1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pierwsze 15 min z AC:Brotherhood

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez MarcinekZ, Listopad 14, 2010.

1. MarcinekZ

MarcinekZ Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Kielce
    Tak wygląda pierwszych 15 minut Assassin's Creed: Brotherhood.

W swoich pierwszych wrażeniach z gry pisaliśmy: "Akcja Brotherhood zacznie się dokładnie tam, gdzie skończyła się poprzednia część. Nie wchodząc w dalsze szczegóły - naszym pierwszym zadaniem będzie ucieczka z Watykanu do siedziby rodu Auditore w Monterigioni." Teraz sami możecie to zobaczyć. Co prawda, w wideo powyżej brakuje jeszcze streszczenia historii z poprzednich części, ale nie był on w końcu interaktywny.

Premiera gry 18 listopada. Nasza recenzja niebawem.

Źródł: http://polygamia.pl/Polygamia/1,107165,8659462,Zobaczmy_poczatek_Assassin_s_Cree d__Brotherhood.html

Ostatnio edytowane przez moderatora: Grudzień 24, 2014
  2. Lotnik421 Xbox One

3. Hextor

Hextor V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    144
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa
    Taa zaczyna się zaraz po dwójce a co z tym animowanym serialem który opowiada historię która dzieje się pomiędzy dwójką a Brotherhood? :> Czyli ten serial opowiada o ... nawet nie wiem o czym :D

4. FiranaZGR

FiranaZGR Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    ZGR
    piękne :) składam właśnie zamówienie na edycje przedpremierową :) cheers

5. MrDraiger

MrDraiger V.I.P V.I.P XBOX MANIAK

Polubienia:
    334
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Inowrocław
    Pytanie retoryczne, czy są spoilery? Pozwólcie że sam sobie na nie odpowiem, - tak są. - Dziękuję, nie oglądam.

H3XT0R Też wyszedłem z takiego założenia i też mam problem z rozkminieniem co się będzie działo w serialu animowanym...

Tak przy okazji, żeby się wyżalić, pierwszy raz się przejechałem na pre-orderze, bo zamówiłem w Ultimie za 200zł +15zł przesyłki, dzisiaj patrzę na gazetkę Media Expert (które jest jedynym tego typu sklepem w moim mieście) i patrzę na ostatnią stronę... AC: B za 189zł... no dzięki :/

6. Mnih

Mnih XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    205
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Bydgoszcz
  7. PiotroZ

PiotroZ Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Warszawa
    Ja też nie oglądam, wytrzymam do tego czwartku... Chociaż już mi jest ciężko.

8. Nafta-Katowice

Nafta-Katowice Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Katowice, Poland
    Must Have
    Ale najpierw iXtreme LT+ plx :D

9. Zabójca/Assassyn

Zabójca/Assassyn Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Hmmmm . Wizerunkiem gra całkiem całkiem podobna do AC 2 . Jestem pewny , że jak zagram wyda się zupełnie inaczej . Żałuje , że obejrzałem , ale trzymam się tego , że gra będzie wymiatać :)

10. PawlaQ

PawlaQ Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Zamość
    Filmik obejrzałem do 10 minuty bo później już zdecydowałem, że nie chce sobie psuć przyszłej zabawy z rozgrywki.
    Ta gra na pewno będzie równie dobra jak 2 część albo i jeszcze lepsza ;) Muzyka Fabuła Grafika to wszystko króluje w Assassin's Creed II i Brotherhood teraz zostało tylko czekać na pieniądze i z pewnością kupie tą część .

Tak na marginesie to osoba, która grała w tym filmiku to jakiś straszny laik i cienias ^^

11. 5HOOGUN

5HOOGUN Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Krakowiaczek
    Wygląda identycznie jak 2.. można powiedzieć że jest dodatkiem :p Naprawdę nie rozumiem jak można się aż tak zachwycać tą grą. Nie czarujmy się AC1 - Dno, AC2 - trochę bajeczka dla dzieci (śmieszą mnie w podpisach użytkowników te idiotyczne cytaty Ezio heh) ACBH - DLC do AC2..

*Uprzedzam falę komentarzy jaki to jestem zuy bo nie lubię tej gierki ale przypominam że forum jest po to aby wyrażać SWOJE zdanie.

