3. Azur

Azur Xbox One Xbox One V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    470
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Polska
    Żałosne...

-=SETH=- // Sam jesteś żałosny hejterze :D
    hahahah // JaZz

4. Punisher

Punisher Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    61
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Chełm, Poland
    Amerykańce to jednak po.ebany naród. Co oni nie mają dekodera zeby oglądać telewizje? 1800zl wydawac na to zeby ogladac mecze jakiegos głupiego futbolu,tragedia.To jest antyreklama ,a nie reklama,która mówi : na Xklocku będziesz oglądac TV,gier nie mamy bo po co

5. mk89

mk89 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    26
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Nowy Sącz
    Dziwni jesteście...

Zrobili reklamę NFL to NFL, po co mieli mieszać w to gry? MS jakby poszedł po rozum go głowy (w co wątpię, żyjemy w kraju 3 kategorii dla nich) to mogli by podpisać umowę z NC+ i zrobić takie rzeczy z naszą polską ligą :) To by było coś

6. Punisher

Punisher Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    61
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Chełm, Poland
    Nie po to wydamy 2000 zl zeby oglądać beznadziejną ekstraklase ,od tego są cyfrowe polsaty a nie droga konsola

7. Azur

Azur Xbox One Xbox One V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    470
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Polska

Ostatnio edytowane przez moderatora: Grudzień 24, 2014
    1 osoba to lubi.
  8. maxoff

maxoff Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    182
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Ale po co się tak złościcie...
    Amerykanie kochają NFL bo to ich rodzimy sport, a że konsola startuję w USA więc robią pod nich konkretnie reklamę.

9. peh

peh Banned

Polubienia:
    96
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Uważaj bo jakiś przyjemniaczek zaraz przyjdzie i powie, że powinieneś używać tylko nokii 3310 skoro interesuje cię tylko dzwonienie i pisanie sms.

1 osoba to lubi.
  10. z0nk31

z0nk31 Banned V.I.P Pomocnik Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    958
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Łódź
    Tv !! Sports !! Tv !! Tv !! Sport !! Tv !!

1 osoba to lubi.
  11. Coller22

Coller22 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    104
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Konin
    Czyli tobie nie przeszkadzałoby kupić konsolę za 2000zł by obejrzeć tv a gry stanowiłby "pomniejszy" dodatek do tego super sprzętu multimedialnego . ?[​IMG]

Jeżeli reklamują konsolę powinni chociaż pokazać grę NFL działająca na ONE a nie "mniejszy" szczegół, (tak napisałem mniejszy bo w konsoli chyba ważniejsze jest granie niż słuchanie muzyki czy tam tv czy czytanie fb)

1 osoba to lubi.
  12. z0nk31

z0nk31 Banned V.I.P Pomocnik Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    958
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Łódź
    KONSOLA - słowo które kojarzy się z graniem a nie z oglądaniem telewizji.
    Pokazując w reklamie KONSOLĘ do gier na której ogląda się TV to chyba największa kpina z graczy jaka kiedykolwiek ukazała światło dzienne.

1 osoba to lubi.
  13. peh

peh Banned

Polubienia:
    96
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    No ja o tym myślę właśnie, ale pokutuje tutaj wśród obrońców xbona argument, że po co kupować sprzęt do jednego, skoro w pakiecie są jeszcze inne funkcje które możemy kiedys tam użyć. Ja się z tym nie zgadzam, bo skoro dzięki temu konsola jest droga, a z funkcji nie skorzystam nawet dlatego ze ogranicza mnie położenie geograficzne i struktura sieciowa, to jest mi to zbędne = nadpłacone pieniądze. Przykładowo po ci mi v8 skoro dojeżdżam do roboty 10 km a drogi nie pozwalają Normalnie pojeździć...

14. rikamaru

rikamaru Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    56
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Ja jakoś nie odnoszę wrażenia, że gry na Xboxie to jakiś "dodatek" bo przecież one są i to całkiem niezłe nawet jak na premierę. Żadna z dotychczasowych konsol kiedy wychodziła nie miała takiego Lineupu jak XBOX czy PS4. To chyba proste, że reklamuję się coś co jest nowością - tutaj wbudowane funkcję TV bo przecież wiadomo, że jak konsola jest to i gry będą a o funkcjach TV trzeba wspomnieć bo to po prostu nowość. W dodatku ta reklama wyszła w stanach a nie w Polsce więc o co chodzi? Tam NFL jest bogiem, gdyby ta reklama puszczana była w Polsce to zrozumiał bym powody do narzekań. A takie gadanie, że "gry na Xboxie to tylko dodatek najważniejsze jest TV" to chyba najbardziej żałosny argument jaki czytam.

