1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pierwsze konto xbox one

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Alucard1984, Lipiec 16, 2014.

1. Alucard1984

Alucard1984 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam od razu przepraszam jeżeli pytanie było już zadawane ale nie znalazłem odpowiedzi.

Zakupiłem dziś xone i jestem na etapie uruchamiania. Jakie konto wybrać na pierwsze uruchomienie to jest w jakim regionie zapisać swoje dane żeby potem nie było problemów z goldem i ogólnie wszystkimi usługami.

Zastanawiam się pomiędzy usa a anglią. Głównie chodzi mi o możliwość kupowania gier na xbox market itp itd.

Czy po premierze xone w polsce będzie można bez problemu przetransferować konto z usa na pl ze wszystkimi osiągnięciami itp itd czy musimy założyć nowe konto na pl i tam zaczynamy zabawę oraz osiągnięcia od zera ?

Z góry dzięki za odpowiedź na powyższe.

2. Lotnik421 Xbox One

3. barman_2000

barman_2000 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    393
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Włoszczowa
  4. Alucard1984

Alucard1984 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    ok, do tej pory miałem większe doświadczenie z ps3 i ps4 dlatego zastanawiałem się jakie są różnice w tych ustawieniach szczególnie że pewnie będę chciał też kupić jakieś gry z american store, a potem przenieść na pl.

Wczytywanie...

Poleć forum