1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pierwsze materiały z Assassin’s Creed: Victory – skrytobójcy szaleją w Londynie!

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Grudzień 3, 2014.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3228
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Ubisoft kontynuuje błyskawiczne tworzenie kolejnych odsłon marki Assassin's Creed. Okazuje się, że najnowsza odsłona tego IP zabierze nas do Londynu z epoki wiktoriańskiej! Więcej informacji w rozwinięciu newsa.

Redakcja Kotaku otrzymała pierwsze informacje na temat nadciągającej odsłony Assassin's Creed, której premiera odbędzie się pod koniec 2015 roku. Nazwa robocza tego projektu to "Victory". Tytuł powstaje na PS4, XONE oraz PC.

Gra tworzona jest przez oddział Ubisoft Quebec (a nie przez studio z Montrealu). Wg informatorów Kotaku "Victory" będzie jedynym tytułem powiązanym z marką Assassin's Creed w 2015 roku. Posiadacze X360 i PS3 nie mogą liczyć na kolejny tytuł w stylu Assassin's Creed Rogue.

Redaktorzy Kotaku twierdzą, że widzieli już 7 minut gameplayu z nowego Assassin's Creed. Rozgrywka jest już ponoć na tyle dopracowana, że można by ją zaprezentować bez wstydu na targach E3. Akcja nowej gry dzieje się w XIX-wiecznym Londynie. Redaktorzy opisują, że skrytobójca będzie miał tym razem do dyspozycji nowy gadżet - linkę z hakiem, dzięki której można dostawać się w niedostępne wcześniej miejsca.

Redakcja opisuje również misję, w trakcie której bohater walczy z żołnierzami na dachu rozpędzonego pociągu, przekraczającego most nad Tamizą. Gameplay zostaje zamknięty scenką skoku do stogu siana. Po tej sztandarowej kaskaderskiej ewolucji wyświetlone zostaje logo: Assassin's Creed: Victory.

Ubisoft potwierdził w wydanym komunikacie, że gameplay pochodzi z nowej gry, przygotowywanej przez Ubisoft Quebec. Wydawca twierdzi, że prace nad tytułem trwają "od kilku lat". Produkcja zostanie ujawniona oficjalnie w późniejszym terminie.

[video]http://www.ppe.pl/upload/images/news/41/92/78/419278311.jpg[/video]

2. Lotnik421 Xbox One

3. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1699
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Już wiem !!!

Już wiem dlaczego gry od Ubisoft są ostatnio tak do ... że brak słów :D

Przecież oni pracują nad tyloma grami.. " Wydawca twierdzi, że prace nad tytułem trwają "od kilku lat". " Może AC10 już jest dawno w produkcji?

Nie będę dalej ciągnął tej negatywnej wypowiedzi bo po prostu nie mam najmniejszej ochoty. Zamiast wydać jednego na prawdę konkretnego AC to robią sobie żarty. Pewnie ten nowy AC mógłby spokojnie być DLC do Unity ale lepiej zakasować pełną cenę za pseudo gierkę.

Prawdziwym Assassinem był Ezio Auditore.
    Reszta to bohaterzy na jeden raz..

6 użytkowników lubi ten post.
  4. Vaiper

Vaiper Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    37
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    No pięknie. Dopiero wypuścili Unity, które nadaje się zaledwie do testów, a tu już tworzą nowego. A tu jeszcze w tym samym czasie The Crew, czy Far Cry 4 w produkcji jest....

5. Coller22

Coller22 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    104
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Konin
    A ktoś się śmiał jak mówiłem że doczekamy się w takim tempie AC XX :D Poza tym widocznie nic ich nie nauczyła seria porażek z ostatniego czasu, ale przyklepali temat darmowymi dlc czy grami i Ci co mieli to łyknąć to łyknęli to jak młode pelikany i już szykują się na per-order "nowej" części :)

1 osoba to lubi.
  6. Jenerał

Jenerał Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    A ja tam się cieszę z nowego assassyna. Jak ktoś nie chce w to grać to po prostu niech nie kupuje.

1 osoba to lubi.
  7. warone

warone Banned Użytkownik

Polubienia:
    324
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Belgia
    Oni chcą pobić CODA wypuszczając gry które mogły by być dodatkiem do poprzednich części:)

1 osoba to lubi.
  8. Turin

Turin Ryżownik Ryżownik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    296
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Już wiadomo dlaczego zrezygnowali z umieszczania cyferek w tytulach :)

9. KamQiX

KamQiX Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    138
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Kluczbork
    Zgadzam się. Choć ja bym jeszcze do Ezio dołożył Altaira ibn la Ahada. Choć był tylko w pierwszej części to wszystko od tego się zaczęło. Szkoda, że Ubisoft tak zepsuł tą historię, bo można było to na prawdę ładnie pociągnąć.

1 osoba to lubi.
  10. CozzY

CozzY Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    108
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Luboń
    Geeez, chcą tym całym asasynem pobić rekord "Mody na sukces" czy jak? Jak tak dalej pójdzie (zapowiedź kolejnej części po premierze dwóch nowych) to najpierw będą zapowiadać część 10 przed premierą 9, a potem wyprzedzą sami siebie i wydadzą 11 przed premierą 10. Asasyn będzie grasował po dachach blokowisk Radomia.

Wczytywanie...

Poleć forum