1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pierwsze chwile z zombiakami na nowej generacji

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Listopad 6, 2013.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3210
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Choć do premiery nowego Xboksa pozostało jeszcze troszkę czasu, to redaktorzy z IGN dorwali się do nowej konsoli Microsoftu oraz Dead Rising 3 i postanowili nagrać pierwsze 25 minut rozgrywki!

Gameplay wygląda bardzo soczyście i jestem pewien, że przyszli posiadacze nowej konsoli Microsoftu już nie mogę się doczekać tej produkcji. Reszta świata może żałować, że ten tytuł zadebiutuje wyłącznie na Xboksie One.

Dziwne, że tak szybko pojawiają się pierwsze tak duże materiały, ale nie będę narzekał! Od dawna czekałem na filmik przedstawiający dłuższy fragment z najnowszej produkcji Capcomu.

Co sądzicie o Dead Rising 3? Będzie hit? ;-)

Ostatnio edytowane przez moderatora: Grudzień 24, 2014
  2. Lotnik421 Xbox One

3. Lowi

Lowi Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Grafika jest ok ale szału nie ma :) Wreszcie mamy grę w której jest masa zombie, i model jazdy wygląda ok.

4. xcorsten

xcorsten Banned

Polubienia:
    19
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Gierka na godzinę. Potem albo do śmietnika albo na półkę i zapomnieć na zawsze.

Btw. Gdzie ten poziom szczegółowości i dopracowania z Uncharted? Jak na moje to uncharted zjada to na śniadanie choć to gra starej generacji.

1 osoba to lubi.
  5. The mistic40

The mistic40 Banned

Polubienia:
    96
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Grafika jak na 360, a gra wydawała się fajna ciekawa z filerów...

6. horacy4

horacy4 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    31
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Sama gra w sobie jest nijaka na x 360 po 2 h wywaliłem z dysku

Wczytywanie...

Poleć forum