1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pierwsze obrazki z Assassin's Creed III (niepotwierdzone)

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez MrDraiger, Marzec 2, 2012.

1. MrDraiger

MrDraiger V.I.P V.I.P XBOX MANIAK

Polubienia:
    334
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Inowrocław

Przecieków z walki Asasynów o niepodległość Ameryki ciąg dalszy. Pierwsze obrazki wyglądają bardzo klimatycznie. Nawet jeśli nikt nie chce potwierdzić ich autentyczności.
    Czyli jednak nie zabraknie ani miast (miasteczek?) ani dzikiej przyrody. Asasyn przyglądający się kolumnie angielskich żołnierzy mocno kojarzy mi się z "Patriotą" z Melem Gibsonem. Oby leśna partyzantka faktycznie była częścią rozgrywki. Najlepiej jak najmniej oskryptowana.

Ciekawe, czy jakieś tajemnice Ubisoftu wytrzymają do poniedziałku. Może chociaż zwiastun... No, ale grunt że wygląda to wszystko obiecująco.​

Polygamia zaznacza że nie są to potwierdzone obrazki, ale tylko głupi nie uwierzy w ich prawdziwość. Wygląda to prześwietnie, polowanie na jelenie i partyzantka w lesie? Super ! Każdy kolejny screen i wyciek utwierdza mnie w przekonaniu że system gry zostanie przebudowany, może nie mocno, może nie wywróci gameplayu do góry nogami, ale chyba wszyscy doczekają się wreszcie zmian w Assassin's Creed. Ciekawe czy będzie możliwość wyboru frakcji po której się opowiemy? Jaram się i to mocno!

Update: w odmętach sieci znalazł się jeszcze jeden screen.

Update2: znalazłem filmik z kilkoma nowymi screenami, jednak proponuję traktować te "nowe" (niezamieszczone w tym newsie) screeny z przymrużeniem oka:

Ostatnio edytowane przez moderatora: Grudzień 24, 2014
  2. Lotnik421 Xbox One

3. Altres

Altres V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    130
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Głuchołazy
    Nie to jest tylko mod do AC3, ciężko było by podrobić takie coś, raczej to oryginalne zdjęcia.

4. adam34689

adam34689 V.I.P V.I.P Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    504
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Drugi screen najbardziej kojarzy mi się z Red Dead Redemption. Właśnie takiego klimatu oczekuję od tej serii.

5. Diabolique

Diabolique Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    48
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    ladne.szkoda ze to nie foty z gry.

6. cptMichaaX

cptMichaaX XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    57
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Ropczyce
    no wreszcie takie klimaty!! Już po tych obrazkach widać że klimat nie będzie narzucony. Już nie mogę się doczekać trailera nie mówiąc o samej grze!

3 zdjęcia to wygląda jak scena gdy w filmie " Patriota " Benjamin Martin (Mel Gibson) przygotowuje się do odbicia swego syna. EPICKIE TY BYŁO!

2 Obrazek także jak ktoś wcześniej wspomniał przypomina klimaty RDR. Świetnie by było gdyby otwarty świat miał jeszcze więcej do zaoferowania zwłaszcza że w tamtych czasach to dzicz dzicz i jeszcze raz dzicz ( to co najbardziej lubię)

7. S3bastian

S3bastian Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    No.. Assassin's Creed III prezentuje się Rewelacyjnie, czekam z niecierpliwością.

8. kufer111

kufer111 Banned

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Zdolny Śląsk
    te foty sa potwierdzone przeciez na FB sa

9. MrDraiger

Polubienia:
    334
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Inowrocław
    W chwili gdy news pojawił się na polygamii screeny nie zostały potwierdzone. Wejdę na pc to uaktualnię newsa.

Wysłano z Xperii X8

10. KamQiX

KamQiX Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    138
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Kluczbork
    Wszystkie części serii Assassin's Creed były jak dla mnie rewelacyjne począwszy od pierwszej, skończywszy na Revelations. Co prawda w Revelations narazie nie grałem, ale w najbliższym czasie będę przechodził (jak narazie) najnowszą część tej gry :)
    Gra jest jedną z najlepszych, a gdybym miał napisać ''World Ranking Games'' to NAPEWNO pierwsze miejsca zajmowałaby właśnie ta gra :D

Czekam na kolejną część gry od UBISOFT'u, mam nadzieję że będę mile zaskoczony, gdy w nią kiedyś zagram :]

11. razor7

razor7 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    38
    Punkty za osiągnięcia:
    28
  12. LeVak

LeVak Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Nie będzie za bardzo gdzie poskakać :/ 2nd zdjęcie najciekawsze

13. QwerTaj

QwerTaj V.I.P V.I.P

Polubienia:
    235
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Ostróda
    Nie podoba mi się. Nigdy nie byłem fanem AC, ale zawsze to była jakaś 'nauka historii i sztuki', miło było nacieszyć oko panoramą na Damaszek, czy Wenecję, a tutaj?
    Inna sprawa, że jak wygląda taki 'rdzenny Amerykanin' w roli Assasyna? Przecież on wygląda jak idiota, zupełnie nie przypomina 'Indianina'.

Nie ma co, prawdziwy fan serii z Ciebie.

14. MrDraiger

Polubienia:
    334
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Inowrocław
    Spokojnie, nie oceniaj książki po okładce, w necie na szybko czytałem, że wyciekły całe skany z gameinformera, asasyn ma być dzieckiem angielki i amerykanina, a więc mieszańcem. Poczekajmy do 18:00 w Poniedziałek. Wszystko się wyjaśni.

15. QwerTaj

QwerTaj V.I.P V.I.P

Polubienia:
    235
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Ostróda
    Mieszaniec... Asasyn ma być pełnokrwistym zabójcą, ma mieć 'rodowód' :D Mieszańcem może być pies, ale nie asasyn!
    Liczę, że Ubisoft zakończy tą częścią serię, bo to jest już ewidentne odcinanie kuponów, które powoli ośmiesza AC.

16. Altres

Altres V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    130
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Głuchołazy
    Sratatata, żaden Assassyn nie miał rodowodu skąd ty to bierzesz ? Zmień dilera, Altair jest Assassynem po ojcu o którym nic nie wiemy faktycznie rodowód, a Ezio i rodzina Auditore ? Rodowód na Lewych papierach jego przodkowie to zwykli wieśniacy.

17. QwerTaj

QwerTaj V.I.P V.I.P

Polubienia:
    235
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Ostróda
    A my pochodzimy od małp - faktycznie, świetny rodowód mamy. Dobrze wiesz, o co mi chodziło. Anglicy kompletnie nie podchodzą mi w roli asasynów, Włosi, Arabowie, Hiszpanie - tak, ale nie Anglicy.

18. damianstr

damianstr Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    ja też nie widzę Anglików w roli Asasynów ale może to będzie fajna odmiana

19. Lusus

Lusus Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    75
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Mnie najbardziej ciekawi jak rozwiaza kwestie broni palnej. Walka to dla mnie to najslabszy element serii. Sytuacje, gdy 10 straznikow ustawialo sie w kolejce po miecz Assassina byly komicznie. W tej czesci np 5 zolnierzy (a na screenach widac wieksze ilosci) z muszkietami vs Assaasin w otwartej walce, to powinnien byc jego szybki zgon i cos czuje, ze Ubisoft uraczy nas jakims glupawym rozwiazaniem.

20. Zdzich981

Zdzich981 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
  21. damianstr

damianstr Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1