Pzdr

12. Hextor

Hextor V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    144
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa
    Nie oglądam bo to wielki spoiler :p Ciekawe kiedy LT+ - bo muszę w to zagrać :D

13. PiotroZ

PiotroZ Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Warszawa
    Ja wiem że uprzedziłeś że to twoje zdanie ale uszanuj też zdanie kogoś innego. Ktoś chcę sobie umieścić cytat, bardzo proszę. Mi np. nie przeszkadza cytat pana MrDraiger'a w jego podpisie. Fajnie że w bajce dla dzieci, główny bohater szlachtuje swoich wrogów dwoma ostrzami albo podcina im gardła długim mieczem. No ale nie wnikam. Z tą bajeczką to na prawdę przesadziłeś. A pierwsza część dnem nie była. Owszem była cholernie monotonna no ale wprowadzała nowy standard i można było w to miło pograć. Ale ty możesz sądzić inaczej... Wiem i szanuję to ale te określenia są na prawdę nie na miejscu. Jeżeli powiedziałem coś nie tak lub coś co mogłoby Ciebie w jakiś sposób obrazić to z góry przepraszam.

14. freeq_

freeq_ Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Kędzierzyn-Koźle
    Niestety, też się nie mogę zgodzić z tamtym komentarzem... Pierwsza część była totalną rewolucją w grach TPP, świat całkowicie otwarty dla użytkownika, genialna interakcja z otoczeniem, fabuła też niczego sobie i jak dla mnie, nie była do końca tak nudna. Druga część, doskonały powrót AC, Wszystko co kulało w pierwszej części zostało zmodernizowane, może i fabuła była jak w bajce (chodź ja się z tym nie zgadzam) to gra na pewno takową nie była... Zobaczymy co przyniesie nam Brotherhood, dla fanów bd to na pewno "must have".
    Edit. "Wygląda identycznie jak 2." Hmm, cóż jeżeli grafika jest priorytetem, to nie zadaję więcej pytań.

15. The_Human

The_Human Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Biauyyyystok
    ale sie tnie :/ pewnie wina ps3 ;]

16. 5HOOGUN

5HOOGUN Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Krakowiaczek
    Fajnie że ktoś podjął dyskusję zamiast bezsensownie się obrażać, po kolei.

Napisałem że grę uważam za bajeczkę dla dzieci ponieważ losy bohatera (śmierć rodziny, ciągłe zabójstwa) są pokazane w tak banalny i "lightowy" sposób, że o dramatycznych wydarzeniach w grze zapomina się zaraz po jej wyłączeniu. Po za tym końcówka... tu kwestia gustu ale kojarzy mi się to z niskobudżetowymi filmami SF..

Pisząc że wygląda identycznie jak 2... tak, miałem na myśli grafikę, ale też wziąłem pod uwagę poruszanie się bohatera i walkę z przeciwnikiem pokazanym na filmie. Oczywiście jestem świadom że dodadzą dwa chwyty więcej, jeden cios więcej i jeden rodzaj skoku więcej... ale to nie sprawi że gra będzie zupełnie odrębną produkcją... to DLC. Piszę to głównie dlatego że bardzo razi mnie polityka producentów gier gdzie wciskają oni ten sam shit, z kolejnym numerkiem: Fifa; AC(BH) za cenę 190 zł. Uprzedzam odraz pocisk że niektóre Fify wnoszą coś rewolucyjnego i być może ten AC też będzie rewolucyjny, ale wypowiadamy się na temat 15min. filmiku..

więcej grzechów nie pamiętam.. pozdrawiam

17. gothic01

gothic01 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    żary
    też tak mysle... zwłaszcza jak zobaczyłem jego pseudo wspinaczeke na początku a jak widziałem jak nie mógł wejść na ściane to wyłączyłem filmik troszke pokaleczył tą gre hehehe PZDR

18. Utakata

Utakata Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16

Mnie tylko interesuje fabuła w tej grze bo grafika może być taka sama jak w AC2 , fabuła w tej grze rządzi ;)

19. 5HOOGUN

5HOOGUN Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Krakowiaczek
  20. TheDarkKnight

TheDarkKnight Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    160
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wielkopolska
    Wygląda bardzo fajnie, ale Brotherhood'em to ja się jakoś nie zachwycam, bo zdaje sobie sprawę że w serii Assassin's Creed króluje druga część, którą niedługo kupuję. Jak mnie bardzo wciągnie dwójka to postaram się o Brotherhood'a, ale wątpie :)

21. barrrtek

barrrtek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    mazury
    No ja mam to samo! Chcę się dowiedziec co się stanie dalej a grafika,moim zdaniem jest OK ;D

Wczytywanie...

Poleć forum