1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pierwsze dodatki do DIRT 3

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez Groszq, Maj 23, 2011.

1. Groszq

Groszq Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0

Po raz kolejny producent gry postarał się o wyciągnięcie jeszcze większej ilości pieniędzy, z kieszeni graczy. Tym razem to Codemasters opublikowało informację na temat pierwszych dodatków do DIRT 3, który swoją premierę będzie miał dopiero jutro.

Pierwsze dwa pt.”Mud and Guts” i „Power and Glory” będą zawierały dodatkowe samochody, zaś swoje umiejętności gracze przetestują na nowych trasach dostępnych w DLC „Monte Carlo” oraz „X Games Asia”. Ceny na razie nie podano, ale prawdopodobnie będzie ona wynosić 400MSP.

Mam nadzieję, że tym razem dodatki będą warte wydanych na nich pieniędzy, ponieważ w poprzedniej odsłonie serii pozostawiały wiele do życzenia.

Więcej o DIRT 3 na XBOX Magazyn - Pierwsze dodatki do DIRT 3

2. Lotnik421 Xbox One

3. QwerTaj

QwerTaj V.I.P V.I.P

Polubienia:
    235
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Ostróda

Kilka dni po premierze udostępniać dodatki. W sumie przyzwyczaiłem się do tego, ale jeszcze niedawno producenci starali się to ukryć, że 'to było już gotowe wcześniej', a teraz? Wkurza mnie takie zachowanie, ale dobrze wiem, że na ich miejscu zrobiłbym tak samo, czego to pieniądze nie zrobią z ludźmi.

4. K0TAKU

K0TAKU Banned Użytkownik

Polubienia:
    238
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Autorzy wstydu nie mają. Co to ma ostatnio byc... Gra jeszcze nie miała premiery, a ci 'twórcy' tylko na kasę nastawieni nie myśląc o klientach, już zapowiadają dodateczki do niej? Zwykłe skąpstwo i pazerstwo. ŻAŁOSNE - TYLE ODE MNIE.

5. szem0

szem0 Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    oczywiście świat gier wideo bez dlc to już sobie nie poradzi :D
    a tak na serio to można było się tego spodziewać

6. MrDraiger

MrDraiger V.I.P V.I.P XBOX MANIAK

Polubienia:
    334
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Inowrocław
    DLC, największa zmora obecnej generacji, ciekawe co złego wymyślą za parę lat przy next genie? Obowiązkowe kody online pass, konieczność przejścia gry w określonym okresie godzin, bo po terminie content się zmniejsza?

7. QwerTaj

QwerTaj V.I.P V.I.P

Polubienia:
    235
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Ostróda
    Online Pass podobno ma już niedługo być standardem ;)

8. Groszq

Groszq Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Akurat online pass jest dobry w porównaniu do DLC. W nim przynajmniej chodzi i walkę z rynkiem wtórnym, a nie wyciąganiem pieniędzy za coś co powinno być w grze.

9. eXotic

eXotic Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Poznań
    Tyle że rynek wtórny to coś zupełnie normalnego i nie powinno się z nim walczyć.

10. voltan91

voltan91 XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    104
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Bytom
    Dobrze że w L.A. Noire każda sprawa nie jest oddzielnym dodatkiem DLC, a równie dobrze mogło by tak być.
    Niestety moda na DLC jest i nie zapowiada się żeby przeminęła, ja DLC nie kupuje bo nie mam nawet Live'a.
    Jak wypuszczą wydanie pudełkowe to ściągnę z neta i zagram...

11. QwerTaj

QwerTaj V.I.P V.I.P

Polubienia:
    235
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Ostróda
    L.A. Noire to akurat Rockstar, tutaj nie trzeba się martwić o DLC, bo u nich opłaca się je kupować.

12. arkadiusz_89

arkadiusz_89 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    23
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Polska
    skoro mowa o dlc to DICE przeszło same siebie zapowiadając jakieś dwa tygodnie temu DLC do BF3 (jakby nie mogli wrzucić od razu za free do gry) które... nie ujrzało światła dziennego i tak na prawdę to nie wiele wiemy (E3 to zmieni rzecz jasna no chyba że przejdą znowu samych siebie i będzie pokaz tylko dla dziennikarzy lol) ale pokazuje jak pieniążki pachną... byłem w szoku lekkim bo darzyłem DICE szacunkiem...

13. Groszq

Groszq Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    To tak samo można powiedzieć o piractwie, skoro to coś normalnego wśród graczy. Więc po co z nim walczyć?

A rynek wtórny gier to co innego. Producent dostaje 200zł i potem gra rozchodzi się po 20 posiadaczach bez zysku. Jak sprzedasz samochód to wiadomo, że wkońcu albo kupisz cześci albo coś tam jeszcze i nie sprzedajesz auta aby nie jeździć tylko kupić nowe.

Ja tam nie mam pretensji jak kupuje DLC i widzę, że warto.

O DLC chodzi pewnie o Back To Karkand lub coś podobnego. No chyba, że bronie tak jak w limitce.

Wczytywanie...

Poleć forum