1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pierwsze 10 minut z trybu fabularnego Fight Night Champion

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez Hextor, Luty 24, 2011.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. Hextor

Hextor V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    144
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa

Fight Night Champion to zupełnie nowe podejście do gier traktujących o boksie. Wszystko przez obecność trybu fabularnego, którego zarys przybliży Wam materiał z rozwinięcia.

Akcja Fight Night Champion rozpoczyna się w więzieniu, gdzie główny bohater kładzie na deski groźnie wyglądającego i pozbawionego włosów zawadiakę. Trenerskie porady w narożniku, obite gęby i zakrwawione spodenki – nie jest lekko.

Nie da się ukryć, że fabularne podejście do boksu to coś naprawdę świeżego, więc jeśli w parze z dobrym systemem walki pójdzie interesująca historia, może wyjść z tego coś dobrego. Wypuszczone jakiś czas temu demo mi się podobało, teraz czekam na pełną wersję. A ta wyląduje na europejskim rynku już przyszły piątek. Do zobaczenia na ringu.

Źródło + Obrazki wstawione przeze mnie :)

Ostatnio edytowane przez moderatora: Grudzień 24, 2014
  2. Lotnik421 Xbox One

3. T0Mmy

T0Mmy Banned

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Warszawa
    Wygląda bardzo dobrze . Widać że nie marnowali czasu i zrobili świetną gierke . Mam nadzieje że bedzie lepsza od FNR4 i zrobią długą fabułe aż na szczyt

4. igorro

igorro Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Jak każda cześć tej serii i ta nie powala. Teraz tylko czekamy na fabule w fifie.

5. 87gelu87

87gelu87 Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    gralem w demo i gra jest ********* :]

6. JaCyNa

JaCyNa Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    KrakÓw
    super wygląda, już się nie mogę doczekać;D

7. hashpl

hashpl Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Płock
    Ta gra w porownaniu z FNR 4 to niebo a ziemia.W koncu gra ktora moze konkurowac z UFC bo jednak EA MMA to jedna wielka pomylka

8. ziombel

ziombel Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Kołobrzeg
    z checią pogram. 4 jakoś mnie na długo nie przyciągnęła. Jedyne o co sie obawiam to analogi . to jest dla nich prawdziwy test :D

9. .Mjut

.Mjut Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Kędzierzyn - Koźle
    Będzie pewnie coś na wzór trybu gwiazda(czy jak to się zwało). Pomysł z fabułą w FN spodobał mi się, fajny wątek. Jednak aktualne wydatki nie pozwalają mi na zakup gry, poczekam aż zejdzie z ceny.

10. Mnih

Mnih XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    205
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Bydgoszcz
    dobry motyw z więzieniem, jednak myślę, że ta fabuła będzie na siłę wepchnięta do tej gry... do gier tego typu można wepchnąc nieskończenie wiele opowieści, każda następna częsc pewnie będzie bardziej infantylna. Twórcy gier coraz bardziej próbują mieszac różne gatunki gier, jak narazie z miernym skutkiem

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum