1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

HOT! Pierwsze godziny rozgrywki z Far Cry Primal ujawnione

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Luty 17, 2016.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3214
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Do Sieci zawsze prędzej czy później trafią "wcześniejsze" nagrania z gry. Nie inaczej jest z Far Cry Primal. Jeśli chcecie zobaczyć pierwsze kilka godzin gry przed zakupem, to macie właśnie okazję.

Już za kilka dni do sklepów trafi Far Cry Primal, ale jeśli nie jesteście przekonani do gry i wolelibyście zobaczyć ją najpierw w akcji, to macie właśnie okazję, gdyż do Sieci trafił jeden z pierwszych materiałów typu "Let's Play". Na wideo zobaczymy przerywniki filmowe, a także akcje z początku gry.

Materiał został umieszczony przez YouTubera NukemDukem, na chwilę obecną materiał wciąż wisi w Sieci, ale trudno powiedzieć, czy wydawca nie zdecyduje się go zdjąć. Kolejne fragmenty są dostępne na kanale.

2. Lotnik421 Xbox One

3. killazbb

killazbb Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Czy wam też się wydaje takie jakieś nudne? Jakoś nie mogę się przekonać :) FC 3 i 4 grało mi sie przyjemnie.

4. Marcellomar2013

Marcellomar2013 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Wrocław
    Takie sobie to, nie wiem czy cofnięcie się do epoki prehistorycznej zaowocowało jakimś realnym odświeżeniem i uatrakcyjnieniem gameplayu. Kupię w ostateczności.

5. krzys1190

krzys1190 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1235
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Brak broni palnej to chyba największy minus tej gry w dodatku już pomału następuje u mnie zmęczenie materiału bo to ciągle wygląda jak DLC do FC3+, ja wiem że jak coś jest dobre i sprawdzone to się tego trzyma ale tu nawet hud jest kopiuj/wklej z poprzedniej cześć.

6. maxoff

maxoff Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    182
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Obejrzałem przewijając ten materiał i "beretu z głowy" mi nie zerwał...
    Jednak jak gra wyjdzie pewnie z ciekawości ją ogram i nie twierdzę z góry że będzie zła, jednak na tą chwilę nie wywołała u mnie efektu WOW !

7. Szuruburek

Szuruburek Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    21
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Bytom
    Obawiam się, albo właściwie nie obawiam, że to będzie klapa. #watchdogsuczy

8. jagmar

jagmar Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    159
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    też tak uważam i na pewno sobie odpuszczę tę część FC...

Wczytywanie...

Poleć forum