@Peh
    I nikt Cię nie zmusza do kupowania autka z V8, wystarczy maluch. Czasem jak czytam te twoje wywody to mam wrażenie jakby ci tego xboxa wciskali na siłę za 500euro a ty się bronisz rękami i nogami żeby tego nie kupić. Ale przecież masz wybór to po co ten hejt? Kup sobie PS4 czy WiiU i masz spokój. Nowa generacja to nie tylko xbox.

1 osoba to lubi.
  15. Lewis

Lewis Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    103
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wola śląsk
    HA HA HAAMERYKA HA HA TOSZ TO KPINA !! ehh wogole szkoda pisac:D

16. Testtest2

Testtest2 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    44
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Popieram w 100%

Czytałem na Wikipedii, sprawdzałem w słowniku i nadal nie rozumiem w jakim znaczeniu użyłeś słowa "Line-up". Mógłbyś wytłumaczyć o co chodzi?

Seth wzór dobrych manier ...

17. rikamaru

Polubienia:
    56
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    To postaraj się lepiej szukać następnym razem :) Chodziło po prostu o wszystkie gry które wychodzą podczas premiery konsoli. Te linki mam nadzieję wyjaśnią o co mi chodzi.

[GC] Oficjalny line-up startowy Xbox One / Grasz24.pl

Square Enix ogłasza line-up na TGS 2013 - StrefaGier.pl - Aktualności ze świata gier

Sony na Gamescom 2013: Ogłoszono line-up PS4 - Gry

PS wystarczyło wpisać "Lineup gier" w google :>

18. Testtest2

Polubienia:
    44
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Dzięki. Rozumiem że teraz chodzi o listę gier dostępnych przy premierze konsoli. Niech będzie że się czepiam ale po cholerę dodawać angielskie słowa, skoro Polskie oddają w 100% sens wypowiedzi. Piszmy po angielsku albo po Polsku , a nie decydujmy się na bezsensowne wstawki. Taka moją osobista prośba.

Co do samej listy. To na Wikipedii jest napisane że przy premierze Xbox360 było zapowiedzianych 20 gier (przy One 22 gry), a PS3 miało jeszcze większą listę w zależności jak ją liczyć. Dlatego nadal nie rozumiem o co chodzi w:

W czym aktualna lista premier dominuje nad listą gier przy premierach starych generacji?

19. rafallo

rafallo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    40
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Co z tego jak w Europie funkcja TV nie ma racji bytu na xbox one. W USA działają 2 potęzne kablówki, Direct TV i Dash TV, w Europie liczy się SKY, w Polsce nc+ i CP.
    Więc każda platforma oferuje dedykowany lub nie dekoder, a to dla biznesu żyła złota. Europa to specyficzna kultura, nikt nie zrezygnuje ze swoich dekoderów, by dogadac się z MS i oferowac TV - dla firm pay-tv to byłyby straty.
    USA to co innego.

Konsola ma służyć do grania, a nie oglądania TV. Proste.

20. rikamaru

Polubienia:
    56
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Jeju, ale Ty się czepiasz. Po prostu tytuły startowe XboxOne i PS4 są lepsze DLA MNIE niż dawniejsze tytuły na różne konsole, dawniej gdy konsola wychodziła było z 5 gier godnych uwagi reszta to przeciętniaki (np. premiera PS2 gdzie zapowiadali gruszki na wierzbie a tytuły startowe były bardzo kiepskie) teraz większość z tytułów startowych to potencjalne hity.

21. Testtest2

Polubienia:
    44
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Ty uważasz że się czepiam ,a Ja po prostu jestem konkretny.

Startują z 22 grami , lista --> [GC] Oficjalny line-up startowy Xbox One / Grasz24.pl . Połowa z 22 to 11, większość to 12. Które 12 tytułów to wg Ciebie potencjalne hity?
    Ja tam widzę same odgrzewane kotlety - całkowicie dla mnie zrozumiałe przy przejściu na nową generacje, ale nie nazwałbym ich hitami. Jedyny tytuł który mnie zaciekawił jako nowość przy Xbox1 to Ryse: Son of Rome, ale po przeczytaniu że gra będzie napchana mikro-transakcjami cały mój entuzjazm upadł.

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum