Pierwsze bany za konta MSP?

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

kj5

Użytkownik
Użytkownik
Zacytuje tutaj uzytkownika "Vartan" z forum onlinecenter.pl
Powiem uczciwie, bardzo uczciwie:
- nie zmieniajcie Windows Live ID na swojej konsoli (wiele konsol poleciało, to nie jest rumor, ale potwierdzone - osobiście poleciał u mnie ban)

MS obecnie to ograniczyl do tego, ze ladowane konta taka iloscia MSP po raz pierwszy, nie moga zostac uzyte bezposrednio. Potrzebna jest zmiana Windows LIVE ID. Aczkolwiek w regulaminie jest jakos tak fajnie napisane, ze nie mozna tego robic dla nieswojego konta. A jak sie kapna, ze nabite konto zostalo na LEWO + zmiana Windows LIVE ID = PRZYKRO SIE ROBI Z KONSOLA - BAN.

Bezpieczne jest użycie JUŻ przepisanego konta. Aczkolwiek to i tak bedzie po ok. 1 dobie zbanowane (konto). Konsola pozostanie nietknieta.

Bezpieczne sa konta z zestawów. Takie, które nie zostały zbanowane. One sa starsze i będą bezpieczne. Bezpieczne są konta, gdzie nie trzeba przepisywać WLID.

I tak, wiem, że to sprzedaję zestawy - robie sobie w ten sposob poniekad reklame. Aczkolwiek moglbym nadal sprzedawac 4k i 6k, czego nie robie.
Dostep mam w cenach 1/2 tego co widzicie na allegro. Wiec zysk jest spory. Jednak...

Nie chce byc odpowiedzialny za śmierć KONSOL. Dlatego zaprzestaję obecnie.

W SKRÓCIE - bezpieczne jest używanie kont, jeśli nie robicie zmiany WLID.

Jeśli ktoś ma jakieś pytania - śmialo.
Online Center - Wyświetl Pojedyńczy Post - Microsoft Points
Zaczynam się bać...
 

CasperPL

Użytkownik
Użytkownik
Dzięki za info :)
 

Gonzo7

Użytkownik
Użytkownik
No i dobrze :) za piracenie bany a za kradzież nie ma banów ?? równość musi być Panie :D :)
 

Altres

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Te bany to przesada powinny być jakieś ostrzeżenia albo coś większość ludzi po 1 ostrzeżeniu by się opamiętała a tak niema okazji bo MS trzaska bany jak asy z rękawa.
 

Kser

Banned
A jak ja kupilem okolo 4 miech temu konto z gotowa gra to czy dostane bana przenioslem tylko licencje
 

TheDarkKnight

Użytkownik
Użytkownik
Trudno się mówi... Porządek musi być
 

mitek96

Użytkownik
Użytkownik
Pewnie specjalnie tak napisał, zacznie sprzedawać teraz "bezpieczne konta na allegro" i wszyscy będą u niego kupować :)
 

NikoBellic91

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Ale to jest ogólnie dziwne. Bo ja jako klient na allegro, to nie wiem czy to są kradzione konta czy też nie. Tym bardziej właśnie, że takie aukcje są na allegro, a nie na jakimś czarnym rynku.
 

Macireks

Użytkownik
Użytkownik
Pewnie specjalnie tak napisał, zacznie sprzedawać teraz "bezpieczne konta na allegro" i wszyscy będą u niego kupować :)
Moge się założyc że zrobił sobie reklame bo konta mu się słabo sprzedawały,a msp nikt u mniego nie kupował. Dziwne że w sieci jest o tym cicho, już byśmy to usłyszeli oficjalnie że są bany. Ja też moge napisać że dostałem bana za punkty. Moim zdaniem to wielkie brednie i nic innego. Szczególnie mnie to nie przejmuje i dalej bedę kupował konta z msp bo w polsce jest zbyt droga żeby kupować gry, a tak to jest świetne rozwiązanie dla każdego, który nie "sra" kasą.
 

MrDraiger

V.I.P
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Niko to już pretensje do sprzedawców i pracowników allegro, ja pare miesięcy temu zakupiłem RDR + all Dlc + The Da Vinci Disapearance do AC:B + premium theme CoD BO wszystko za 35zł, najlepszy mój zakup na x360 ever. A teraz sielanka sie kończy : D

Wysłano z Xperii X8
 

Altres

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Niko to już pretensje do sprzedawców i pracowników allegro, ja pare miesięcy temu zakupiłem RDR + all Dlc + The Da Vinci Disapearance do AC:B + premium theme CoD BO wszystko za 35zł, najlepszy mój zakup na x360 ever. A teraz sielanka sie kończy : D

Wysłano z Xperii X8
To pretensje do siebie to tak jak np kupujesz auto warte 200 000 zł za 2 000 zł wtedy masz podejrzenie że przedmiot może być kradziony i jeśli będzie to masz oskarżenie o nie umyślne paserstwo (parę latek w więzieniu ale zapewne zawiasy się dostanie)
 

Warmin

Użytkownik
Użytkownik
bujda, przeczytajcie dobrze post tego gościa
 

MrDraiger

V.I.P
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
To pretensje do siebie to tak jak np kupujesz auto warte 200 000 zł za 2 000 zł wtedy masz podejrzenie że przedmiot może być kradziony i jeśli będzie to masz oskarżenie o nie umyślne paserstwo (parę latek w więzieniu ale zapewne zawiasy się dostanie)
Aa, to wg Ciebie wina za kradzione auto spada na kupującego, a nie na sprzedawcę-złodzieja ani serwis aukcyjny? Słuchaj, allegro nie pozwala sprzedawania pirackich płyt bo to nie legalne nie? Tak samo powinni usuwać te aukcje z msp . Wracając do przykładu z autem, jak za 2000zł na allegro bedzie Subaru Impreza to kupię bez wachania, bo allegro powinien dopilnować że kupuję zgodnie z prawem i nie jest to nic nielegalnego.
Moje zdanie.

Wysłano z Xperii X8
 

Baca

Użytkownik
Użytkownik
Chwila, mógłby mi ktoś coś wyjaśnić? Ja planuje kupić konto z zakupionym już na nim dodatku annihilation, czy będzie z tym jakiś problem? Chodzi mi o takie coś, ZESTAW#1770 (MICROSOFT POINTS 2100 4000 6000) (1672364988) - Aukcje internetowe Allegro
 

NikoBellic91

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Chwila, mógłby mi ktoś coś wyjaśnić? Ja planuje kupić konto z zakupionym już na nim dodatku annihilation, czy będzie z tym jakiś problem? Chodzi mi o takie coś, ZESTAW#1770 (MICROSOFT POINTS 2100 4000 6000) (1672364988) - Aukcje internetowe Allegro
Na razie wstrzymaj się z tym zakupem dopóki się ta sprawa nie wyjaśni i potwierdzi. Tak w ogóle, nie dawno u tego typa kupiłem zestaw NFS Shift + All DLC + Bioshock 2 + GTA IV. I powoli zaczynam żałować. Boję się teraz konsoli odpalić .
 

Jechu

V.I.P
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Game Master
PSforum.pl
Wg tamtego posta:
Konta z MSP w których zmieniamy GT = ban konsoli
Konta z MSP z niezmienionym GT = ban konta
Konto z zakupiony grami = Bezpieczne

Gość handluje grami z zestawów, więc normalnie szuka klientów i odciąga ich od kont z punktami.
 

Macireks

Użytkownik
Użytkownik
no nareszcie ktoś coś mądrego napisał :)
 

mjetek

Użytkownik
Użytkownik
Ktos moze wyjasnic skroty WLID czy GT ?
Juz kilka dobrych miesiecy temu kupilem 6k pointsow, z czego wyszly mi 3 gry i w sumie nie zaluje tylko dlatego, ze byl tam RDR. Przyznam szczerze, ze nie interesowalo mnie skad sa te punkty, byly wystawione na allegro, pelno tego bylo, masa ludzi kupowała. Jesli konsola zostanie zbanowana, to nawet nie bede sie zastanawiac nad przerobka. Bo gdzie tu sprawiedliwosc, jade na oryginalnych gierkach, ot raz wszedlem na allegro i kupilem jakies punkty, ktore i tak przeciez nie byly za darmo.
Chodzi o konta ktore byly przenoszone do Polskiego xboxlive ?
 

hashpl

Banned
Panowie ale przeciez bany leca za konta z MSP, dla tego ktory kupi konta z grami (np. takie jak ja mam i setki ludzi w temacie wymiana) NIE MA MOZLIWOSCI ZBANOWANIA KONSOLI, co najwyzej microsoft moze zbanowac te konto.Polecam moj post w innym temacie- tam jest wszystko opisane Pozdrawiam
 

NikoBellic91

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Ktos moze wyjasnic skroty WLID czy GT ?
Juz kilka dobrych miesiecy temu kupilem 6k pointsow, z czego wyszly mi 3 gry i w sumie nie zaluje tylko dlatego, ze byl tam RDR. Przyznam szczerze, ze nie interesowalo mnie skad sa te punkty, byly wystawione na allegro, pelno tego bylo, masa ludzi kupowała. Jesli konsola zostanie zbanowana, to nawet nie bede sie zastanawiac nad przerobka. Bo gdzie tu sprawiedliwosc, jade na oryginalnych gierkach, ot raz wszedlem na allegro i kupilem jakies punkty, ktore i tak przeciez nie byly za darmo.
Chodzi o konta ktore byly przenoszone do Polskiego xboxlive ?
WLID - Windows Live ID - Identyfikator Twojego konta w usłudze Live
GT - GamerTag - Twój Nick na Xbox Live

Jak się mylę to mnie poprawcie :)
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom