1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pierwsze ciekawostki PC-towej wersji Grand Theft Auto V - gra na 7 płytach

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Kwiecień 8, 2015.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3216
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Wielka premiera Grand Theft Auto V (GTA V) na komputerach osobistych odbędzie się już w przyszłym tygodniu i w Sieci lądują pierwsze ciekawostki na temat projektu. Gra zmieściła się na 7 płytach DVD.

Jeśli czekacie na najnowszą wersję, to warto przygotować się na żonglowanie płytami. Produkcja znajduje się podobno w sklepach i sprzedawcy donoszą o siedmiopłytowym wydaniu. W zasadzie ta sytuacja nie powinna nikogo dziwić, ponieważ pozycja zajmuje ponad 65GB.

Rockstar w specjalnym komunikacie wspomniał dzisiaj o nowościach, które trafią do gry:

• Edytor dodatków.
    • Nowy soundtrack.
    • Możliwość przenoszenia postaci z konsol.
    • Gra zadziała w 1080p i w 60 klatkach na sekundę. Ponadto twórcy umożliwią rozgrywkę w rozdzielczości 4K, a zainteresowani mogą skorzystać ze wsparcia NVIDIA 3D Vision.
    Autorzy zapewniają, że edytor nie zepsuje rozgrywki i nie wprowadzi na serwery niezdrowej rywalizacji. Zainteresowani otrzymają dostęp do wielu opcji (m.in. czułość filmów, głębia ostrości, różne pozycjonowanie kamer, filtry), ale te elementy nie ułatwią zabawy zawodnikom. Każdy w GTA Online będzie miał równe szanse na zwycięstwo – identycznie jak to jest w przypadku produkcji na konsolach.

Warto też wspomnieć o wymaganiach produkcji:

Minimalne
    • OS: Windows 8.1 64 Bit, Windows 8 64 Bit, Windows 7 64 Bit Service Pack 1, Windows Vista 64 Bit Service Pack 2 (NVIDIA video card recommended if running Vista OS)
    • Processor: Intel Core 2 Quad CPU Q6600 @ 2.40GHz (4 CPUs) / AMD Phenom 9850 Quad-Core Processor (4 CPUs) @ 2.5GHz
    • Memory: 4GB
    • Video Card: NVIDIA 9800 GT 1GB / AMD HD 4870 1GB (DX 10, 10.1, 11)
    • Sound Card: 100% DirectX 10 compatible
    • HDD Space: 65GB
    • DVD Drive
    Rekomendowane
    • OS: Windows 8.1 64 Bit, Windows 8 64 Bit, Windows 7 64 Bit Service Pack 1
    • Processor: Intel Core i5 3470 @ 3.2GHZ (4 CPUs) / AMD X8 FX-8350 @ 4GHZ (8 CPUs)
    • Memory: 8GB
    • Video Card: NVIDIA GTX 660 2GB / AMD HD7870 2GB
    • Sound Card: 100% DirectX 10 compatible
    • HDD Space: 65GB
    • DVD Drive

2. Lotnik421 Xbox One

3. Quertin

Quertin Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    33
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Zagorzyce(Rzeszów)
    Patrząc na minimalne wymagania, to w teorii by mi nie poszło, ale jak zwykle zawyżone pewnie, więc na najniższych by hulało :p
    Nie wyobrażałbym sobie instalowania tego z siedmiu płyt.

4. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1669
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    O ja pierdu ;) Tyle płyt? To chyba rekord jest? Bo nie przypominam sobie gry na tylu płytach DVD :D

5. Pls

Pls Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Płyt jest faktycznie dużo, ale wymagania nawet rekomendowane są dosyć niskie, spodziewałem się znacznie większych jak na taką grę.

6. santos ramirez

santos ramirez Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Szybciej by się z sieci pobrało niż z płyt zainstalowało :)

7. DrumsSlayer

DrumsSlayer Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    31
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    L.A.
    Nowy soundtrack i edytor dodatków? Jestem w stanie zrozumieć, że PC daje więcej możliwości, ale trochę to nie w porządku w stosunku to konsolowców. Cwaniaczki będą mieć jeszcze wbudowany VR i możliwość kręcenia własnych filmów jak w GTA IV... Wstydziliby się i dali by jakiś exclusive tylko dla konsol (bo ten dla powracających graczy również będzie tam dostępne). Ręce opadają...
    Heheszki za 7 płyt ;P

P.S. Kto by pomyślał, że mój komp spełni tu najniższe wymagania - GeForce 9800GT 1GB to właśnie taka karta graficzna jaką posiadam i 4GB Ramu .

MattikRO lubi to.
  8. Rob1N_PL

Rob1N_PL Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    224
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Mój to pewnie ogarnie max detale w fhd. Ciekawa ta opcja z importem z konsol. Raczej skorzystam :)

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

9. o M a c z 0 S

o M a c z 0 S Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    367
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Dolny Śląsk
    Gta V już na pc w takim razie za niedługo na konsole pojawi się gta VI albo nowe opowieści z dzikiego zachodu

10. Rob1N_PL

Rob1N_PL Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    224
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    A świstak siedzi i zawija...
    Gta 4 wyszło w 2008.
    Gta 5 w 2013
    Jak utrzymają tempo to kolejna odsłona wyjdzie na koniec generacji lub na kolejnej. Rdr pewnie wyjdzie za dwa lata :)

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

11. o M a c z 0 S

o M a c z 0 S Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    367
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Dolny Śląsk
    No zobaczymy wydaje mi sie że jeszcze w tym roku usłyszymy zapowiedź nowej części RD

Wczytywanie...

Poleć forum