1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pierwsze 19 minut z Dark Souls II - to trzeba zobaczyć

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Marzec 5, 2014.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3226
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Wy też liczycie godziny do premiery Dark Souls II? Każdego dnia otrzymujemy małe, szczątkowe informacje o tym projekcie, jednak dzisiaj mamy dla Was wyjątkową bombę – 19 minut z rozgrywki, na której zobaczycie sam początek najnowszego dzieła From Software. Nie bójcie się o spoilery!

Dlaczego macie się nie bać o nieporządne treści? Bądźmy szczerzy – 19 minut w tej pozycji to nawet nie jest początek. To przedsmak tego co tak naprawdę na nas czeka. Jestem pewien, że wielu graczy może w tym czasie co najwyżej stworzyć swoje alter ego i wyruszyć na pierwsze potwory.

W trakcie filmiku zobaczycie trailer, "domek" na drodze bohatera, tworzenie postaci, kilka walk i pierwszą, ważniejszą lokację. Dodatkowo w trakcie materiału jeden z redaktorów tłumaczy podstawowe prawidła serii Dark Souls, ale dla obytych z tą marką graczy są to zbędne informacje.

Dark Souls II zadebiutuje w Europie dokładnie za 9 dni.

Ostatnio edytowane przez moderatora: Grudzień 24, 2014
  2. Lotnik421 Xbox One

3. CozzY

CozzY Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    108
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Luboń
    Nie grałem w pierwszą część więc mam pytanie - czy w grze jest otwarty świat z całkowitą swobodą działania na długie tygodnie jak w Skyrim czy też jakiś mikro świat do przejścia w dwa dni jak u Wiedźminie II. A może to jakieś klaustrofobiczne rębajło z chodzeniem od punktu A do B po sznurku? Strasznie się nakręciłem na ten Dark Souls II ale nie wiem czy sie nie rozczaruję po godzinie.

Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalka

4. Aizen30

Aizen30 Banned

Polubienia:
    48
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Grafika z epoki ps2....

5. Rafau666

Rafau666 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    465
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Stary Sacz
    Nie wiadomo co wymyślili w 3ce :p W 1 miałeś 5 osobnych światów i mogłeś je kończyć w dowolnej kolejności, a w 2 jest kilkanaście lokacji połączonych ze sobą w oldschoolowy sposób (mapa), mający questline'a z jakąs tam kolejnością, jednak nie jest on podany na tacy, nikt nie prowadzi za ręke(b. mała ilość cutscenek/dialogów) wszystko musisz sam ogarniać

ogólnie nie ma dużych otwartych przestrzeni, zamki/lasy/ogień/lód/podziemia z truciznami/pułapkami itp, duży poziom trudności(wiadomo), dla przeciętnego gracza zajmie pewnie ok. 30-80h (chociaż da się skończyć w 1 czy 2h na przykład tutaj )

Na rozgrzewkę przed Ds2, Demon's Souls prawie skończone :D

@up tofu skończ waść... ^^

1 osoba to lubi.
Wczytywanie...

Poleć forum