1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pierwsze next-genowe wyścigi motocyklowe zbierają dobre oceny

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Czerwiec 23, 2014.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3210
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

MotoGP 14 trafiło już na europejski rynek, a w Sieci zaczęły pojawiać się pierwsze recenzje tych motocyklowych wyścigów. Jakie noty zbiera najnowsza produkcja włoskiego MileStone?

Jest zaskakująco dobrze. Eurogamer twierdzi nawet, że to tytuł "od fanów MotoGP dla fanów MotoGP". Gra jest chwalona za ładną oprawę graficzną na PlayStation 4 oraz za model jazdy, który dobrze balansuje między realizmem a wątkami arcade.

Gra jest już dostępna w sprzedaży na PC, PS4, PS3, PS Vita i X360.

• GameStyle: 8/10
    • Eurogamer: 8/10
    • GameStyle: 8/10
    • 3DJuegos: 8/10
    • Meristation: 7/10
    • PS4Attitude: 3.8/5

Ostatnio edytowane przez moderatora: Grudzień 24, 2014
  2. Lotnik421 Xbox One

3. ExtremeSzem0

ExtremeSzem0 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Mam to na x360.
    grafika z ps2(tak, tak grafika nie jest ważna ale brzydka grafika odrzuca), bardzo dużo spadków fps(najwięcej w padoku), jako fan motogp oczekiwałem czegoś lepszego

4. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1661
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Serię moto Gp i inne tego typu produkcję dawno sobie odpuściłem.. Bo nic nowego nie wprowadzały. Jedynie czasami grafika była lekko zmodyfikowana i numerek przed nawą tytułu się zmieniał :D

Więc nie wiem, czy dobre czy nie.. Gierka wg. mnie dla fanów wyścigów motocyklowych (jak widać ja do nich nie należę :)).

5. djploki

djploki Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    250
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Jelenia Góra
    Nie wiem. Może na nowej generacji konsol ta gra dostała takie wysokie noty, bo to pierwsza gra motocyklowa jaka na nie się ukazała. Jeśli chodzi o Xboxa 360 to ta gra jest taka sobie. Najlepszą odsłoną jak dla mnie jest niedoścignione Moto GP 06.

Wczytywanie...

Poleć forum